11.9.2023
Kategorie: Politika

Pane premiére, když ostuda, tak mezinárodní, že?

Sdílejte článek:

ALEŠ SVOBODA

Petr Fiala (premiér ČR) a Jurgen Klopp (trenér FC Liverpool). Nedávno proběhly sociálními sítěmi hlášky českých politiků. Co slovo, to perla. Myslel jsem si, že jsou nepřekonatelné…

Nejsou. Vždy se najde někdo z vlády kdo překoná nepřekonatelné a kdyby existovala Guinessova kniha debility, budou čeští politici se svými výroky okupovat ve všech kategoriích první příčky.

Premiér Fiala přirovnal svou vládu na svém profilu k fotbalovému klubu FC Liverpool. Citace: “Kdybych měl přirovnat svou vládu k nějakému týmu, tak k Liverpoolu. Je krásné, když do průměrného týmu s menšími finančními prostředky přijde zajímavý trenér (já) a udělá dobré výsledky”…

Pane premiére, když ostuda, tak mezinárodní, že? Nejen že fotbalu rozumíte jak koza baloňáku a pokud by jste řídil fotbalový klub jako Českou republiku, tak by jste spolu s klubem sestoupil i z pralesní ligy, ale když něco takového plácnete, děláte tím ostudu celé ČR.

Když někdo něco plácne v hospodě u piva, je to trochu něco jiného, než když se takto úplně blbě vyjádří hlava státu.

Takže pane premiére, podívejte se prosím na profil FC Liverpool a jejich trenéra, ke kterému se Vaše slova dostala. Jurgen Klopp se svým německým humorem Vás okomentoval takto: ” Pane Český premiére, Vaše slova o průměrném klubu beru s nadsázkou. Dle tabulek FIFA je náš FC Liverpool sedmým nejbohatším klubem na této planetě s jměním přesahujícím 600 milionů dolarů. S ročním rozpočtem vyšším, než má vaše hlavní město. Prosím, již si nikdy neberte do pusy FC Liverpool. Nesrovnávejte”.

Takže Fialo, děkujeme za další obří mezinárodní ostudu.

 

FB

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (9 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
19 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x