8.7.2022
Kategorie: Politika

A dost!!!

Sdílejte článek:

MICHAL MALÝ

Tohle ten idiotskej profesůrek Fiala z tepla svého obýváku při čtení Kafky podporuje. Zabíjení. Tohle podporují modrožlutí zaslepení vlaječkáři. Podporují Ukrajinu, zemi plnou oligarchů, fašistů a korupce. Tak o ní psala naše media do letošního února, takže to lež nebude. Ignorují vraždění civilistů v Donětsku a Luhaňsku od roku 2014. Nehájím Putina, ale toto nelze přehlížet!


Naše materiální pomoc včetně potravin se na Ukrajině vyhazuje, peníze končí v rukou oligarchů, s dodanými zbraněmi se šmelí a prodávají se zpět do Evropy a už dokonce i Rusku. A všichni tleskají, zpitomělí protiruskou propagandou. Ještě máte na energie, nájem, splátky úvěrů? Brzo mít nebudete. Pak budete dál tleskat Fialovi, volat sláva Ukrajině a smrt Putinovi? To nechápete realitu?

Nevnímáte, že jste jen nástroj, který skopou na dno, aby vás pak mohli ještě lépe ovládat? Tleskáte heslům a zároveň tomu, že na Ukrajině denně brutálním způsobem umírá 2 000 lidí? Ano? Pak se jděte bodnout. Sakra proberte se! Zastavte tu válku! Zastavte to zabíjení! Pošlete konečně tu zkorumpovanou Fialovu vládu financovanou z trestné činnosti do pekel!

Viděli jste člověka roztrhaného granátem? Ne? Pokud budete stále zaslepení, můžete jej brzo vidět na vašem dvorku a může to být člen vaší rodiny. Proboha, proberte se! To nemáte pud sebezáchovy? To si myslíte, že se vás to netýká? Odstavme tuto vládu, která nás žene ke krachu a do války a do chudoby. HNED!

Je nezbytné dát SPOLU -tedy ODS, TOP-09, KDU-ČSL a Pirátům a STAN v komunálních volbách stopku! Nevolte jejich kandidáty!

Je nezbytné, aby současná vláda poznala naši sílu!

 

Michal Malý

Redakce

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (27 votes, average: 4,85 out of 5)
Loading...
55 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
:wacko: 
:yahoo: 
B-) 
:heart: 
:rose: 
:-) 
:whistle: 
:yes: 
:cry: 
:mail: 
:-( 
:unsure: 
;-) 
 

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x