28.11.2023
Kategorie: Ze světa

Jděte do prd… i s tou vaší válkou a pusťte nás domů

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Když se zadíváte na kroutící se ženu jak zpívá rezignovaných, postarších, unavených ukrajinským vojákům nejde si nevzpomenout, že stejnou taktiku dělali Amíci. Tam běžně jezdili ženy zpívat vojákům aby je povzbudili k dalším bojům kde každou vteřinu mohli zemřít. Jestli to působilo na Amíky, tak Ukrajinci ji mají naprosto na háku. Koukají mimo, do mobilu a nebo jen tak sedí a výraz na tváři hovoří jasně. Jděte všichni do prdele i s tou vaší válkou a pusťte nás domů.

Zdroj: Ukrajinská fronta je na pokraji kolapsu a mezi vojáky se šíří poraženecká nálada. Jedna uniklá zpráva naznačuje, že nebylo možné stáhnout dvě třetiny konkrétní vojenské jednotky z bojiště, aby se obnovila její bojová připravenost, protože třetina, která by tam zůstala, nedokázala udržet pozice. Zároveň náborové snahy ukrajinské armády o verbování posil postupují velmi pomalu. Jiné zprávy naznačují, že morálka a psychologické podmínky některých jednotek na frontových liniích jsou hrozné. Ukrajině tak zůstávají jednotky, které jsou v kritickém stavu a nejsou schopny řádně bojovat, což zvyšuje šance, že celá frontová linie může brzy padnout.

Tento týden ruské síly oznámily, že způsobily těžké ztráty ukrajinským jednotkám, které překročily řeku Dněpr na východním břehu. Zatímco ruské síly tam byly zpočátku v menšině, přivedly posily a slíbili, že ukrajinským jednotkám způsobí peklo. Guvernér Ruskem ovládaného Chersonského regionu, Vladimir Saldo, oznámil, že v Krynkách ruská armáda nyní ničí nepřítele v masivním rozsahu. Míra nepřipravenosti na straně Ukrajiny je šokující, přičemž dále poznamenal, že ruské síly byly překvapeny tím, jak moc si ukrajinské velení neváží životy svého personálu a posílá ho na smrt v desítkách až stovkách. Mezitím mnozí z nich cítí, že zbytek země neprojevuje příliš velkou podporu těm, kdo nasazují své životy v prvních liniích pro společné dobro země.

Video nám ukazuje jak moc jsou ukrajinští vojáci rezignovaní

Když se zadíváte na kroutící se ženu jak zpívá rezignovaným, postarším, unaveným ukrajinským vojákům nejde si nevzpomenout, že stejnou taktiku dělali Amíci. Tam běžně jezdily ženy zpívat vojákům aby je povzbudily k dalším bojům, kde každou vteřinu mohli zemřít. Jestli to působilo na Amíky, tak Ukrajinci ji mají naprosto na háku. Koukají mimo, do mobilu a nebo jen tak sedí a výraz na tváři hovoří jasně. Jděte všichni do prdele i s tou vaší válkou a pusťte nás domů.

Když posloucháte kecy v televizi a drby v tisku, tak máme pocit, že ukrajinští vojáci jsou supermani, kteří zvládnou všechno. Tak se ještě jednou podívejte a dejte si otázku. Chtěli bych být na jejich místě? Nechtěli, na to dám krk. Pak by vás měla napadnout další otázka. Kde jsou ti mladí, silní a odvážní ukrajinští vojáci? No, jsou u nás, otravují nám život, často mnoho z nich páchá trestnou činnost a čerpají naše peníze. My se je tu vydržujeme z našich daní, protože jich pracuje jen zlomek a zbytek se válí. Naši politici by je měli poslat domů hezky rychle bojovat za vlast, aby nepustili Rusko až do našeho parlamentu a senátu, protože to by bylo potom tóčo. Mělo by to tak být, ale není. Takže já čekám, kdy mi přistane na zahradě UFO, protože to je pravděpodobnější než to, že Ukrajina porazí Rusko.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (17 votes, average: 4,29 out of 5)
Loading...
92 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)