
Vylévání vaniček i s dětmi
ŠTĚPÁN CHÁB
Napadli 145 žen injekčními stříkačkami. Do těla jim vbodli neznámou toxickou látku. A je to tak nějak jedno. Pohoršili jsme se a šli zase řešit obvinění Filipa Turka.
Festival hudby probíhá po celé Francii v mnoha městech. A v mnoha městech také došlo k napadení. Dvanáct pachatelů policie chytila, vyslechla a propustila. Dva z nich byli ve Francii nelegálně, přesto je policie pustila. Napadeným ženám se po útoku začala okamžitě motat hlava, některé omdlely. Všechny skončily v nemocnici.
Při představě, že žijeme ve Francii a má krásná a moudrá paní si naplánuje výlet za bigbítem, se o mě pokouší stejné mdloby. Šel bych s ní jako bodyguard? Čím bych se ozbrojil? Mám na to poprat se s nějakým namakaným… hm, pachatelem? A co když si ani nevšimnu? Pachatel prostě jen půjde kolem a bodne. Nenavrhnu mé krásné a moudré paní, že jí radši zabrnkám na kytaru doma? Že jí to bude muset stačit?
Nenastupuje takhle ve Francii postupná paralýza strachu? S jakými pocity budou lidé chodit na kulturu? Na trhy? Do obchodů? Na korzo po městě? S neprůstřelnou vestou, s helmou, chrániči a paralyzérem v kapse? Ten útok je něco neskutečně odporného, zlého tak, až to bere dech. Vymyká se to chápání. Jediná otázka, která dává smysl, je prosté – proč a jeho varianty. Proč takové zlo, proč takové selhání, proč tolik až lumíkovské tolerance…? Proč nejen Francouzi, ale celá Evropa nechá své země upadat do tak odporného stavu permanentního strachu? Vždyť strach byl ještě donedávna v evropských městech to poslední, co by člověk řešil. Tak leda strach před drobnými kapsáři, ale ne před tak nepochopitelnou zlobou a nenávistí. Bodat do lidí injekční stříkačky s toxickou látkou, to byla zatím role farmaceuta v čekárně doktorů. Ne obohacení v davu na festivalu.
Zopakuju, jak z toho ven.
Uzavřít za pomoci armád migrační kanály, protože velká část migrace z africko-blízkovýchodního okruhu se dlouhodobě ukazuje jako integračně problematická, kulantně řečeno.
Posilovat azylový systém pouze pro skutečně ohrožené. Evropa se naprosto sebevražedně v roce 2015 (rukou, ústy i pokřivenou myslí Angely Merkelové) rozhodla otevřít dveře všem. Bez ověřování identity. Všem otevřeme náruč, protože jsme morálně na výši a očekáváme, že zlé úmysly v migraci nejsou. Nejsou. Nejsou. Žádné.
Viděl jsem (pseudo)dokument čínského exulanta Wej-Weje Human Flow. Wej-Wej na svou kameru zabíral jen děti, ženy, starce, stařeny, případně invalidy, kteří prchají před bídou a násilím. Kteří prchají do Evropy. Nenasnímal ty, kteří pak páchají násilí a kvůli kterým se zcela mění tvárnost a identita Evropy. Ostatně podobně jako oceňovaná Agnieska Hollandová ve svém ideologickém pamfletu Hranice z roku 2023, která ukazovala také jen ženy a starce, děti a zraněné a hrála Putinovu hru na nebohé migranty z Afriky utíkající do EU přes Bělorusko (!).
Inspirovat se azylovou politikou USA za Donalda Trumpa. Dokáže vyhošťovat, nevyhošťuje všechny, dokáže uzavřít hranice. My slepě stojíme a do azylového práva zemí zavádíme migrační pakt EU, který sice jemně zpřísňuje možnost azylu, ale ukrývá v sobě trojského koně přerozdělování. A tedy zhoršování bezpečnostní situace rovnoměrně po celém území EU. Trump ukazuje zemím unie, že to jde, aniž by, a to je klíčové, země zaváděla diktaturu nebo nějakou formu autoritářství. Ani my k tomu nesmíme mířit. Ale, a to je paradoxní, pokud budeme nechávat problémy vyhnívat, dojdeme k tomu, že se k autoritářství dostaneme ne skokem, ale postupně a tak nějak neodčinitelně.
Zavést kvóty podle kulturní kompatibility. To ve své době zavedla Kanada a než se její vlády chopila novodobá levice merkelistického Justina Trudeaua, moc dobře jim to fungovalo.
