19.7.2021
Kategorie: Politika

EU: Jako za časů Caliguly a Nerona

Sdílejte článek:
TGM

Je zajímavé sledovat, kterak jsme se vrátili do časů starého Říma … z hlediska toho, co si nechají Římané libit, je to bez debat …

 .
Elity (politici, podnikatelé, novináři, komedianti, vojáci, vědci, učitelé, sportovci atd…) se nechají za pašalíky ponižovat, kdyby to v Bruselu nařídili, tak by klidně jak za časů Caliguly, udělali z europarlamentu bordel (v podstatě to tak již je) a politici, by klidně nabízeli svoje ženy za peníze…momentálně nabízejí cizí ženy občanů, barbarům a k tomu peněžité dary.
 .
Caesar Caligula jmenoval senátorem koně jménem Incitatus. Europarlament je takových plný… Nero vypálil Řím a pobíjel křesťany … pobíjení křesťanů a vypalování kostelů a synagog, už také probíhá.
 .
Komedianti namísto umění, dělají propagandu, novináři aktivisticky vykřikují do světa svoje bláboly, učitelé kroutí dějinami dle politické poptávky, vědci se snaží dokázat, že vše co systém stvoří je skvělé a potřebné, politici se chovají jako prostitutky, sportovci poklekávají, aby si mohli zahrát.
 .
Z hlediska satiry je to úžasná doba, jenže politická satira je v podstatě zakázaná a zničená … Srandu si můžeme v mainstreamu dělat jen ze Zemana a Babiše…mimo mainstream jste dezinformátoři a agenti Kremlu.
 .
Až tahle doba jednou pomine, bude zajímavé sledovat, kdo z těch, co se dnes hrbí, bude veřejně žvanit, jak trpěl a bojoval…bude to trapné a směšné, jako životy těch, co klečí v očekávání toho, že je systém vezme mezi sebe a pozdvihne je mezi vyvolené…to, že jsou celý život jen lokajové, si nikdy nepřipustí.
 .
Tak jen směle do toho…lokajové…doba si vás žádá.
 .
  • TGM

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (37 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x