2.7.2023
Kategorie: Ze světa

Za co vlastně Ukrajinci umírají?

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

Omlouvám se, ale tento článek je poněkud temnější. Budu se snažit, aby ten příští byl zase na pozitivnější notu.

Za co přesně vlastně umírají Ukrajinci? A za co mají časem začít umírat i Češi a Slováci?

Když nám to slibuje náčelník Generálního štábu Armády ČR, tak už to asi není dezinformace, že?

Když někde probíhá šílená, sebevražedná, masivní vojenská operace, která zcela očividně nemá žádnou naději na úspěch, měl by se každý rozumný člověk hlasitě ptát, proč už dávno nebyla zastavena a proč se nezačalo vyjednávat nějaké racionální, mírové řešení. A když jakési tupé politické loutky nesmyslně ženou do té sebevražedné války i nás, měl by se každý ptát ještě hlasitěji.

Dnes by si každý duševně zdravý Čech měl klást třeba následující otázky…

Proč se Ukrajinci nechávají po desetitisících zabíjet v nesmyslných „mlýncích na maso“, kde není sebemenší šance na vítězství? Kdo a co je žene na jistou smrt nebo zmrzačení? Kolik jich je tam dobrovolně a kolik jich tam dovlekli verbíři proti jejich vůli? Proč už z Ukrajiny utekla skoro polovina populace (!!!), když prý tak strašně milují kyjevský režim? Za co mají podle plánu umírat v té cizí válce i dvě generace našich vlastních českých kluků a mužů? Proč se vlastně bojuje? Za koho? Za co? Kdo z toho reálně těží? Kdo to celé vyprovokoval, kdo zuby nehty brání mírovým dohodám a kdo se snaží do konfliktu zatáhnout celou východní Evropu? Kdo na cizím území vraždí novináře a bloggery pomocí bombových útoků? Bojuje se tu opravdu jen za svobodnou, krásnou, nezkorumpovanou, demokratickou Ukrajinu…nebo se bojuje za něco a někoho úplně jiného a Ukrajina se změnila jen ve zkrvaveného obětního beránka?

Vzor pro Českou republiku? Vsjó búdě ukradína!

Naše nyní už plně fašistická* vláda i propagandistická média dělají za naše peníze vše co můžou, abychom o ničem nepřemýšleli a jen slepě poslouchali jejich dezinformace. Musíme na slovo věřit jejich hysterickým a skutečnou vědou nepodloženým výlevům o plandemii koronaviru, o „bezpečných a účinných“ experimentálních vakcínách, o tom že vaše Fábie nebo kravička na poli za půl roku uvaří celou planetu svým výfukovým plynem (protože předtím asi zvířata miliony let neprděla) a samozřejmě i o válce s temným Mordorem na východě. Otevřeně mluvit je zakázáno a chvíli bylo dokonce zakázáno i zpívat. Hlavně je ale všemi dostupnými prostředky potlačováno samostatné myšlení – ten, kdo myslí, je označen za nepřítele režimu, dezoláta, dezinformátora, chcimíra a kremelského švába a čím dál tím tvrději tyranizován…

Snaží se nám zakázat samostatně myslet? Tak právě v tuhle chvíli je nezbytné se uklidnit, párkrát se nadechnout a naopak přemýšlet, až se vám bude kouřit z hlavy. Když vám tyrani zakazují ptát se, musíte se ptát ještě víc.

Takže – za co vlastně dnes a denně umírají tisíce a tisíce Ukrajinců a další tisíce a tisíce přicházejí o nohy, ruce či obličeje? Proč kvůli minám rozházeným po Doněcku umírají stovky dětí a tisíce dalších přicházejí o končetiny a hlavně o dětství? Za jakým účelem to celé běží a jaký to má vlastně smysl? Kdo z toho nekonečného, předem ztraceného a krutého boje těží a snaží se tím zachránit svoji kolabující ekonomiku?

Skutečná válka

Pokud máte silný žaludek, podívejte se na tohle video, ať máte brutální příklad toho, jak vypadá skutečná válka. Není to heroická podívaná, kdy borec s naolejovanými svaly stojí uprostřed louky a kulometem masakruje stovky dementně přibíhajících záporáků. V reálu většinou dřepíte někde ve zákopu, který páchne močí a výkaly a čím dál tím méně chápete, proč tam vlastně jste. Pak přiletí raketa a utrhne vám nohy a ruce a vy hodinu v bolestech umíráte. Tak vypadá válka za zájmy oligarchů, kteří sedí v bezpečí svých opulentních vil někde za oceánem.

