1.9.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Brutální realita Německa: Jak jeden muslimský uprchlík zničil život jedné křesťanské ženy

Sdílejte článek:

ROMAN BEDNÁR

Berlín, 2. března 2018. Maria S., 41 letá Berlínčanka šla vyvenčit pejska. Na chodníku před domem se jí najednou postavil do cesty vousatý muž a probodával ji zrakem plným nenávisti. Když ho chtěla obejít, tak surově kopl do jejího malého pejska.

 

Po tom jak se k bolestně vyjícímu pejskovi zhrozeně sehnula, tak muž vytáhl z tašky prázdnou pivní láhev a začal ji zuřivě mlátit po hlavě a zádech. Po několika úderech padla k zemi s rozbitou a krvácející hlavou.

Jeden její soused slyšel Mariiny zoufalé výkřiky a přiběhl jí na pomoc. Mezitím se atentátník vzdálil z místa činu a soused ho ještě viděl jako zmizel ve vchodu nedalekého Domu azylantů. Přivolaní policisté ho tam našli. Zjistili, že krátce předtím, než zmrzačil Mariu, tak několik minut předtím totéž udělal v blízkém parku 60 leté ženě. Udeřil ji po hlavě a po zádech lahví a kopal jejího pejska. Obě ženy byly dopraveny do nemocnice.

Dvě ženy byly bezdůvodně za bílého dne v Berlíně surově zbití muslimem Syřanem, jehož neznali a ani mu nic neudělaly. Pachatel byl identifikován a všechno zachytila ​​i kamera, která byla umístěna nad vchodem domu, kde bydlela Maria. Přesto bylo vyšetřování proti němu velmi rychle zastaveno.

Raghed A. přišel v roce 2015 do Německa, kde požádal o azyl. V roce 2017 šel navštívit svou matku, která mezitím už žila jako migrantka ve Francii. Tam mu – neznámo jak, neznámo proč – jistý psychiatr vystavil potvrzení, že trpí na posttraumatické poruchy, jako následky války v Sýrii, které mohou způsobit násilné činy.

To kvalifikovala berlínská prokuratura jako psychickou nemoc a prohlásila, že v jejím důsledku při útoku na obě ženy padl Raghed do stavu nepříčetnosti a nebyl si vědom žádné viny. To potvrdil i soudní lékař a prokuratura případ uzavřela.

Je srpen 2020 a Maria stále trpí duševně na to, co jí udělal Raghed. Je zoufalá a velmi rozzlobená na kancléřku a na její vládu:

“Ten, který mě téměř zabil, o toho se stát dobře postaral a nadále stará. Nebyl potrestán a byl na psychiatrii a už je nyní opět na svobodě. O mě – jeho oběť – se ale vůbec nikdo nepostaral. “

Maria má totálně zničený život. I o dva roky později trpí na neustále ataky strachu, na nespavost, v důsledku čehož má časté výpadky koncentrace.

Svou práci ve známém berlínském hotelu ztratila natrvalo, mj. i proto, že už nedokáže normálně komunikovat s jeho četnými arabskými hosty – při Arabech dostává záchvaty paniky a třese se na celém těle.

Obává se také blízkosti jiných lidí, má strach jet tramvají a či vlakem. Za takových okolností si nedokáže najít už žádnou práci.

Vedle psychických a sociálních problémů se velmi rychle dostavily i materiální potíže.

Jeden jediný den – 2. březen 2018 – změnil celý její život k nepoznání. A ten už nikdy nebude takový, jaký byl předtím. Díky kancléřce Merkel a její uprchlické politice.

Případ Marie je však jen jedním z mnoha podobných případů německých žen, které staly oběťmi politiky kancléřky.

Kancléřky, která mnohonásobně porušila svou přísahu vůči německému národu a způsobila tak utrpení a zničený život tisícům žen z jejího německého národa.

Pokud se žena přemění na monstrum, které je doslova posedlé mocí s možností ovládat jiné, tak úplně ztratí to, co ženu dělá ženou – soucit a především hluboký pocit sounáležitosti s jinými ženami a zejména takovými, které postihl osud podobný jako Marii.

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (41 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...