25.10.2023
Kategorie: Společnost

Bill Gates: Hrdinný filantrop nebo psychopat, manipulátor, podvodník a zločinec?

Sdílejte článek:

NESPOKOJENY

Kdo by neznal Billa Gatese, hrdinného filantropa, který chce svým jměním zachránit svět před globálními problémy. V tomto článku poznáte zcela jinou tvář tohoto muže. Například jak diktuje světovému zdravotnictví, manipuluje zpravodajskými médii, proniká do potravinářského průmyslu, uplácí vlády, prosazuje manipulaci s počasím, podporuje genetické manipulace, vyvíjí technologie pro totální kontrolu a mnoho dalšího.

BILL GATES: SVĚTOVÝ DIKTÁTOR S PROFILEM VELKÉHO ZLOČINCE

1. BILL GATES – OČKOVACÍ PAPEŽ

Bill Gates, člověk bez jakéhokoli lékařského vzdělání, byl na Světovém zdravotnickém shromáždění prohlášen za šéfa Globálního imunizačního plánu 2012-2020, čímž se stal zodpovědným za očkování celého lidstva. Dává to smysl? Nebo se za tím skrývá mnohem větší agenda, jejímž cílem je vytvořit svět, v němž se všichni lidé budou moci zapojit do společnosti pouze tehdy, pokud se nechají několikrát ročně očkovat?

2. BILL GATES – SVĚTOVÝ DIKTÁTOR

Bill Gates je hlavním sponzorem Světové zdravotnické organizace (WHO), což mu umožňuje mít nad ní plnou kontrolu. Bill Gates osobně najal ředitele WHO Tedrose, který býval militantním komunistickým teroristou v Etiopii. WHO iniciovala „pandemickou smlouvu„, která jí dává totalitní kontrolu nad všemi zeměmi světa pokaždé, když vyhlásí pandemii. Pokud pochopíme, že WHO je v podstatě řízena Billem Gatesem, víme, že pandemie v podstatě staví Gatese do pozice světového diktátora.

3. BILL GATES – SVĚTOVÝ PODVODNÍK

WHO, financovaná především Billem Gatesem, může vyhlásit pandemii podle libosti a použít k tomu jakýkoli podvodný diagnostický nástroj podle svého gusta. Vybrala si například zcela chybový PCR test, který dává až 94% falešně pozitivních výsledků, což z něj činí dokonalý nástroj pro vyhlášení „pandemie“ na základě nepřesných výsledků testu. Gates a jeho WHO se tak mohou dle libosti prezentovat jako jediná světová velmoc.

4. BILL GATES – PROROK PANDEMIE

Bill Gates organizuje „pandemická cvičení“ krátce předtím, než se právě tento scénář stane skutečností. Například pandemické cvičení Event 201 se konalo těsně před Coronovou pandemií. Není zajímavé, že člověk, který se během pandemie skutečně stává jakýmsi světovým diktátorem, je právě ten, který svět na tyto pandemie pokaždé „připravuje“?

5. BILL GATES UPLÁCÍ VLÁDY

Politička Sara Cunialová v italském parlamentu odhalila, že Gates ovládá italského prezidenta. Poslanci nigerijského parlamentu vypověděli, že Gates nabídl 10 milionů dolarů, pokud vláda Nigerijcům nařídí očkování. Gates to popřel, ale souhlasil, že zaplatí 79 milionů dolarů, aby Nigérii „pomohl“. Nigérie se tak stala první zemí na světě, která svým neočkovaným občanům odepřela přístup k bankovním službám.

6. BILL GATES – ŠÉF VŠECH LÉKAŘŮ

Člověk, který nemá žádné lékařské vzdělání, nikdy neléčil žádného pacienta a neví nic o lékařské péči, byl jmenován hlavní světovou „zdravotnickou autoritou“. Předepisuje milionům lékařů, co mohou a co nemohou dělat. Muž, který většinu života strávil u počítače, nyní zbavuje lékařský svět svéprávnosti a vládne našemu zdravotnickému systému.

7. BILL GATES – LIKVIDÁTOR FARMÁŘŮ

Bill Gates financuje řadu organizací, které se zabývají rozvojem zemědělství, a zapojuje se do masivního lobbingu, dokonce i do korupce, např. prostřednictvím „zelené revoluce“ v Africe. Prostřednictvím těchto nevládních organizací má Gates přímý vliv na globální potravinovou a zemědělskou politiku, čímž ničí zavedené zemědělské komunity a uvrhává celé kontinenty do záhuby.

8. BILL GATES – ŠÉFREDAKTOR VŠECH MÉDIÍ.

Bill Gates ovládá tiskové agentury a mediální společnosti prostřednictvím Nadace Billa a Melindy Gatesových, která jim daruje více než 300 milionů dolarů. Patří sem mnoho hlavních amerických zpravodajských sítí, včetně CNN, NBC, NPR, PBS a The Atlantic. Kromě toho řada vlivných zahraničních organizací, včetně BBC, The Guardian, The Financial Times a The Daily Telegraph ve Velké Británii, významných evropských novin, jako jsou Le Monde (Francie), Der Spiegel (Německo) a El País (Španělsko), a hlavních světových vysílacích společností, jako je Al-Džazíra. To mu umožňuje přímo manipulovat se zprávami po celém světě.

