14.3.2023
Kategorie: Společnost

Žijeme ve lži

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Svět kolem nás se zbláznil a řada událostí má své základy na vykonstruované lži. Je až neuvěřitelné, kolik sil věnují média a jejich majitelé podpoře největších globálních manipulantů schovávajících se za nastrčené politiky. Jsme svědky doslova erupce lží, na nichž stojí dění kolem nás.

Jestliže část z nás se v době covidové stavěla odmítavě k celé pandemii a po celou její dobu tvrdila, že jde o uměle vyvolanou událost, jejímž důsledkem bylo v prvních dvou letech plno zbytečně mrtvých, měli jsme pravdu. Jejich počty mělo pár společných jmenovatelů, ať už špatná léčba jinak běžných nemocí, falšování statistik a úmrtních listů či teror v podobě nevhodného používání některé techniky, například plicních ventilátorů, odmítání používání prevence či účinných medikamentů, později došlo i na dopředu avizované následky vakcinací.. V posledních měsících je stále více zpráv o náhlých úmrtích relativně i skutečně mladých a zdravých lidí. Společným viníkem smrti jsou potíže se sraženou krví vytvářející různé embolie, infarkty, mrtvice, srdeční kolapsy a zástavy. Došlo to tak daleko, že byl covid vyřazen z nakažlivých smrtelných nemocí a očkování proti němu už podstupují jen naprosto pomatení šílenci. To i přesto, že vláda při dodržování pokřivených smluv nadále platí za nové vakcíny a likvidaci starých. Kdo by to před 20 měsíci řekl? Tedy mimo nás dezolátů? Covidohysterie ukázala, jak snadné je zmanipulovat davy a vnutit jim i ten největší nesmysl. Vinu na tom nesou politici a média, dále farmaceutičtí obchodníci se smrtí. Ale nevzdávají to a v USA chtějí očkovat chovy drůbeže proti ptačí chřipce. Ještě byste si tam koupili kuřecí hamburger?

Na lži a manipulaci však stojí i další sektory. A protože lež má krátké nohy, občas se něco provalí. Třeba bankovnictví. Nablýskané budovy a jejich interiéry, solidně oblečení úředníci a vybrané chování je jen fintou na klienty. Banky tu stojí jen proto, aby Vás obíraly o peníze. Vše v nich je podřízeno jejich zisku. Za krásnou fasádou se přitom skrývají riziková pracoviště tvořená dírami na peníze. A většinou nad tím vším stojí nějaký další úřad maskující schválené levárny. Většina bankéřů, obchodníků s akciemi a majitelů fondů s krásnými názvy pracuje jen na vlastním obohacení. Peníze dělají peníze, i když je třeba jich většinu prostě ukradnout. Na jedné obrovské loupeži, která se čas od času provalí, pokaždé extrémně vydělá pár desítek či stovek lumpů, ale prodělá mnohem více střadatelů, investorů a prostých spořílků. Nedávno to byly burzy s kryptoměnami, nyní americké banky opět schopné strhnout sebou část západního měnového systému. Včetně Vašich úspor. Kde kdo si dává stranou peníze na důchod, na dům, auto. Znáte ty řeči o tom, že doma pod polštářem ztrácí peníze hodnotu? Ten systém je vytvořen tak, aby tomu bylo a aby Vás přinutili peníze svěřovat do rukou zlodějů v límečkách. A Vy to děláte, platíte kartami a pak budete čučet, až o vše přijdete.

CO2 a oteplování planety je další ukázkou lži. Začalo to pár aktivisty ochraňujícími logicky přírodu před zvěrstvy průmyslníků a šetřivých investorů do průmyslu. Jejich činnosti byla postupně přikládána stále větší váha, až získala status mantry. Toho se chytili opět ti průmyslníci a byznysmani a začali zneužívat ideologie původně nastavené proti nim. Vznikl pojem zelená a obnovitelná energie, s ní nový sektor produkující peníze. Obchod se strachem z CO2 se rozjel na plné obrátky. Staré elektrárny je třeba nahradit novými s dražším a neefektivním procesem výroby elektřiny, její nedostatek opět zvedne zisky. Návazně k tomu se začnou vyrábět nové spotřebiče, které jí budou potřebovat co nejvíce, tedy elektromobily. Novým segmentem podobným zlatému dolu se stane výroba a vývoj baterií, protože ukládat elektřinu dosud pořádně neumíme. Jedná se o obrovskou lež, manipulaci s myslí lidí, a především o další extrémně výnosný byznys produkující obrovské peníze. Planeta se neotepluje, CO2 v přírodě prochází přirozeným procesem díky sopkám, rostlinám i živočichům miliony let i bez aut, která nejsou nijak dramatickým prvkem v existenci tohoto procesu. Green Deal je prostě naprostý nesmysl vymyšlený obchodníky.

Nakonec dnes přidáme další lež. Sobotní zakončení demonstrace a její dehonestace byly připravené. Provokatéři s nášivkami, byť každému může být jedno, co máte na rukávu, tedy není li to projev podpory nacismu, což bylo součásti antiminidemonstrace u kašny pod Národním muzeem, byli dle všech indicií policisty v civilu. Protest proti setrvávání ukrajinské vlajky na budově muzea byl zpočátku poklidný a postupně s rostoucími emocemi hlasitější. Ovšem k ataku stojících občanů policisty došlo na pokyn velitele těchto jednotek, což doložilo několik záznamů z kamer na mobilních telefonech. Vrátili jsme se tak o 34 let zpět, kdy podobně postupovali policejní jednotky v době Palachova týdne. Ministr vnitra Vít Rakušan by se v té době dobře uplatnil a hlásné trouby liberalismu, tedy Seznam, televizní stanice a jiné mediální žumpy připomněly rétorikou tehdejší Rudé právo. No, a pak tu máme i dost uvědomělých svazáků, kteří neopomněli přidat své komentáře. Takový Dan Pribáň je toho příkladem. Celá komedie kolem Ukrajiny už ve světě dostává své trhliny, lidé se bouří nejen kvůli sankcím vůči Rusku a podpoře proamerického Zelenského režimu, ale i proti formě lživého informování a následným úlitbám Ukrajincům. Vše je postaveno na lži, manipulaci s fakty a zamlčování skutečnosti, na nenávisti k Rusku a snaze odebrat mu jeho přírodní bohatství. Jde zase jen o peníze. Obrovské peníze.

Jak jsme napsali v úvodu, žijeme ve lži, která má vést k ziskům nejbohatších. Všechny ty inflace, ceny potravin, změny v jídelníčcích, dopravě, bydlení, ekonomice mají vést k našemu okrádání a svázání. O nic jiného elitám a jejich poskokům nejde. A lidé pořád věří….

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (47 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
47 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)