20.2.2024
Kategorie: Společnost

Čau Praho! Češi rekordně zchudli, zatímco uprchlíci dostali 16 miliard Kč na podpoře

Sdílejte článek:

ONDŘEJ PROKOP

Češi rekordně zchudli, zatímco uprchlíci dostali 16 miliard Kč na podpoře. Fiala se chlubí, že zkrotil inflaci. O velkém protestu zemědělců říká, že je to proruská akce s cílem destabilizovat společnost. Arogance této asociální vlády je neuvěřitelná.

Protest zemědělců v Praze je podle Fialy proruská akce. Podle ministra zemědělství “každý kdo pojede do Prahy, nechce demokracii”. Absurdní. Podle mě je to naopak akce pročeských pracovitých lidí, kteří mají dost absolutní neschopnosti pětikoalice a jejích bizarních ekonomických kroků, které vedou Česko do recese a k rekordnímu chudnutí českého obyvatelstva.

Pětikolka v čele s premiérem se chlubí nízkou inflací. Ještě nedávno přitom tvrdili, že za vysokou inflaci nemůžou. Takže jak? Za nízkou inflaci může vláda, ale za vysokou jen Česká národní banka? Pokrytectví v plné síle!

Nákupy se zdražily v průměru o 30 %. Platy tomu samozřejmě neodpovídají, takže Češi obecně velmi zchudli. Tím už se Fiala nechlubí.

Šokovaní ředitelé škol řeší, co mají kvůli vládním škrtům dělat. Situace je tak hrozná, že jsou ohroženy i základní věci jako obědy pro děti. Takže Česko škrtlo zcela klíčové výdaje, ale na zbraně a uprchlíky miliardy dává s radostí. Chápete to?

ČR dala 16 miliard Kč na uprchlíky. Pro představu – ukradené peníze seniorům (valorizace důchodů) měly hodnotu 19 miliard Kč. Jinými slovy důchodcům se sebralo a uprchlíkům dalo. Vláda Petra Fialy podkopává nohy vlastním lidem jen proto, aby se zalíbila na Západě a v Bruselu.

Zavedení eura pětikoalice v tomto volebním období už nestíhá. Na jeho přijetí se ale připravují, takže pokud si Češi v příštích volbách znovu zvolí tuto vládu, víme, co nás čeká.

Vedení Prahy uštědřilo další ránu místním firmám. Jen, co se se po covidu a energiích začaly vzpamatovávat, zvedá jim pětikoalice v Praze plošně nájmy.

Úřad udělil pokutu 2,6 mil. Kč za diskriminační výběrové řízení na rekonstrukci Průmyslového paláce. Tuto kolosální chybu, na kterou jsem opakovaně upozorňoval i na Kontrolním výboru, samozřejmě ze svých kapes zaplatí obyčejní Pražané.

To vše a mnohem víc se dozvíte v 71. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!

Pusťte si nový díl Čau Praho!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)