19.10.2023
Kategorie: Politika

Tak jste si nakoledovali

Sdílejte článek:

VIDLÁK

Když jsem před několika dny dělal reklamu nové analýze o dezinformacích, která ukázala, že prakticky všichni dezinformátoři svojí práci dělají zadarmo a radostně, jen jim lidé občas přispějí na náklady… a vysmíval jsem se všem těm analytikům, že umějí jen googlovat a opisovat jeden od druhého, ale nikdo z nich se o seriózní výzkum na Alternativě ani nepokusil, nezdůraznil jsem dostatečně, že autoři sami hořce přiznávají, že jakékoliv upozornění na dezinformaci, jí jenom zvyšuje dosah…

Jinými slovy, boj proti dezinformacím prohrávají na všech frontách. Ať proti nim dělají cokoliv, selhává to, nefunguje to, nebo je to naopak kontraproduktivní. Zakázané ovoce nejvíc chutná, jednou vyřčené slovo ani párem volů nevrátíš… a situace se našim ibtardům asi zhoršuje, protože analýza stíhá analýzu, každý blbec mluví o kolaborantech a dezinformačním narativu, někteří arciidioti by už chtěli vypínat sociální sítě a s nimi celý internet, ale nic platno, dezinformátorů přibývá a jestli něčeho ubývá, tak předplatitelů Reflexu a Respektu.

Libtardi se sice navzájem ujišťují, že Rajchl je jen takový Horst Fuchs naší politické scény, že nemá žádný dosah, nikdo na jeho spanilé jízdy nechodí a pokud chodí, tak jsou to naprosto marginální počty stále stejných přesvědčených lidí, ale… přesto dělají všechno pro to, aby mu nikde nepronajali sál. Viď, Jeníku Cempere?

Ve stejné době si dělá svoje akce Národní rada obnovy (nebo jak se to dneska vlastně jmenuje), také si zvou hosty, říkají víceméně stejné „dezinformace“ jako Jindra, jen nabízejí jiné cesty k řešení… a všichni je nechávají na pokoji. Není problém udělat besedu s Ládikem Větvičkou, který říká tak ošklivé dezinformace, že mu museli zrušit na Idnesu blog. Není problém udělat šňůru besed s Rádiem Universum, kteří hodnotí naší situaci stejně jako Jindra….

Proč jim také neblokují sály? Proč v jejich případě nevadí, že lidem tlučou do hlavy dezinformační klíny? Proč vadí Rajchl a ostatní si klidně můžou naší spořádanou líbodémo budoucnost rozkládat?

To je jednoduché… Rajchl je ohrožuje. Rádio Universum nikam nekandiduje. Ládik Větvička nikam nekandiduje. Národní rada obnovy by možná kandidovala, ale zřejmě to ani nedotáhnou do konce. Tihle všichni žádné teplé modroptácké místečko neohrožují, i když říkají samé hrozné věci.

Boj proti dezinformacím pomocí rušení sálů je naprosto průhledně a přímočaře boj proti potenciálnímu politickému konkurentovi.

Kdyby Jindra neměl žádný dosah, tak by nikoho nezajímal. Stejně jako žádného starostu nebo hejtmana nikdy nezajímali šmejdi s hrnci, i když vydělávali o dva řády víc, než všichni dezinformátoři dohromady. Šmejdi prostě „jen“ obírali důchodce a starostovská seslička pevně držela pod černoprdelnickou prdelí. Končilo to exekucemi, zničenými existencemi… takové dezinformace všem dlouhá léta nikoho netrápily. Neohrožovaly politickou moc. Trvalo hodně dlouho, než to někomu stálo za (alespoň špatnou) analýzu.

Ale teď najednou je tu někdo, kdo jejich teplá křesílka potenciálně ohrožuje.

Jen si nemyslete, všichni ti modroptáci dobře vědí, kolik lidí by přišlo na ně samotné. Dobře vědí, co by se stalo, kdyby přišel přednášet jejich Blyštivý Péťa. Dobře vědí, jak by to vypadalo, kdyby veřejnosti předhodili Markétu Pekarovou Adamovou. Oni dobře vědí, že jako ubývá konzumentů České televize, stejně tak ubývá jejich voličů. Stokrát se mohou ujišťovat, že jde jen o hloupé bezzubé a pomýlené kolaboranty, ale dobře vědí, že jejich volební hlas je pro ODS navždy ztracen.

Všichni ti radní a starostové dobře vědí, co se pak šíří po městě, když Rajchl odjede. Dobře vědí o čem a o kom se pak mluví v hospodě. Vidí, jak do Rajchlova sálu přišel skeptik, který přece už nikdy nikomu nenaletí, obzvlášť ne nějakému agentovi s teplou vodou… a po třech hodinách odešel bezmála jako člen PRO. Ano, takových příběhů jsem byl svědkem. Téměř každá nová přihláška do PRO začíná slovy „já jsem slyšel Rajchla.“

Rajchl měl v Trutnově na náměstí víc lidí, než Petr Pavel v Nev Yorku… a zřejmě i víc, než měl Okamura na demonstraci v Českých Budějovicích… (kluci z SPD! doufám že to analyzujete a přijímáte nějaká opatření!) Kdyby tam byl v sále, byla by jich polovina.

Tento pátek 20.10. jsme měli být v Hodoníně. Sál nám zrušili. Ne, vůbec to nebyl žádný politický nátlak.

A tak jsme si pronajali sál v Čejkovicích. Také nám ho zrušili. A ne, nebyl v tom vůbec žádný politický nátlak.

Nakonec budeme v Kozojídkách… Tamní starosta je náš… A když se to dozvěděli místní vinaři, tak se nabídli, že otevřou sklípky. Přijede totiž docela dost lidí. A další hned navrhli, aby setkání s občany přešlo plynule v lidovou veselici. Hudba, zpěv, tanec… koneckonců jsme na Moravě, ne? Starosta mi volal, že z toho začíná být velká akce a přijedou i hosté, kteří to původně neměli v plánu. Myslím, že zítra se budou mít co otáčet, aby vše zorganizovali. Při trošce štěstí se počet obyvatel na jeden večer ztrojnásobí. A zřejmě nezůstane jen u toho, co jsme na poslední chvíli psali na plakát.

Nechtěli Jindru v plném sále v Hodoníně, tak budou mít lidovou veselici v Kozojídkách. Bude tam mnohem víc účastníků, víc řečníků, víno, hudba, zpěv… Moraváci určitě jako obvykle vytáhnou tajné zásoby uzeného, pálenky, okurek a dalších propriet, takže to nebude jen potěcha pro ucho, ale i pro žaludek. Navíc se má ještě jednou vrátit babí léto… I příroda se k této akci přidá.

Jihomoravským aktivním blbcům z pětidemolice děkujeme za reklamu i organizační impuls. Tak dlouho jste si koledovali, až jste si nakoledovali. A nezapomeňte nám tam poslat ty vaše tajné agenty, jak jste měli v Trutnově. Koneckonců, oni také mají rodiny a děti… také jste jim zvedli daně. Poslechnou si nás a za chvíli budou na naší straně. Vy totiž dobře víte, co se děje. Dobře víte, že vás drží jen velká média a dobře víte, že jednou tato bublina splaskne. Dobře víte, že neříkáme žádné dezinformace, ale mluvíme lidem z duše.

Ale jinak klidně buďte hloupí. Klidně nám rušte další pronajaté sály. Stejně nás neumlčíte, jen na nás upřete pozornost. Děkujeme a posíláme klíčenku.

 

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (17 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
15 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x