15.6.2023
Kategorie: Společnost

Zpověď moderního smart človíčka!

Sdílejte článek:

NIKOLA BORNOVÁ

Poznámka – věřte tomu nebo ne, ale vše sepsané níže je opravdu inspirováno větami, které zcela vážně řekli reální lidé v reálném světě. Někteří z nich se s tímto postižením dokonce i chodí chlubit na YouTube.

Vydělávám na obchodování s bitcoinem, Ethereem a digitálními NFT obrázky. Minulý rok se mi podařilo odrbat nějaké blbce z Brna o pět mega, takže jsem lepší člověk než oni.

Koupil jsem si Apple iPhone, iPad, iPod, iMac, iWatch i iPrd. Dohromady za půl mega, takže jsem kvalitnější člověk než ti, co na to nemají – podobně jako Markétka.

Živím se jen moderními smart potravinami jako je sója a hmyz. Rozhozené zažívání mi kontroluje smart appka a několik smart senzorů po celém těle. Časem to bude fungoval ještě líp a smart zařízení budou moje zdravotní údaje automaticky posílat do cloudu a ten mi pak rovnou řekne, jaké všechny tabletky si mám koupit!

Vášnivě podporuji každou aktuální a pokrokovou “současnou věc”. Jako pacifista tedy posílám peníze na nákup tanků, jako kriticky myslící člověk mám tři Tečky a ty problémy se srdcem jsou taky jen dezinformace, protože se smart bypassem mi zas pumpička funguje sqěle.

Prodal jsem smradlavé auto na rusáckej benzín a koupil si super-eco elektrovůz za čtyři mega. Až to eco auto bude mít za pár let v prdeli baterie, hodím ho do popelnice a koupím si nové, ještě víc eco. Samozřejmě pokud se do té doby ekologicky nesamovznítí.

Prodal jsem dům se zahradou po rodičích, protože starat se o tu vidláckou blbost bylo moc práce. Místo toho jsem si vzal v Praze na hypotéku patnáctimetrový super-smart tiny byt za deset mega.

Do minibytu jsem koupil smart ledničku, smart sporák, smart žárovky a smart záchod. Nemusím si tedy pamatovat ani to, co koupit za jídlo – v supermarketu se vždycky jen kouknu přes smartphone do smart ledničky a nakupuju podle instrukcí. Smart sporák mi sám uvaří a když mu crashne operační systém, objednám si prostě přes smart appku hotové jídlo z nějakého smart podniku. Na svůj smart záchod ani nemusím chodit, on si to hovno udělá sám. Vlastně nejsem doma ani potřeba, tak hodně je to smart.

Starat se o minibyt ale bylo moc práce a tak jsem ho prodal a žiju teď ve sdílených Airbnb minibytech s elektronickým zámkem. Když mám kde nabít auto, tak můžu kdykoli přejíždět do jiných Airbnb bytů. Se svým chytrým covid pasem můžu skoro kamkoli a jsem tedy hrozně moc svobodný.

Děti nemám, bylo by to moc práce. Přítelkyni už taky nemám, rušila mě od iMacu a iPadu a udržovat s ní vztah bylo moc práce. Mám teď smart digitální přítelkyni od Facebooku a je to super – je naprogramovaná tak, aby dělala přesně to, co chci. A když mě sere, tak jí vypnu.

Před pár dny byl blackout a vypadla elektřina. Nemůžu se dostat do bytu, nemůžu pracovat, neotevřu vybité auto, smart přítelkyně se vymazala a já si nemůžu koupit ani jídlo, protože všechno platím přes smartwatch.

Prozatím žiju pod nuselským mostem a piju vodu z Vltavy. Snad je to dost smart.

Luboš, 23 let, moderní smart člověk.

 

 

 

bornova.pub

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)