30.8.2023
Kategorie: Politika

Můžou hrát Rusové v Plzni fotbal?

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Fialova vláda schválila účast dvou ruských a jednoho běloruského fotbalisty na zápase s Plzní v Plzni. Doufám, že se jejich velký kámoš a protiruský bojovník Dominik Hašek minimálně přilepí na stadion nebo na Strakovku. Pořád dobrý Domčo?


To je další z naprosto neuvěřitelných dvojích metrů, které tahle smečka pokrytců předvádí. Tak buď tedy blokujeme sportovce a umělce, nebo neblokujeme sportovce a umělce. Ale to by se za ně nesměla postavit UEFA, že? To bychom se nesměli bát té fotbalové mezinárodní lobby. Jak vám je, všichni vy liberální ukrajinští demokraté? Nejedlý, v Rusku bude velvyslanec, teď tu budeme mít ruský fotbalisty… Pořád jste s tím v pohodě? Pořád je Fiala slušný premiér pro těžké časy? 

Vysvětlení je v pravdě Fialovské (rovná se pokrytecké, jak nejvíc to jde) . Nehrají totiž prý za za Rusko, ale za Kazašský klub. Aha. A proč tedy vadila operní pěvkyně Anna Netrebko, která od roku 2006 žije v Rakousku a dokonce tam už tehdy požádala o občanství? Protože si nějaký náš profesionální zahřívač úřednickým židlí Pospíšil usmyslel, že mu to pomůže v kariéře za řádného, veřejně prezentovaného ideologického ukotvení? I když tu od anexe Krymu několikrát zpívala? Protože za ní nestála miliardová lobby a slabý premiér se neodvážil ceknout? Ten samý slabý premiér, který je teď pod pantoflem UEFy?

To si s ním jako “voře” každý jak chce? Kdo to bude příště? LIDL? 

A též vláda se vyznamenala. Prý přihlédla také k tomu, že klub i s hráči z Ruska a Běloruska už i v jiných státech Evropy odehrál soutěžní zápasy. A Netrebko jako nezpívá o sto šest jinde v Evropě?

Dost by mě zajímalo, co na to taková Markéta Pekarová a její ministři. Markéta pořádá soutěž o prezidentské podpisové pero a radši to neřeší. Válek a Langšádlová ticho, že by se dalo krájet. Hrdinové protiruští.

A na případu chudáka Čajkovského v Národním vidíme, že před zrušením vás neochrání ani smrt šedesát let před Putinovým narozením. Před tím vás ochrání jedině UEFA.

Hoši, chtělo by to lhát líp a jinde. Tohle už je totiž tak neuvěřitelné, že začínáte být parodií sami na sebe. Trapnou, nechutnou parodií. A ačkoliv si to o nich evidentně myslíte, oni ani všichni vaši minulí voliči nejsou úplní idioti. Oni vám jenom uvěřili. Což je, uznávám, jemně řečeno, znakem jisté naivity. Takže jim to vlastně přeju. Jen houšť a větší kapky. A čím dřív se všem ukáže v plné parádě, co jste zač, tím líp.

Všem voličům vládní pětismečky tímto přeji hezký zbytek sportovního týdne.

 

fb

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (10 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
69 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x