26.3.2024
Kategorie: Společnost

Čau Praho! Vláda pořád jen opakuje Babiš, Babiš, Babiš …

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Vláda pořád jen opakuje Babiš, Babiš, Babiš.. Vážně bude donekonečna svádět vinu za své chyby na někoho jiného? Antibabiš je jediná věc, kterou Pětikoalice umí.

Poslední dva roky neschopnosti a neřešených problémů ukázaly, že skutečná bezpečnostní hrozba pro Českou republiku je Fialova vláda, jak trefně komentoval Karel Havlíček. Petr Fiala přesto věří, že příští volby vyhraje. Úsměvné!

Proč navíc nikdo z vlády nekomentuje “Fialovu” kampeličku, přes kterou se posílaly miliony Kč do Švýcarska? Kmotři ODS včetně našeho premiéra si v ní ukrývali obrovské peníze, zatímco Česká národní banka ji pokutovala za pochybení kolem praní špinavých peněz. Hnutí ANO svolá mimořádnou schůzi a bude žádat odpovědi!

Šokující slova Hlubučka přinesla zajímavé novinky ohledně kauzy Dozimetr. Podle něj totiž Redla mezi politiky přivedl sám Vít Rakušan. Jestli je to pravda, je to zcela skandální a musí se to prošetřit.

Proběhla další protivládní demonstrace v Praze. Ačkoli hnutí ANO ji neorganizovalo, na rozdíl od pětikoalice demonstranty neoznačujeme za “proruské šváby a dezoláty”. Naopak naprosto chápeme nespokojenost lidí. Řada členů ANO na demonstraci byla. V příštích volbách bude příležitost vše změnit!

Praha couvá z projektu Nádraží Holešovice, kvůli čemuž Pražanům hrozí, že budou muset zaplatit desítky až stovky milionů Kč jako škodu investorům. Tato náhlá otočka pětikoalice je těžko pochopitelná a nikdo ji pořádně nevysvětlil. Požadoval jsem, aby za škody osobně zodpovídal Pirát Zdeněk Hřib, ale nebylo to schváleno.

Rekonstrukce Šlechtovky dodnes není hotová a bude tak stát možná i půl miliardy Kč. Velká ostuda vedení města. Zahájena přitom byla už před lety za hnutí ANO za Adriany Krnáčové. Mohla být dávno dokončená.

Vládní půdorys v Praze prý měl pomoct pro lepší spolupráci mezi hlavním městem a státem. Jako vždy ani tohle nefunguje a Praha možná přijde o miliardy kvůli novému zákonu na přerozdělení daní. Za opozici proti tomu budeme bojovat.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 76. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce
Latest posts by Redakce (see all)

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...
6 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)