11.8.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Brutální znásilnění teprve patnáctileté dívky v Plzni Lobzích. Mladý Ukrajinec se ji poté pokusil zavraždit

Sdílejte článek:

KRIMI PLZEŇ

Mladý Ukrajinec dívku svázal, znásilnil, pobodal a poté hodil ze srázu.

Ve středu ráno jsme obdrželi tak děsivou zprávu, že jsme jí v první chvíli nevěřili a považovali jsme ji za výplod něčí úchylné fantazie. Zdroj nám uvedl, že v Plzni Lobzích Ukrajinec brutálně znásilnil, pobodal a poté ještě polil nějakou kapalinou, zřejmě benzínem, teprve patnáctiletou dívku.

Bohužel, mluvčí policie nám událost předběžně potvrdila s tím, že policisté na objasnění zločinu intenzivně pracují. Zároveň jsme také obdrželi žádost kriminalistů, abychom veřejnost zatím neinformovali, abychom nenarušili právě probíhající pátrání a vyšetřování.

K čemu v Lobzích došlo?

V noci z úterý na středu byla v lesním porostu mezi střelnicí v Lobzích, Rolnickým náměstím a ulicí Na Hraně velice brutálně znásilněna teprve patnáctiletá dívka. Podle našich informací se měla krvácející dívka s vážným řezným zraněním dopotácet ke kamarádce domů, odkud jí byla přivolána pomoc. Na místo samozřejmě vyjeli záchranáři i policisté a následně bylo zjištěno, že útočník dívku nejen znásilnil, ale i okradl. Zřejmě v přesvědčení, že je mrtvá, pak zabalil pachatel tělo dívky do igelitového pytle a shodil ze srázu. 

Zatímco záchranáři dívku transportovali do nemocnice, policisté uzavřeli prostor kolem místa činu a byl povolán technik k zajištění maximálního možného množství kriminalistických stop.“Podle zatím zjištěných informací mladý muž dívku vylákal na procházku kolem řeky s tím, že cestou odnese věci známému. Jelikož se dívka s mladíkem nějakou dobu znala, souhlasila. Po chvíli muž nečekaně změnil směr a zabočil do nedalekého lesíku. Tam dívce svázal ruce, přelepil ústa a znásilnil ji. Následně jí způsobil ještě řezné zranění a vyhrožoval jí smrtí. Poté ji zabalil do pytle, shodil ze srázu do lesa a odešel,” popsala děsivé okamžiky tisková mluvčí policie a pokračovala: “Dívce, která předstírala smrt, čímž si zřejmě zachránila život, se podařilo z místa dostat a zavolat Zdravotnickou záchrannou službu, která o situaci ihned vyrozuměla policii.”

Dopadení pachatele

Případ si samozřejmě převzali krajští kriminalisté, kteří se zabývají těmi nejzávažnějšími zločiny, a po pachateli začali usilovně pátrat.

Vypátrat se ho podařilo po několika hodinách, kdy byl zadržen a umístěn do policejní cely. Mladík, podle našich informací se skutečně potvrdilo, že šlo o Ukrajince, byl poté obviněn z několika trestných činů.
“Kriminalisté zahájili trestní stíhání teprve osmnáctiletého muže, kterého dnes odpoledne obvinili ze spáchání trestného činu vraždy ve stádiu pokusu a trestného činu znásilnění,” uvedla nám tisková mluvčí policie, s tím že policie podá státnímu zástupci spolu se spisovým materiálem podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby. 
Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (13 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x