Okamžité vyhoštění nelegálních migrantů a recidivistů. Och, jak nám tohle nejde. Proč? Pamatujete si ty skopičiny z daní placených neziskovek, které brání jakékoliv deportaci jak za pomoci svých právníků, ale i blokací, protesty, demonstracemi?
Zrušit finanční pobídky pro masovou migraci, což je evropský sociální systém. Ale zase, s vaničkou bychom tím vylévali dítě. A nezachrání identitu Evropy už jen vylévání dětí z vaniček? Nejsme už v této fázi?
A co je asi nejdůležitější. Začít ustupovat z prosazování lidských práv. Současná interpretace lidskoprávní legislativy, vzniklá v reakci na zločiny 20. století, se dnes paradoxně stává překážkou efektivní obrany demokratického prostoru před novým typem násilí. Vím, je to další vylití dítěte i s vaničkou. Ale jak říkám, nejsme právě v takové fázi?


děje se to proto , že elity chtějí aby se to dělo…
Před sto lety kolonizovala Evropa Afriku. Nicméně, pseudovzdělání Evropanů způsobilo opak. Afrika kolonizuje Evropu.
Zkáza Evropy spočívá v pseudovzdělání, titulománii z obskurních oborů a koneckonců i v hlouposti voličů, spoléhajících na na premisu, „že kdo má titul musí být chytrej“.
Hele Tekutej,
takhle věci nestojí. Za kolonizací Evropy a její proměnu v chalifát jsou jisté rádoby elity od globalistů (od hodně velkých peněz) a smrdí to tam česnekem. V čele těch lumpů jsou Rothschildové. Jenže, to hloupí občané, oslíci netuší, nečtou, nevzdělávají se a tak jen čekají na zahnání do ohrady…..béé
A médiích jim o tom nikdo nic neříká….. béé
Ale prý v Lidlu mají zrovna slevy!
Problémem dnešního západního světa je ta jeho hyperkorektnost, právo na všechno, ale povinnost se za to právo přiměřeně chovat se nevyžaduje, dokonce se odsuzuje jako omezování identity a práva jedinečnosti jedince.
Prostě vše je zcela pokřivené, vládne morálka ùchylnosti a peněz, lži vydávané za pravdu a atmosféra všeobjímajícího strachu, ordinovaná lidu všemi prostředky, vyděšený občan= poslušný obč̣an..
Divoké zvíře má žít v přírodě nebo v ZOO. Pokud běhá uprostřed města má být uloveno. Až na případ kdy si obyvatelé města většinově přejí, aby tam běhalo. A to se právě děje. Jsou to voliči, kteří za to můžou a né to zvíře.
Globalistický plán o světové vládě ztroskotal. Rusko, Čína, Indie, muslimský svět, Afrika, Latinská Amerika, BRIKS – všichni směřovali k mnohopolárnímu světu. A válka kolektivního Západu mohla být prohraná.
A tak globalisté změnili taktiku: nebojovat proti nacionalismu, ale využít ho. Dočasně odložit světovou vládu a přijmout scénář „střetu civilizací“. A proto pustili k moci Trumpa.
Signálem byla tzv. „salut Bellamyho“ – gesto zopakované Elonem Muskem, Stevem Bannonem i dalšími na CPAC konferenci s viceprezidentem USA J. D. Vancem.
Tvář Ameriky se stala nacionalistickou. Zvenčí to vypadá jako opak globalismu. Ale pokud je cílem jaderná válka, je to nejrychlejší cesta.
Druhý ultranacionalistický režim – vláda Netanjahua v Izraeli – se stal dalším hráčem tohoto střetu. Masové genocidy v Gaze, útoky na Libanon, válka s Íránem – Netanjahu je izraelská verze „salutu Bellamyho“.
Údery na íránský jaderný potenciál jsou odpálením špinavé bomby, zahájením jaderného konfliktu. A Trump se připojil.
Ukrajina? Další nástroj globalistů.
neofašismus, rehabilitace nacistů, jazykové a náboženské represe, ostřelování Záporožské elektrárny, pokusy o útoky na ruskou jadernou triádu – všechno pod dohledem globalistů.
Konflikt Indie vs. Pákistán? Zkouška. A teď zbývá už jen vtáhnout Čínu a KLDR, a čekat, kdy Rusku praskne trpělivost.