Když už dřepíte v zákopu, tak je jedno na jaké straně jste – změnili jste se v pouhé lidské maso. Jste potrava pro kanóny bez lidských práv. Do takové situace vás obvykle nahánějí psychopatické zrůdy, aby si pak mohly koupit hezčí auta a domy. A když se podíváte na historii posledních dvou tisíc let, tak tam zcela jasně vidíte vzorec toho, kdo genocidy a války většinou začíná. Je to pořád dokola několik zemí, které se navíc v posledním století velmi dobře naučily provádět tzv. zástupné války, kdy za jejich zájmy umírají lidé z jiných zemí, které se jim podařilo šikovně vmanipulovat do konfliktu. A i když mě za to řada z vás určitě onálepkuje spoustou urážek (protože argumenty nejsou), tak mezi ty země, které chronicky vyvolávají války a masakry na cizích územích, Rusko nepatří. Ani Čína. I když je Rusko do válek často zatahováno a samozřejmě jako stará velmoc také stojí za hromadami zvěrstev.

Pokud nemáte žaludek na shlédnutí nalinkovaného videa, tak vězte, že velmi dobře ukazuje událost, které se na frontě dějí každý den, a to na obou stranách konfliktu USA-Rusko. Ukrajinský voják tam vyskočí z transportéru, zřejmě aby někomu šel dát první pomoc (má už předem nasazeny modré rukavice, takže jde asi o zdravotníka). A hned po vylezení ven si nešikovně klekne na zahrabanou minu. Je jedno, jestli na ruskou nebo ukrajinskou (kterou jsme jim tam možná poslali my!!!), protože těch min je teď v pásmu bojiště tolik, že už se v tom nikdo nemůže vyznat. Explodující mina zdravotníkovi v koleni utrhne nohu a střepiny mu viditelně potrhají i zbytek těla. Ten voják je neskutečný drsňák (spousta Ukrajinců jsou fakt tvrdí hoši!) – i přes šok a ohromnou bolest dokáže vyndat škrtidlo, podvázat si nohu a pak se odplazit zpět do transportéru, zatímco za sebou na kusu kůže táhne cáry toho, co kdysi byla jeho zdravá noha. Normální, lidský člověk se musí ptát – kdo a proč ho poslal do takové příšerné situace, kde je jeho jediným úkolem v bolestech zemřít?

Propagandistická, fašistická média nám říkají, že se to celé děje kvůli tomu, že se prostě jednoho rána probudil jakýsi zlý polobůh Putler a rozhodl se zabrat pro sebe celou Ukrajinu. A pak i celou Evropu. A pak i celý vesmír. Jen tak z marnivosti se rozhodl provést naprosto nevyprovokovanou agresi, mávl rukou a začalo se to dít. Protože se mu chtělo. Naši hodní fuhreři nám pak začali tvrdit, že kvůli zlému polobohu Putlerovi je teď nutné zničit Rusko, rozdělit si jeho nezasloužené nerostné bohatství a ideálně provést i genocidu Rusů. Protože takhle přemýšlí „ti hodní“ a protože Putler Putler Putler, nevyprovokovaná agrese, oni Zlo a my Dobro, ochrana té naší jediné skutečné demokracie, podpora LGBT a tak dále…

Kdo ještě dnes věří téhle pohádkové verzi, tak už asi definitivně potvrzuje, že je buď na drogách nebo debil nebo zešílel a nebo je mu blízko fašistické myšlení. Realita je samozřejmě mnohem komplikovanější a tak nějak…realističtější než ta absurdní pohádka o zlých démonech na druhé straně a o nás, dokonalých andělech spásy, kteří nikdy nemohou dělat nic špatného, pokládají humanitární miny, střílejí ekologickou radioaktivní munici, páchají teroristické atentáty ve jménu lásky a tolerance a nikdy nemohou šířit propagandu a dezinformace.

Takže – proč jsou Ukrajinci Západem tak neskutečně agresivně nuceni do boje? Proč na Ukrajině verbíři honí po ulicích mladé kluky a když je dostihnou, tak je stlučou, narvou do dodávek a odvezou na frontu? Vypadá takhle boj za obranu milované vlasti? Proč ukrajinské tajné služby likvidují kohokoli, kdo na Ukrajině volá po míru? Proč na Ukrajině zakázali všechna svobodná média, zrušili všechny opoziční strany a omezují svobodu vyznání? Proč tam dělají převýchovné dětské tábory, kde učí děti skandovat nacistická hesla a nenávidět vybrané etnikum? Proč ukrajinské fašistické jednotky z týlu střílí do zad svoje vlastní vojáky, kteří se pokusí utéct ze ztraceného boje nebo se vzdát Rusům (kteří je pak obvykle přivítají cigaretou a slovy: „Gratuluji, pro tebe válka skončila.“)? Proč utekly z Ukrajiny miliony Ukrajinců (a nejvíc z nich do Ruska)? Proč byla Ukrajina už před válkou na prvních příčkách nejzkorumpovanějších zemí v Evropě? Proč byly jednotky jako Azov až do února 2022 na nástěnkách policejních služeben po celé Evropě s označením „nebezpečné extrémistické organizace“?