9. BILL GATES – KONTROLOR ZDRAVÍ

Bill Gates založil v roce 2000 největší americkou nadaci Bill & Melinda Gates Foundation. Do různých organizací proudily dary v celkové výši 28 miliard dolarů, údajně na vymýcení chudoby a vývoj vakcín. Problematické je, že Bill Gates prostřednictvím svých nadací prosazuje svou představu o podpoře zdraví. Například Gatesova nadace investuje především do technických opatření proti infekčním nemocem, jako jsou očkovací kampaně a distribuce léků. Zdravotničtí experti jako Thomas Gebauer z humanitární organizace „Medico International“ kritizují, že se tím zanedbávají jiné důležité úkoly – například budování fungujících zdravotnických systémů v chudých zemích. Osobní představy Billa Gatese a jeho finanční vliv tak připravují půdu pro jeho globální kontrolu zdravotnictví.

10. BILL GATES – OTEC „FALEŠNÉHO“ MASA

Bill Gates buduje laboratoře, v nichž se pěstuje syntetické maso. Údajně se tím má bojovat proti podvýživě na celém světě. Nakonec však toto umělé maso vytlačuje přirozený chov hospodářských zvířat. Lidstvo nejenže ztrácí soběstačnost, ale je také bezbranně vydáno na pospas zdravotním rizikům způsobeným tímto falešným masem.

11. BILL GATES – GENETICKÝ MANIPULÁTOR

Bill Gates nakupuje statisíce hektarů zemědělské půdy, čímž se stává největším vlastníkem zemědělské půdy v USA. Za enormní spotřeby extrémně toxických postřiků pěstuje geneticky modifikované plodiny. Především pak ty s vysokým obsahem bílkovin. To dlouhodobě devastuje nejen zemědělskou půdu. Zároveň tak vytlačuje přirozený chov dobytka, který se praktikoval od nepaměti, a ničí zemědělskou komunitu ve prospěch průmyslového zemědělství.

12. BILL GATES – PRODUCENT BIOLOGICKÝCH ZBRANÍ

Bill Gates geneticky upravil a vypustil miliony komárů, kteří měli údajně vymýtit malárii. Ve skutečnosti je však použil jako biologickou zbraň, a to k injekční aplikaci škodlivých nebo genově modifikujících látek lidem, zvířatům nebo rostlinám.

13. BILL GATES – LIDSKÝ DOZORCE

Zatímco plán pokrýt svět sledovacími kamerami zní jako zápletka špatného sci-fi filmu, projekt sledování celé planety v reálném čase je skutečným projektem, a to z velké části díky financování Billa Gatese. Společnost EarthNow se sídlem ve Washingtonu plánuje vyslat do naší atmosféry armádu více než 500 satelitů, které budou svým uživatelům poskytovat téměř okamžitou zpětnou vazbu v podobě videa se zpožděním pouhé jedné sekundy. Téměř každý kout planety bude brzy monitorován satelity pro videokontrolu, které budou schopny živě přenášet lidskou aktivitu pro „vlády a velké společnosti“. Monitorování Země je klasickou doménou zpravodajských služeb a armád jménem finanční mafie: špehují také odpalovací rampy raket, jaderné testovací základny a teroristické tábory. Jinými slovy: Nepřetržitý kamerový dohled nad celým světem.

14. BILL GATES – STRŮJCE NEMOCÍ

Bill Gates vydělává miliardy investováním do určitých odvětví, z nichž všechna mají něco společného s nemocemi, jako je obezita, cukrovka a podobně. Gatesova nadace například vlastní akcie společnosti Coca Cola, potravinářských společností Pepsi Co, Unilever, Kraft-Heinz, Mondelez a Tyson Foods; alkoholových společností Anheuser-Busch a Pernod. Odborník na zdravotnictví Thomas Gebauer hovoří o téměř perverzní dělbě práce: Gates vydělává dvakrát: na jedné straně vyvoláním nemocí a na druhé straně jako „zdravotní papež“ tím, že je léčí.

15. BILL GATES – „KLIMATICKÝ RADIKÁL“

Bill Gates podporuje projekt odsávání oxidu uhličitého z atmosféry, který má snížit hladinu CO2. Podporuje také projekt Harvardovy univerzity, který má odrážet sluneční světlo zpět do vesmíru vháněním prachu do atmosféry. Tímto způsobem má být sluneční světlo zadrženo dál od Země a má být dosaženo ochlazujícího účinku. To je zdůvodňováno počítačovou simulací „globálního oteplování“, což se ukázalo jako naprostý podvod.

16. BILL GATES VYTVÁŘÍ DIGITÁLNÍ PRŮKAZ OTROKA

Bill Gates usilovně tlačí všechny vlády světa, aby zavedly povinné digitální průkazy totožnosti. Prostřednictvím těchto digitálních průkazů lze lidi do posledního detailu kontrolovat a kondicionovat. Tj. přístup do budov, nabývání majetku, využívání služeb a podobně jim může být umožněn přednostně nebo omezeně v závislosti na jejich poslušnosti vůči režimu. To umožňuje tyranské finanční mafii držet lidi jako otroky v sítí propojeném vězení.

ZÁVĚR

Rčení „není všechno zlato co se třpytí“ platí i pro Billa Gatese. Tím spíše, že čím lesklejší se zdá být fasáda, tj. čím ctnostnější a filantropičtější se Bill Gates jeví, tím temnější je skutečnost za ní, takže by měl být skutečně s vydaným zatykačem hledán jako jeden z nejhorších zločinců. Toto důležité uvědomění si komplementární protipolarity zdání a skutečnosti je vhodné mít na paměti při posuzování dalších „dobrodinců“, např. v oblasti životního prostředí, klimatu nebo energetické politiky.

Zdroje a další informace:
Bill Gates: Weltdiktator mit dem Profil eines Schwerstverbrechers
Bill Gates – der Weltherrscher
Rich Appetites (Film 2: Seeds + Film 3: Money)
Bill Gates – Vater des „Fake“-Fleisches
Bill Gates – der „Klimachaot“
Bill Gates invests in Verdox’s carbon capture technology

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)