
V Německu i Holandsku to vře… a naše média hledí usilovně jinam
LUBOMÍR VYLÍČIL
Na západ od našich hranic se odehrávají čím dál bouřlivější demonstrace a střety občanů s policií… ale v našich médiích o tom panuje podivné ticho. Nejspíš proto, že důvody rozhořčení, které stojí za občanskými bouřemi v Německu a Holandsku, jsou navýsost nepokrokové. Dokonce snad přímo populistické, ultrapravicové až reakční. Pojďme se na ně podívat.
Nejdříve do Německa. Tam se bouří mládež, dorůstající vojenského věku. Tisíce studentů v pátek bojkotují vyučování. Ale tentokrát ne za „klima“ a svatou Grétu. Kdepak. Letos jim jde o mnohem přízemnější záležitost – odmítají potenciální odvod do Bundeswehru. Od 1. ledna 2026 totiž vstoupil v platnost nový německý zákon o vojenské službě. Ten požaduje, aby všichni muži, kteří dosáhnou věku 18 let, vyplnili dotazník, hodnotící jejich zdravotní způsobilost, dovednosti a zájem o vstup do ozbrojených sil. Takový nenápadný, předběžný výběr a registrace povolanců na dobu, až přijde čas mobilizace.
Demonstrace organizuje iniciativa „Školní stávka proti branné povinnosti“. V pátek se nejrůznějších akcí zúčastnilo okolo 50 000 studentů a protesty se konaly v téměř 130 městech – včetně Berlína, Hamburku, Bonnu a Mnichova. V hlavním městě se tento pátek shromáždilo u Braniborské brány zhruba 2 000 studentů a jejich příznivců, kteří poté pochodovali k sídlu Křesťanskodemokratické unie (CDU) kancléře Friedricha Merze.
Během pátečních protestů nesli studenti transparenty s nápisy „Už nikdy válka! „Vaše války – bez nás!“ a „Studenti proti válkám“. Jiní drželi transparenty s nápisy „Bohatí chtějí válku, mladí chtějí budoucnost.“ Hannes Kramer, hlavní mluvčí hnutí, k tomu řekl: „Vláda a průmysl se připravují na válku a my, mladí, se máme stát potravou pro děla. Nikdo se nás ani nezeptal.“
Předchozí protestní akce proběhla v březnu. Studenti tehdy demonstrovali proti povinné registraci v přibližně 150 městech a osadách a nesli transparenty se slogany jako: „Bohatí chtějí válku, mladí chtějí budoucnost,“ „Umírání není v plánu “, „Friedrich Merz na frontu!“ a „Vzdělání místo armádních lékařských prohlídek“. Zkrátka vypadá to, jako by němečtí mladí muži jaksi nepociťovali dostatek pokrokového nadšení pro válku s Ruskem a za „hodnoty“, kterou jim evropské elity ordinují.
Pojďme do Holandska. V městečku Loosdrechtu se před radnicí srotil dav asi 400 místních obyvatel. Po počátečnímu pokojném protestu se demonstranti poněkud rozvášnili a radnici zapálili. O co šlo? Holandská vláda vloni přijala zákon, který nařizuje obcím ubytovat přidělené „uprchlíky“. Ty jim vláda nasunuje podle počtu místního obyvatelstva na základě jakýchsi kvót. Do Loosdrechtu tak bylo doručeno na 70 „svobodných mužských žadatelů o azyl,“ kteří měli být ubytováni právě v oné radnici. Tak už asi nebudou… Záběry požáru se můžete pokochat třeba zde.