Proč umírají Ukrajinci? Je to proto, aby…

 • Aby prezident Zelenský, bývalý komik a profesionální hráč penisem na piano, vydělal další miliardu dolarů a mohl si koupit dalších pár domů na Floridě? Nebo aby měl na další kila kokainu, kterého prý po večerech šňupe už neskutečné množství?
 • Aby hrstka ukrajinských oligarchů (s neukrajinskými pasy!) vydělala další miliardy dolarů a mohla si za ně spokojeně žít v USA, EU nebo na Novém Zélandu? Zatímco většina běžných Ukrajinců má problémy i s penězi na jídlo? Za tohle bojují?
 • Aby Hunter Biden, feťácký syn stařecky dementního prezidenta USA Joe Bidena, mohl pořádat ještě větší večírky s prostitutkami a inhalováním metamfetaminu?
 • Aby bylo snadnější pašovat malé děti z Ukrajiny na Západ, kde je pak unesou jako sexuální otroky nebo zavraždí a rozřežou na kusy, aby byly čerstvé orgány pro staré (ale bohaté) dědky?

Tohle je něco tak strašného, že ani já o tom nedokážu udělat vtip. Vaří se mi z toho krev!

 • Aby po smrti uvolnili na frontě místo pro další várku Ukrajinců, teď už dokonce i puberťáků a lidí, co se starají o těžce postižené děti?
 • Aby USA mělo záminku prodávat debilním koloniím po celé Evropě ještě víc svého šíleně předraženého vojenského šrotu a tím zas o kousek odsunout krach svojí super-předlužené ekonomiky?
 • Aby mohly společnosti jako BlackRock koupit i poslední zbytky ukrajinské půdy, kterou jim Zelenský prodává jak smyslů zbavený? Co vlastně Ukrajincům na té Ukrajině ještě patří? A proč by měla jít Česká republika stejnou cestou?
 • Umírají Ukrajinci proto, aby jim kyjevský režim zrušil hotovost a násilím donutil Ukrajince používat jen totálně kontrolovanou digitální měnu? Věříte zkorumpovaným oligarchům, že prý to chtějí kvůli boji s korupcí? Nebo používáte mozek a tak je vám jasné, že ta skutečně nebezpečná miliardová korupce v horních patrech politiky samozřejmě zůstane nedotčená a jen se digiměnou ještě víc zotročí zbytky Ukrajinců, kteří mají tu smůlu, že se jim z Ukrajiny nepovedlo utéct? Víte vůbec, že na Ukrajině se snaží jako v první zemi na světě zavést totalitní digitální měnu, nebo vám to média pozapomněla říct?
 • Umírají Ukrajinci/Malorusové proto, aby bránili režim, který záměrně podvádí při uzavírání mezinárodních smluv, jako byly třeba Minské dohody, u kterých i bývalá německá kancléřka Merkelová potvrdila, že je „podepsali jen naoko, aby získali čas navozit na Ukrajinu ještě víc zbraní (pro vyvraždění obyvatel Krymu)“?
 • Umírají proto, aby Zelenský Ukrajinu zaplavil ještě větším množstvím drog? Věříte mu, že to prý chce proto, aby se Ukrajinci a jejich děti dokázali lépe vyrovnávat s traumaty z války (kterou sám udržuje v chodu)? Zrovna teď Zelenský legalizaci drog na Ukrajině protlačuje!
 • Nechávají se Ukrajinci zabíjet kvůli tomu, aby si „vzali zpátky“ části Ukrajiny, které NECHTĚJÍ BÝT SOUČÁSTÍ UKRAJINY a samy si odtržení od Ukrajiny brutální většinou odhlasovaly? Takže…kdyby Ukrajinci/Západ nakonec vyhráli (což je očividně nemožné), tak potom zase násilím připojí k Ukrajině Krym, DLR, LLR a další území, které se od nich s nadšeným jásotem odtrhly? A co udělají s těmi 95% obyvatel, kteří zpět do Ukrajiny za žádnou cenu nechtějí? Povraždí je? Vyženou je? Za tohle si nechávají Ukrajinští kluci (a brzy asi i Češi a Poláci) utrhávat minami nohy?!
 • Krvácejí v zákopech proto, aby mohli mít všude sochy válečného zločince a nacisty Bandery a aby mohli křičet nacistická hesla a malovat všude znaky SS a hákenkrajce? Kolik procent Ukrajinců podle vás tohle chce, když Zelenského zvolili proto, ABY UROVNAL SPORY S RUSKEM A ZMENŠIL TEROR PROTI DONĚCKU?
 • Hoří Ukrajinci v ocelových plechovkách západní techniky proto, aby je běžné obyvatelstvo EU čím dál tím víc nenávidělo, protože miliony uprchlíků zaplavily a ekonomicky vysávají země, které přitom jsou už teď na pokraji bankrotu kvůli covidové plandemii, kvůli nesmyslným sebedestruktivním sankcím „proti Rusku“ (haha, to určitě!), kvůli krvelačné podpoře války a šílenému nakupovaní zbraní od USA, kde tamním oligarchům nestačilo to, jak se napakovali díky toxickým šmakuládám?

