1.3.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Vznik britské mutace covidu … cizí zavinění je téměř jisté

Sdílejte článek:

PAVEL DUDR

DUDRAmeričtí virologové už zjistili, jakým způsobem vznikají tak agresivní varianty covidu jako je britská nebo jihoafrická.


V americkém Bostonu byl na jaře 2020 hospitalizován 45 letý pacient s těžkým průběhem covidu, byl léčen Remdesvirem a dalšími léky, byl dokonce propuštěn domů, ale nakonec léčba nebyla úspěšná a pacient po pěti měsících zemřel (1). Během léčby mu byly odebírány vzorky covidu a posílány na čtení DNA, sekvenaci.

Tím se zjistilo, že v těle pacienta neustále vznikaly nové mutace a kmeny covidu, přičemž ty poslední byly podobné britské mutaci, se kterou dnes v Česku tak těžce bojujeme.

Z toho ovšem vyplývá, že tímto způsobem mohla vzniknout i britská varianta covidu B 117. Tedy že nějaký pacient s těžkým a dlouhodobým průběhem této nemoci nebyl v nemocnici a ti, kteří ho ošetřovali , nedodržovali karanténu a tyto mutace roznášeli a šířili dál. A to už je zmíněné cizí zavinění.

Následuje graf (2), který ukazuje denní počty nově nakažených v přepočtu na milión obyvatel v Británii, Nizozemsku, JAR, Česku a Slovensku. Je zde patrný trvalý pokles šíření infekce v Británii, takže dnes už tam není žádný důvod, aby nějaký pacient s těžkým průběhem nebyl v nemocnici. Pokud tam přesto vznikne nějaká nová agresivní mutace, mohlo by se už jednat o úmyslné cizí zavinění.

Novépříp26unor

Další graf ukazuje počty zemřelých v souvislosti s covidem za den v přepočtu na milión obyvatel. V Německu však lékaři zjistili, že 85 % případů úmrtí „ s covidem“ je ve skutečnosti „ na covid“. Protože s takovými chorobami jako je cukrovka, vysoký tlak atp., lze pohodlně žít mnoho let, ale přijde covid a je konec.

Na nových mutacích je nejhorší to, že vakcíny, které už tady jsou, na ně nemusejí být účinné, protože byly vytvořeny podle jiných mutací. A také imunita, kterou někteří již získali díky lehkému průběhu jejich nemocí, také nemusí fungovat, protože jejich imunitní systém toho nového covida nebude znát.

Umrti26unor

Tedy doufejme, že i naprostým ignorantům už by mohlo dojít, že jich se to také týká, protože ve španělské chřipce také nejdříve umírali staří a nemocní, potom i mladší a nakonec děti.

 

 

Prameny:
(1) https://www.latimes.com/science/story/2021-01-30/long-term-covid-19-patients-are-incubating-dangerous-new-coronavirus-strains
(2) https://ourworldindata.org/coronavirus-data-explorer?zoomToSelection=true&time=2020-11-15..latest&country=CZE~NLD~GBR~SVK~RUS~ESP~FRA~ITA~DEU~POL~PRT~BEL~SWE~CHE~AUT~HUN&region=World&casesMetric=true&interval=smoothed&hideControls=true&perCapita=true&smoothing=7&pickerMetric=total_cases&pickerSort=desc

 

Kterou vakcínou proti covidu byste se nechali nejraději očkovat?

View Results

Nahrávání ... Nahrávání ...
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (16 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...