Závěr: Sionističtí globalisté nezměnili cíl – jen taktiku. Chtějí ne válku Západ vs. Východ, ale válku všech proti všem. Pak – po jaderném holokaustu – přeživší sami požádají o světovou vládu. Roboti a AI se stanou dominantní silou. A singularita nastane – ne dobrovolně, ale skrze totální násilí.
To je pravý význam „salutu Bellamyho“ – staré ideologie liberalismu a socialismu zemřely. Zůstává jen energie nacionalismu a populismu.
Nejprve si globalisté vyzkoušeli ukrajinský neonacismus – a ono to fungovalo. Rozpadlý stát s fanatiky se změnil na smrtící stroj. A tak to nyní globalisté aplikují na celý svět – včetně Trumpa.
A třetí světová válka už běží.
Rusko? Co dělat? Být dál jako kocour Leopold, naivní a usměvavý, spoléhat na OSN, přátelství národů? To už není jen omyl. Je to zločin.
Nepomohou žádné prosby, žádné suverénní výzvy. Odpověď zní: ne.
cz24.news/alexandr-dugin-treti-svetova-valka-zacala/
Na arabáších je to jen víc vidět, ale zákeřnost a zbabělost je trendem doby obecně, i u nás.
Dnes je většina mladých (ale i zastydlých starých dědků) anonymní hrdina, co ti za klávesnicí ze svého pokojíčku dokáže vyjmenovat deset způsobů, jak ti rozšlape hlavu. Vlastně dnešní doba je celkově zákeřná a zbabělá.
Mám tři dcery, a ty už projezdily něco fesťáků, a ty nejlépe vědí, že pití si mají kupovat sami, a ve flašce kterou si osobně otevřou a nejlépe ihned vypijí.
A toto pravidlo se naučily zrovna ne kvůli hygieně.
Lihousi, a stejně ti tam ty tvoje fesťákové céry pokaždý drédatý smažky vomrdaly, když jsou céry fesťákové slepice.
Lihousi, a stejně ti tam ty tvoje fesťákové céry pokaždý drádatý smažky vomr.daly, když jsou céry fesťákové slepice.
jaka 27.6.2025 07:23:59
U tebe je jisté, že sis ještě nevrznul. Jinak by si veřejně neventiloval své sexuální fantazie.
západ je dávno pytli, ve všech směrech a je jen na nás jestli ho budeme do zkázy a temnoty následovat, stačí si vzpomenout jak dopadl kdysi starý Řím
chábe co to smolíš ? před pár dny jsi plakal za migráčky
Tupé konzumní a vyžilé ojroovce ztratily už i pud sebezáchovy a tedy je jen dobře, že jsou hubeny.
Zdegenerované neperspektivní geny se nemají replikovat.
Vše je tak jak být má. Kdyby ne, jistě by proti tomu ojroovce něco dělaly.
Etnicita pachatelů je, vzhledem k rychlému propuštění těch, kteří byli nějakým nedopatřením zadrženi, vcelku jasná.
Faktem je, že by měli být drženi ve vyšetřovací vazbě, dokud u postižených nedoběhne inkubační doba vztekliny, nebo latenční doba lepry (obojí až třicet let).
Samozřejmě,že řešení existuje.Jen to tu nemohu vyjádřit.Na to tu nepanuje v této EU svoboda slova.
Ti bestrobartevní vyvrhelové jsou pro biedelbergský klub masových vrahů a jejich obslužný personál pravým a hlavně bezplatným požehnáním.
Na účet svých obětí ta havěť v ních úspěšně šíří strach,nedůvěru ke všemu a všem aby si své budoucí slumy a pelechy vzniklé z výstavných měst a lokalit dříve civilizovaných zemí přizpůsobili k obrazu svému.
Člověk oprávněně obávající se o své holé bytí nemá ani pomyšlení na hromadný a organizovaný účinný odpor,,který by je zbavil ohlávek tažných hovad a obojků otroků.
Vzláště když ti ,kteří jsou ústavou a zákony povinni zajistit svým domorodcům pořádek a bezpečí tak zvané “ Národní vlády „, ten cizopasný hmyz svědomitě opečovávajía drze neskrývaně krmí nami těžce vypěstovanou úrodou krmí naše karabáčníky a řezníky,
Každý pěstitel nebo sedlák ví ,že škůdce nestačí jen omezeně eliminovat.
Jediné řešení vidím jeho nevratné likvidaci v námi užívaném prostoru,
Buďto nelítostným“šupem do jejich rodných pouští praleslů a stepí nebo jiným osvědšeně humanitárním konečným řešením.,