29.6.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Začátek občanské války ve Francii? Po zastřelení mladého muslima policií se nepokoje a požáry šíří po celé zemi

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jistě jste se již doslechli o zastřelení 17letého muslima policistou. Ten střílel na auto řízené mladíkem bez řidičáku, který byl již policii znám za různé delikty, včetně opakovaného nezákonného řízení auta.

Mladý muslim odmítl zastavit a namísto toho začal před policejní kontrolou ujíždět. Teprve pak policista vystřelil, přičemž mladíka za volantem zabil.

Podobných potyček mezi policií a tamní obohacující rozrůstající se menšinou valem přibývá a dalo se očekávat, že jeden takový incident spustí rozsáhlejší nepokoje, které by mohly vést až k takřka válečnému stavu.

Už záhy po zastřelení mladíka došlo k útokům na policejní stanice, byla vypálena škola nedaleko místa, kde byl 17letý muslim zastřelen a došlo i na potyčky mezi naštvanými muslimy a policií.

Nicméně tyto nepokoje se nyní rozšířily po celé Francii. Požáry hořely v noci na dnešek na mnoha místech a lze říci, že situace ve Francii se nadále vyostřuje.

Dochází také k ničení a rabování a nelze očekávat, že by se v příštích dnech situace zklidnila.

Hoří především policejní stanice, státní budovy (úřady, školy, knihovny,..), auta, ale i obytné domy, barikády na silnicích a obchody.

Ve Francii aktuálně nenajdete město, kde by byl klid. Čím více je dané místo islamizováno, tím horší jsou i nepokoje….

V noci na dnešek došlo k nepokojům na vyznačených místech, jen v Paříži a na jejím předměstí bylo požárů bezpočet. Nepokoje kontinuálně pokračují a i ráno došlo k dalším novým požárům a rabování.
Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (30 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)