13.8.2022
Kategorie: Společnost

Zastavte posilovací dávky proti covidu, vyzývá japonský kardiochirurg

Sdílejte článek:

Japonský kardiovaskulární chirurg Dr. Kendži Jamamoto v dopise odbornému časopisuVirology vyzval k ukončení posilovacích dávek proti covidu-19. „Jako bezpečnostní opatření by mělo být další posilovací očkování ukončeno,“ napsal Jamamoto. Mezi jeho naléhavé obavy patří skutečnost, že vakcíny proti covidu-19 byly spojovány s imunitní trombotickou trombocytopenií vyvolanou vakcínou, která byla v některých případech pro pacienty smrtelná.

Jamamoto pracuje v Okamura Memorial Hospital v japonské Šizuoce. V dopise vysvětluje, že on a jeho kolegové se „setkali s případy infekcí, které je obtížné zvládnout“, včetně některých, které se vyskytly po operaci srdce otevřením hrudníku a nepodařilo se je dostat pod kontrolou ani po několika týdnech léčby několika antibiotiky.

Tito pacienti, říká Jamamoto, vykazovali známky oslabené imunity a někteří z nich zemřeli. Jamamoto se domnívá, že jejich potlačená imunitní funkce byla pravděpodobně způsobena očkováním proti covidu-19.

Angelina Farella, MD: „Je to volání na poplach“

Je vzácné, aby se kardiochirurg zapojil do státní očkovací politiky. Ještě vzácnější je, aby praktický lékař vyjádřil v prestižním lékařském časopise takový názor, který je v rozporu s lékařským statusem quo, a aby tento názor lékařský časopis sám publikoval.

Podobné obavy vyjadřují i další lékaři, kteří dosud nikdy veřejně nevystoupili. „Signály v nejlepších zdrojích, které máme v současné době k dispozici, což jsou naše údaje VAERS, přímo křičí,“ uvedla doktorka Angelina Farella, pediatrička z texaského Websteru, která rozšířila svou praxi o všeobecné lékařství a ošetřovala pacienty s covidem v době, kdy je ostatní lékaři v jejím okolí odmítali přijmout.

„Je to volání na poplach, kvůli srdečním onemocněním, úmrtím a poškozením způsobenými očkováním,“ řekla Farellaová. Za více než 25 let své lékařské praxe, která u Farellové zahrnuje každodenní očkování dětí, se s tak nebezpečnou vakcínou ještě nesetkala.

Jamamoto ve svém dopise časopisu Virology citoval švédskou studii, která nenápadně uvedla, že osm až devět měsíců po očkování dvěma dávkami vakcíny proti covidu-19 měly očkované osoby vyšší pravděpodobnost onemocnět covidem než neočkované kontrolní skupiny. Švédští výzkumníci tuto informaci uvedli pouze v grafu.

Jejich studie však poskytuje důkazy pro názor, že vakcíny mohou skutečně potlačovat imunitní funkce.

Narušení imunity způsobené očkováním dále podporují izraelskou a indickou studii, které prokázaly zvýšenou pravděpodobnost výskytu pásového oparu po očkování proti covidu.

Pásový opar je extrémně bolestivé onemocnění způsobené reaktivací stejného viru, který u dětí způsobuje plané neštovice. Izraelská studie uvádí poměr rizika 1,43, což znamená, že očkování zvýšilo riziko vzniku pásového oparu o 43 %. Lidé jsou k pásovému oparu nejnáchylnější, když je jejich imunitní systém potlačen nebo oslaben.

Obavy z lipidových nanočástic

Jiná švédská studie, publikovaná v prosinci 2021 v časopise iScience, prokázala, že mRNA zapouzdřená v lipidových nanočásticích, jaká je obsažena ve vakcínách Moderna a Pfizer, je vysoce zánětlivá a může být příčinou horečky a bolestí těla, které často hlásí očkovaní jedinci.

Podle „Neklinického přehledu“ vakcíny BioNTech společnosti Pfizer se tyto lipidové nanočástice „stěhují“ do jater a také do sleziny, nadledvinek a vaječníků, což může ohrozit imunitní funkci.

