9.11.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Německá lež: My to dokážeme

Sdílejte článek:

MILAN ŠIMONÍK

Německo zezelená. Ze dvou stran. Na jedné straně od ekosocialistů. Posedle pracují na realizaci Morgenthauova plánu 2.0: Německo by mělo být deindustrializováno. Na druhou stranu z islámu, protože zelená je také barvou „proroka“.

Ponechme na chvíli stranou ekosocialisty s jejich neustále se měnícími požadavky na ještě větší státní dluh, aby zachránili svět. Věnujme se raději čiré libidózní islamofilii levice – tedy zelených a rudých.

Spolková ministryně vnitra Faeserová dnes představila balíček na řešení migrační krize, který kabinet schválil. Hovoří se o více pravomocích pro policii a delších trestech odnětí svobody. A další repatriace s ročním nárůstem ne méně než 600 návratů. ZA ROK! Což se „zeleným“ vůbec nelíbí. Pro ně je každé takové opatření porušením jejich ideologie univerzality lidských práv.

Každopádně ve vládní předloze na straně 26 najdeme větu:

„Předpokládá se, že zpřísnění povinnosti opustit zemi zvýší počet deportací asi o 600 (pět procent).“

Aparát Faeserové počítal správně. 5 procent z 12 000 deportací v roce 2022 je 600. Ale co to znamená? Pro srovnání: V roce 2022 se do Německa přistěhovalo 1,7 milionu lidí (bez Ukrajinců!). V roce 2022 bylo podáno 244 000 žádostí o azyl. V aktuálním roce 2023 to bylo za prvních 9 měsíců již 251 000 žádostí o azyl. Na základě posledního čísla to znamená: V roce 2023 požádalo o azyl 930 imigrantů denně(!). To je pro srovnání s široce ohlašovaným nárůstem deportací o 600 ročně!

Faeserová si zatím nenašla čas, pravděpodobně kvůli dovolené, na realizaci oznámení svého šéfa Scholze. Ve svém vládním prohlášení z 12. října Scholz oznámil zákaz radikální palestinské sítě „Samidoun“. Zatímco nenávist k Židům dál zuří na německých náměstích a prostřednictvím bombových hrozeb ve školách, Faeserová vás zve na 21./22. listopadu na příští islámskou konferenci. Mezi účastníky je několik muslimských lobbistických organizací, které utlumily svůj obvyklý tón, pokud jde o nenávist k Židům, nenávist k Izraeli a antisemitismus, protože ten je v současnosti dostatečně a násilně demonstrován v německých ulicích. Například Ústřední rada muslimů, které se pilně dvoří politici a média.

Každý, kdo doufá, že by tato konference mohla kriticky a udržitelně hovořit srozumitelným jazykem o současných antisemitských nepokojích organizovaných muslimy, se musí podívat na program této „konference“ s plánovanými projevy a workshopy, aby byl rozčarován. Radikální islamismus a nenávist k Židům mezi muslimy se tam nevyskytují. Místo toho témata jako protimuslimské nálady v Německu v různých přednáškách a „panelech“.

To odpovídá chytrým radám Katariny Niewiedzialové, berlínské komisařky pro integraci, která je ve funkci od roku 2019. V rozhovoru pro Tagesspiegel varovala před rostoucím protimuslimským rasismem v hlavním městě kvůli válce v Izraeli.

„Mám obavy, že současná debata je zesilovačem protimuslimského rasismu,“

řekla

Klasické převrácení pachatel-oběť.

V rámci boje proti antisemitismu mezi muslimskými studenty zástupkyně doporučuje spolupracovat s Islámským fórem nebo Radou imámů, kteří jsou prokazatelně islamisté a mají napojení na Hamás.

 simonik.net

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x