Opravdu umírají Ukrajinci proto, aby přinesli do své země mír a lásku nebo byla spíš jejich země ovládnuta nadnárodní mafií a zmatení lidé tam teď umírají proto, aby krmili krvelačného démona války, který udržuje u moci a peněz hrstku oligarchů? Co vám přijde pravděpodobnější? Co vám říkají vaše vnitřnosti, když vidíte vyšinuté obličeje Zelenského, Fialy nebo Černochové? Co cítíte ve vnitřnostech, které možná zanedlouho budou roztrhané a rozházené po okolí, protože tihle „lidé“ ve vedení naší země dělají vše co můžou, aby dál eskalovali napětí, ekonomicky úplně zlikvidovali naši zemi a nakonec nás ještě přímo zatáhli do války, možná atomové?!

Otázky o naší krásné zemi

Je třeba si klást i otázky, které se možná budou v blízké budoucnosti týkat i nás. Pokud nás naše současná otrocká vláda opravdu dokáže přímo zatáhnout do války (a že se snaží!), tak se raději v předstihu zamyslete třeba nad tímhle.

 • Až mi přijde povolávací rozkaz, abych jel zemřít na Ukrajinu, poslechnu, nebo se budu bránit? Jak se tomu budu bránit? Bude podle vás opravdu stačit jen zmuchlat povolávací rozkaz a říct: „Naser si, Fialo!“? Jak tenhle přístup dopadl pro předchozí várku lidského masa na Ukrajině?
 • Pokud se Slovákům povede osvobodit od jejich vlastní cizácké chunty, odmítnou bojovat v nesmyslné válce i přítomnost jakýchkoli cizích vojsk na svém území a „naše“ cizácká chunta je pak kvůli tomu označí za nepřátele – pojedete Slováky poslušně zabíjet na rozkaz Černochové? Přijde vám takový scénář při tom všem, co se děje poslední tři roky, nesmyslný? Opravdu?
 • Pokud pojedete zemřít na Ukrajinu, nebude vám vadit, že budete umírat pro jakési miliardáře v cizině, pro bruselské byrokraty a pro naše vlastní vlastizrádce? Co budete řvát, až na váš zákop budou padat rakety, bude to: „Za Černochovou a PePu stosedmičku, uráááááá!!“?
 • Pokud půjde Česká republika ukrajinským scénářem, takže se globalistickým lidojedům podaří to co na Ukrajině (část mladých silných mužů poslat nesmyslně zdechnout při šlapání na miny a zbytek uteče někam do Jižní Ameriky) – budete v pohodě s tím, že v naší oslabené zemi koupí za pakatel všechny naše byty, domy, chaty, zahrádky, pole i ostatní zbývající nemovitosti BlackRock a podobná uskupení?

To je celé. Ptejte se, srovnejte si to v hlavě předem ať jste připraveni, když se démonům v našich médiích i vládě přeci povede prosadit přání svých zahraničních pánů.

Já samozřejmě doufám, že to takhle daleko nedojde a že to celé včas vyhnije a Západu včas dojde síla tlačit „koalici ochotných“ na smrt. Snad to dopadne dobře a vyhneme se přímé účasti ve válce i rozprodání zbytku naší země. Asi v to doufá i většina Čechů. Když poslouchám sousedy kolem nás, tak oni většinou řeší věci jako stavba bazénu, oprava auta, kam jet na dovolenou a podobně. Do určité míry je to zdravé, protože hryzat si od rána do noci nehty hrůzou z toho, kam nás mediální i vládní vlastizrádci tlačí, ničemu nepomůže.

Ale my aktivnější musíme dál dávat jasně najevo, co se děje, kam to celé směřuje a co nejefektivněji to ukazovat pasivní většině, aby v rozhodnou chvíli nebyli překvapeni a řekli jasné: „NE!“.

*Vysvětlivka – jak nazvat toho, kdo podporuje nesmyslnou válku, omezuje svobodu slova, mírumilovné kritiky režimu posílá za pár vět před soud a dokonce i do vězení, podporuje fašistický režim, bourá sochy bojovníků proti fašismu, přehlíží fašistické znaky a hesla a ve velkém kolaboruje s korporátním sektorem? No?

 

bornova.pub

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (65 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
106 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x