Spike protein poškozuje endotelovou tkáň

Vakcíny mRNA rekrutují buňky v těle k produkci spike proteinu SARS-CoV-2. Podle výzkumu z roku 2021 publikovaného v časopise Journal of Immunology, který cituje Jamamoto, se exozomy (membránové váčky, pozn. red.) nosící spike protein nacházejí v krevním oběhu 14 dní po první dávce vakcíny a pokračují v cirkulaci po dobu více než čtyř měsíců.

Jak samotný spike protein, tak protilátky vytvořené k jeho neutralizaci mohou poškozovat endotelovou tkáň cév. Endotel je tenká membrána, která vystýlá vnitřní stranu cév, jež přivádějí životně důležité živiny do všech orgánů v těle. Poškození endotelových buněk v cévách může způsobit nepravidelné krvácení s neblahými následky.

V nemocnici, kde doktor Jamamoto ordinuje, vyšetřují pacienty před operací na protilátky proti heparinem navozené trombocytopenii. Heparin je lék, který se běžně používá k prevenci srážení krve, a to i při operacích srdce.

U lidí vystavených působení heparinu se však někdy vytvoří protilátky, které napadají jejich vlastní trombocyty (krevní destičky), snižují jejich počet a paradoxně způsobují, že se krevní destičky shlukují do sraženin. To je přesný opak žádoucího účinku heparinu.

Jamamotu znepokojuje mimo jiné to, že od zahájení očkování proti covidu-19 zaznamenala jeho nemocnice neobvykle vysoký počet pozitivních testů na protilátky proti heparinem vyvolaná trombocytopenii (HIT).

Podle Jamamotova dopisu ze září 2021 zveřejněného v časopise Thrombosis není braní heparinu jedinou věcí, která může způsobit HIT. Stejný efekt může mít i proticovidová vakcinace. Následuje-li však tento stav po očkování, označuje se jako trombocytopenie vyvolaná vakcínou (VITT).

VITT může být velmi nebezpečná. Jedná se o jeden z mála nežádoucích účinků, které komise pro přezkoumání odškodnění vakcinace v různých zemích uznaly jako vedlejší účinek očkování proti covidu.

Ačkoli vládní úředníci trvají na tom, že trombocytopenie navozená vakcínou je „vzácnou“ reakcí, mnoho jejích obětí zemřelo. Podle Jamamota zaznamenala Okamura Memorial Hospital v japonské Šizuoce od zahájení očkování proti covidu-19 několik vln případů VITT.

Zvýšená pravděpodobnost trombózy a také vytrvalých infekcí v důsledku potlačení imunitních funkcí jsou dva hlavní důvody, proč Jamamoto tvrdí, že lékaři musí před prováděním jakýchkoli operací zaznamenávat i stav očkování, včetně shromažďování informací o datech očkování, a vyzývá, aby byl program posilovacích dávek zastaven.

Dr. Angelina Farella s tím souhlasí. „Myslím si, že je naprosto nezbytné, aby lékaři věděli, kdy mají jejich pacienti booster nebo očkováni proti covidu-19 některou z injekcí používaných v současnosti,“ řekla lékařka s tím, že je rovněž třeba zaznamenat, o jakého výrobce jde včetně číslo šarže vakcíny.

Farellaová se domnívá, že lékaři by měli také pečlivě dokumentovat nežádoucí následky u svých pacientů, protože důkazy získané z vyprávění jsou poučné.

„Pětileté děti, které náhle zemřou, to není normální. Není normální, aby velmi zdraví a hodně zdatní mladí lidé padali mrtví k zemi na hřištích. To jsou příběhy, které jsme nikdy předtím neslyšeli, a přitom došlo k jediné změně: k povinnému očkování studentů, sportovců a zdravotníků,“ líčí doktorka Farellová.

Je možné, že některá z těchto neočekávaných a nevysvětlitelných úmrtí mohou být způsobena nediagnostikovanými problémy způsobenými samotným virem SARS-CoV-2. Podle Farellové je však pravděpodobnější, že katastrofické srdeční příhody a neobvyklé srážení krve u mladých lidí způsobují vakcíny, nikoli virus.

Doktorka se domnívá, že se zbytečně nechává očkovat mnoho lidí, kteří to ve skutečnosti nepotřebují. „Neposilujete se proti chorobnému procesu, který pacient již prodělal. Lidé, kteří prodělali covid a byli očkováni, jsou stále vyzýváni, aby si nechali píchnout další posilovací injekci. Z lékařského hlediska to nedává pražádný smysl.“

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,75 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)