4.3.2023
Kategorie: Společnost

Epidemie debility

Sdílejte článek:

EVA HRINDOVÁ

Je to tak, společnost zachvátila zničující epidemie. EPIDEMIE DEBILITY. Jinak by nebylo možné, aby na rozhodujích místech našeho státu seděli lidé tak zoufale neschopní. Jejich znakem je přebujelé sebevědomí, neschopnost uznat chybu a slepá víra v nesmyslné ideologie. Proto si je všelijací šíbři vodí na provázku jako mopslíky.

Smějí se nám v celé Evropě za jedny z nejvyšších cen elektřiny. Musíme být pro smích všude tam, kam přijede náš ministr zahraničí se svou naivní a dětinskou politikou, která jde proti zájmům našich obyvatel. Smějí se nám za naši ministryni obrany, která se chová nezodpovědně a k vážným konfliktům přistupuje jako k počítačové hře. Smějí se nám za našeho premiéra, který rád kývne na každou blbost a který systematicky likviduje český průmysl a vyklízí tím pole pro konkurenci. Není s podivem, že našeho premiéra plácají po zádech ti, kteří si už brousí zuby na levný výprodej posledního českého majetku.

A smějeme se i my – všem těm aktivistům, kteří okupují veřejný prostor s absurdními představami a návrhy, které ničí naše školství a nezkušeným a nevzdělaným frackům dávají do rukou argumenty k likvidaci těch, kterým ještě zbyl rozum v hlavě. Ovšem tady je to smích přes slzy… Je to stejný smích, kterým se nevěřícně smějeme amatérismu celé naší vládní koalice.

Epidemie debility dosahuje takových rozměrů, že nenakažený člověk začíná ztrácet víru v návrat rozumu. Vážení, na tuto epidemii by pomohla karanténa. Izolovat blázny a chovat se k nim jako k duševně nemocným. Tady tolerance není na místě. Ale museli bychom izolovat půl republiky, takže si nedělejme plané naděje. Nezbývá nám než pořád dokola volat, že král je nahý. A doufat, že tu myšlenkovou nahotu prokoukne víc a víc lidí. Boj s lidskou blbostí nikdy nekončí a NIKDY se nesmí vzdát!

 

evahrindova.cz

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (40 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
https://pravyprostor.net/wp-content/uploads/2022/05/JAROBANNER2.jpg
21 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x