21.5.2020
Kategorie: Multikulturní soužití

Z blogu Vox Populi: I toto je islám – ponižování žen i bezvěrců či znásilnění krávy (videa)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

O tom, že muslimové se nikdy nemohou do evropské společnosti plně integrovat bez toho, aby se vzdali své ideologie a následování činů jejich pedofilního proroka Mohameda, už nikdo soudný nepochybuje. Snad jen za kolaboraci s islámem dobře placení aktivisté a politici, pomatení sluníčkáři, sociopaté, psychopaté a samozřejmě sami muslimové mohou tuto ideologii na evropské půdě jakkoli hájit.

Dnes a denně se v Evropě muslimové projeví tak, jako je to u nich přirozené. Ostatně, o mnoha činech těchto nových obyvatel Evropy, jejichž hlavním zadáním je nás přečíslit, jsem už psala. Samozřejmě také evropská společnost má své vlastní násilníky či vrahy, to bezesporu. Nicméně zatímco zde se jedná v rámci celé společnosti spíš o výjimky, u muslimů je to přesně naopak. Například podřadné postavení žen či nemuslimů je u nich považováno za samozřejmost, takže nenajdete pravověrného muslima, který by obojí zpochybňoval. A jejich chování ke zvířatům často také není z našeho pohledu zcela standartní.

O tom, že v muslimských zemích, kde je dodržována šaría, se stále praktikují středověké tresty, vycházející z Koránu, se také všeobecně ví. I v jednadvacátém století se za údajnou – často jen smyšlenou – nevěru či jen “neposlušnost” ženy kamenuje, pohřbívá zaživa, za homosexualitu shazuje ze střech výškových budov a za podobné či další “prohřešky” se popravuje.

Z takovýchto “vyspělých” zemí pak do Evropy putují hordy primitivů, jejichž hlavním posláním je šířit ideologii pedofilního proroka Mohameda a zároveň vysávat štědré sociální systémy evropských zemí, kdy muslimové tyto dávky považují za povinnou daň bezvěrce nadřazenému muslimovi.

Dnes jsem pro vás našla několik nových videí, která poměrně věrně dokreslují například to, jak přistupují muslimové k ženám či zvířatům.

Na prvním videu se můžete podívat na to, jak probíhá hromadná dezinfekce muslimek proti COVID-19. Podstoupit podobnou “dezinfekci”  by si nikdo v mužské části mešity nedovolil.

Druhé video je z Kataru. Na něm se můžete podívat na to, jak tamní muslimové dávají najevo podřazenost bezvěrců. Korán nabádá muslimy také k charitě (Zakát). Ovšem ta se vztahuje výhradně na muslimy. V Kataru při charitativním rozdávání jídla tedy odmítli potřebného jen proto, že není muslim. Připomínám, že právě Katar je spolu se Saúdskou Arábií hlavním sponzorem islamizace většiny evropských zemí, včetně ČR.

Poslední, poněkud drsné video pochází z Indie. Jak jistě víte, tak kráva je v Indii posvátné zvíře, ale samozřejmě jen u hinduistické majority. Muslimové využívají krávy poněkud jinak, jako třeba tento, který si zvolil krávu coby “sexuální otrokyni”. Muslimové nejsou v Indii – na rozdíl od krav – nijak protěžovanou skupinou, naopak, nedávno Indie zakázala muslimům žádat v zemi o azyl a chce jejich počty postupně snížit. Vůči muži z videa jménem Samar Khan alias Kalu tak bylo za znásilnění krávy a ublížení na náboženském smýšlení vzneseno obvinění a následně jej čeká soud.

Není to poprvé, co v oblasti došlo k podobnému činu. Jistý Mohammad Ansari například znásilnil vloni tele, za což byl také obviněn. Podle zpráv místní vesničané a aktivisté chytili Ansariho při znásilňování telete na poli. Vesničané uvedli, že Ansari svázal končetiny dobytčete provazem a poté tele znásilnil.

Na video nedávného incidentu, jemuž přihlíželi dva svědci, kteří video natočili a podali žalobu, se můžete podívat zde: 

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
Velmi špatnéŠpatnéPrůměrnéDobréVelmi dobré (29 votes, average: 4,45 out of 5)
Loading...

Adblock Detected

Velká část našeho provozu je hrazena primárně z reklam, prosíme, zvažte vypnutí ad-blocku. Děkujeme.

Refresh Page
x