22.1.2023
Kategorie: Politika

Prohlášení iniciativy Zachraňme náš stát k 2. kolu prezidentských voleb

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Blíží se 2.kolo prezidentských voleb a mediální protěžování kandidáta Petra Pavla protlačovaného Pětikoalicí je již neúnosné. Nemá cenu se stále ptát, kam se ztratila novinářská čest, nestrannost a schopnost pravdivě popisovat realitu. Vše je přikryto duchnou plnou peněz různého původu. Babiš zdaleka plně nevyužívá možností vydavatelství Mafra či tv stanic Óčko či své rozhlasové stanice Impuls, což je příjemným překvapením. Naopak televizní stanice stojící na straně generála a Seznam připomínají bájné draky dštící oheň a síru smrdící bruselsko-washingtonským pseudoliberalismem. Přidáváme dnes prohlášení iniciativy Zachraňme náš stát, se kterým se ztotožňujeme.

Iniciativa Zachraňme náš stát (ZNS) není fanklubem Andreje Babiše. Zásadně odsuzujeme jeho kroky zejména v době koronavirových restrikcí a lockdownů, stejně jako následnou politiku jeho vlády v podobě distribuování kompenzačních nekrytých peněz, které roztočily inflační spirálu. Zároveň ale dobře víme, že si na mezinárodním fóru, včetně Evropské rady, mnohokrát dokázal bouchnout do stolu a zastat se zájmů České republiky. Jeho protikandidát se horlivě hlásí k celé pokleslé progresivistické agendě, klimatickému šílenství a řinčení zbraní. Už dopředu inzeruje, že bude poslušným vykonavatelem cizích zájmů, jak byl ostatně celý život zvyklý.

U volební urny je každý sám za sebe. Volební akt je výsostně individuálním rozhodnutím. ZNS přesto prosí všechny zodpovědné občany, aby se nedali znechutit, aby ke druhému kolu prezidentské volby přišli a aby u toho zvážili, který z kandidátů je dosazován cizími silami, který z kandidátů nemá nebo snad i tají své názory, aby měl volné ruce ke službě svým loutkovodičům, a který naopak už nesl politickou odpovědnost, měl příležitost se vybarvit v dobrém i zlém a u nějž víme, co můžeme čekat. Je to volba mezi hrbolatou cestou a propastí. Nenechme o své zemi rozhodovat ty, kteří budou mít větší motivaci přijít k volbám. Rozhodněme my. Nemáme to snadné. Ale svou odpovědnost přijímáme. Přijměte ji také.

20. ledna 2023

za výbor iniciativy Zachraňme náš stát

Václav Hrabák, člen výboru

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (22 votes, average: 4,82 out of 5)
Loading...
36 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x