
Vedoucí úloha prezidenta
VÁCLAV VLK ST.
Vláda, která si vládne jak chce a ne tak, jak si to ti nejlepší a nejuvědomělejší z nás představují , bylo nutno se nějak zbavit . Stačila na to dnešní „znovu obrozená Národní fronty“ pod vedením pokrokové ODS a vhodný prezident, který je jako ta třešnička na dortu. Bývalý komunistický vyzvědač, milovník Bruselu a všechno co s tím souvisí. K novému systému vládnutí nás dovedl ÚS dnešním rozhodnutím zdánlivě bezvýznamného, ale ve skutečnosti zásadního sporu mezi vládou, zvolenou v demokratických volbách, a politicky vytvořenou figurou elegantního štíhlého a vůbec pohledného generála.
Veřejnosti se spor ,zda pojede prezident Pavel na zasedání NATO „Anton nepojede, prezentoval jako ubohá pitomost srovnatelná s otázkou, kterou pamětníci znají z filmu Anton Špelec- ostrostřelec s Vlastou Burianem, kde základní otázka zní: „ daj´li medajli, nebo nedaj´li medajli“ . U nás zněla jakoby základní otázka, zdali pojede prezident Pavel s vládou do Ankary na zasedání NATO anebo nepojede. Ve skutečnosti se jednalo o to, kdo u nás bude vládnout, zda vláda a nebo president a Hrad. Vláda drze rozhodla, že Pavel nepojede, na což má plné právo . Protože je to prostě vláda. A anebo jestli si vydupe Petr Pavel oficiální účast jako titulární, tedy nejvyšší, hlava delegace. Po dlouhém divadle, do kterého se zapojila údajně demokratická, ve skutečnosti levicová bruselská skupina politiků a novinářů, byl problém předložen k rozhodnutí Ústavnímu soudu. Výsledek je ten, že ačkoliv podle Ústavy ČR nemůže vládě nikdo nic nařizovat, modernizovaný Ústavní soud klidně nařídil vládě, že má své rozhodnutí o delegaci do Ankary zrušit. A dokonce řekl bych až byrokratickým způsobem nařídil udělat šéfem P. Pavla . Podle požadavků a rozhodnutí prezidenta republiky. Ústavní soud tímto svým „předběžným opatřením“ což je něco, co našinci znají například ,ve formě „ Moskevských protokolů“ které se pak změnily zákonným rozhodnutím tehdejšího parlamentu na zákon o „Dočasném pobytu sovětských vojsk“. Jehož časovou jednotkou, jak říkal už tehdy nepokrokový lid, je jeden „furt“ . Můžeme tedy předpokládat, ať si ústavní soudce Baxa vykládá co chce (aniž se přitom nezačervenal), ono se už se to nějak zařídí, aby to platilo „předběžně – na věčné časy“. Jako první a základní heslo všech politických rozhodnutí v ČR od teď platí, že pokud náš Nový Vůdce Státu, pokrokový prezident, nedá svůj souhlas, může si vláda a jiné zvolené orgány trhnout nohou . Protože prezident zruší klidně jakékoliv rozhodnutí vlády. Třeba o tom, jestli budeme platit eurem nebo jestli budeme mít všude větrníky, prostě o všem. Vláda se tak stane pouze „převodovou pákou“ neboť všechno co bude potřeba předem rozhodne prezident a jeho kruh poradců a milců. Jak o takovém pánovi napsali už písničku pánové Voskovec a Werich :
„ Když městu zle je, ví kudy na to
nic nechce za to, že je kabrňák.
Zvolili jsme ho, abychom ho měli,
teď ho tu máme zda-li pak ho znáš?
Jakpak bychom to všichni nevěděli,
že je to zlatý Birgermaister ( president ) náš.
A sláva mu! On je pašák!
Piškumpré a krucajdá!
A šupajdá a hojaja!
Zdar! Zdar! Zdar!“
No takže je rozhodnuto! Tu svoji blbou protivnou a nepohodlnou demokracii si můžeme nacpat do kecek, jak nám nařídil Ústavní soud. Vláda a ostatně celý stát budou poslouchat, co si přeje ten nejlepší a nejchytřejší z nás. No, v takovém režimu už jsme relativně nedávno žili, taky se vyhlašoval za demokratický, pokrokový a úžasný. Ale my, co máme mozek, si ještě pamatujeme, jak to ve skutečnosti bylo.
Jen mě tak napadlo, po diskusi s kolegou, jestlipak kolegium Ústavního soudu (až na ty dva co nesouhlasili) si dokážu představit, že by při nějakém politickém a ekonomickém zmatku mohl být zvolen prezidentem ČR třeba Robert Šlachta anebo Špidla ?
Takže vítej náš nový Vedoucí Prezidente, dosazený rozhodnutím grémia Ústavního soudu za vládce, na jehož podstatě neomezenou moc mohou jen se závistí hledět dnešní evropští monarchové. Sláva vám, moudří mužové z Brna. Už vím, že se nemusím namáhat s přemýšlením, koho zvolím ve volbách a podobnými blbostmi. Protože za mě a za nás už to vždy nejlépe vyšší Veliký prezident (z rozhodnutí Ústavního soudu).
- Hlas lidu v kauze Ankara: Pro hradní kliku zdrcující - 27.6.2026
- Vedoucí úloha prezidenta - 27.6.2026
- Hromadná výprava do Ankary. Kam je nacpou? - 27.6.2026


Už jen schází, aby vláda podala demisi a bude to jako v roce 1948. Mluvit se bude ukrovsky a kdo bude kvákat česky, bude zastřelen a basta. Na chudý dezoláty musí bejt přisnost, jinak se nám utrhnou ze řetězu, soudruzi.
Uz mne PP stve! Na kazdem druhem clanku se na mne culi ta zelena fousta opice. Ignorujte ho, je to odporny komunisticky jeneral, jednou v uniforme, jednou v satech, ale ve vsem stoji za houno. Vlastizradce se neschova za nicim. I o tom jeho IQ107 pochybuji. dostal otazky o Marxismu leninysmu, nebo casti z Kapitalu?