26.2.2023
Kategorie: Společnost

Víte, jaká je definice absurdity?

Sdílejte článek:

JINDŘICH RAJCHL

Když ti, kteří v rusko-ukrajinské válce naprosto slepě podporují režim otevřeně se hlásící k nacistickým kořenům, nálepkují nás, kteří nepodporujeme ani jednu ze stran tohoto zcela účelově vyvolaného vojenského konfliktu a kteří otevřeně voláme po tom, abychom se soustředili na naše občany a jejich bezpečnost, proruskými štváči.

Já myslím, že už nastal čas, kdy je třeba odmítnout tyto pětikoaličními politiky a médii zcela vylhané konstrukty, a začít si říkat čistou pravdu.

Tudíž od nynějška vás všechny, kdo přehlížíte uctívání Bandery a Šuchevyče, pojmenování vojenské jednotky názvem Edelweiss, totenkopfy na uniformách či opakované hajlování ukrajinských vojenských jednotek, nazývat pravým jménem:

Pronacističtí kolaboranti.

A za všechny, kteří jsme si zachovali v srdci slušnost, objektivitu a lásku k naší zemi a jejím občanům, vám vzkazuji, že jste hanbou tohoto národa, jenž má se zrůdnou ideologií nacismu své kruté zkušenosti.

Podpora pronacistického režimu nemůže být ospravedlněna ničím. Nikdy a nijak.

 

Jindřich Rajchl

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (64 votes, average: 4,94 out of 5)
Loading...
137 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)