Demonstrace probíhaly i v dalších částech země. Občané Apeldoornu se již pátý večer po sobě shromáždili u kruhového objezdu v čtvrti De Maten, kde rada plánuje ubytovat 240 žadatelů o azyl v bývalé školní budově. Policie uvedla, že nejméně pět lidí bylo zatčeno za odpalování ohňostrojů. Další protesty proběhly poblíž Den Bosche, kde protestující 30 minut blokovali dálnici A59. Shromáždilo se tu asi 100 demonstrantů s transparenty a hořícími pochodněmi, než je rozehnala policie. Agentura pro usazování uprchlíků COA tady totiž plánuje zřídit malý komplex pro 50 „dospívajících uprchlíků bez rodin.“
O koho jde, když se řekne „svobodní mužští žadatelé o azyl,“ nebo „dospívající uprchlíci bez rodin,“ je tu asi každému jasné. Stejně jako zoufalství místních, kterým stát na sílu cpe problémové, agresivní a nekompatibilní připrchlíky přímo za barák.
Tak už asi tušíte, proč naši progresivní novináři hledí usilovně jinam. Demonstrace v Německu, stejně jako protesty v Holandsku poněkud narušují obraz vyspělého, západního světa, který nám neustále cpou před oči. Vyspělého západu, kde všichni vyznávají progresivní hodnoty, milují diverzitu a touží pokořit hnusného, ruského agresora, ať to stojí, co stojí.
Proto má cenu se o podobné zprávy zajímat.
- Padající libtardí modly - 22.6.2026
- Jak Člověk v tísni připravuje nenávistné zprávy o Rusku? - 22.6.2026
- Okamura varuje: Z Evropanů se stává lovná zvěř - 22.6.2026


naše media dokonce ignorují i setkání trump xi v pekingu, kde se rozhoduje o osudu světa ….proč by nás to mělo zajímat….
V Pekingu o nic nejde. Čínani Trumpa p4ivitali, ten jim sdělí svoji verzi, číňani zdvořile řeknou ne. V pátek Trump přiletí domů s prázdnou. Nu pak budeme čekat co Oranžové Kebuli poradí Ježíš. Je zde možnost, že Ježíš neporadí aTrump bude dělat, že se nic neděje. V celku vysokou pravděpodbnost má i varianta, že jeho flotila ze zálivu zaútočí na Madagaskar, to je vpodstatě kousek. Tak jak tak, jeho kroky v praxi může stíhat jenom americká justice. Globální poptávku po ropě pravděpodobně vyřeší hantavirus. To je slibně rozvíjející komedie, produkční tohoto novinového hitu, vytáhl poměrně silnou kartu tedy hlodavce, nejpočetnějšího obyvatele našich kanalizací. V první fázi očekávejme napínavou detektivku po zmizelých cestujících, kteří na potvoru jsou z různých částí světa.To se samozřejmě o chlup nepovede, a nastane hrdiný boj za naše zdraví. Což ukončime velkolepým vynálezem poviného očkování, zcela novou vakcinou. Sračky z hantavirem rozprašime pomoc8 Chemtrails z F-35 jak ve středověku mor do studny rozprášime nad arabským zalívem a máme Happy End. Škody na civilistech mimo Spojené státy, ve spojených státech nebere nikdo uplně vážně. America First!
v pekingu o nic nejde….možná ne možná jo, setkání presidentu dvou nejsilnějších supervelmocí světa by si možná naše media všimnout mohla
Hm, no jo. Branná povinnost. Krásná povinnost. Ubránit Vlast.
Ale to by se státy a EU musely chovat k poddaným jako Vlast.
A hodnoty, Evropské hodnoty nejsou hodnotami za které by poddaní ochotně šli do masomlýnku.
Tady nepomohou peníze na „obranu“. Holt nenajdou se ti kdo by zbraněmi hejbali a obsluhovali je,
Za těmi debilními zákony a předpisy jsou zase jen politici. A položme si otázku. Kdo ty debily pořád volí?
Třeba v Německu CDU-CSU, Zelené, Socany-SPD apod. A u nás pořád kdo volí ty magory ODS, STAN a Piráty? Co to je za lidi? Jsou normální?
Tupé, zbabělé a vyžilé konzumní ojroovce nejsou normální. Nemají už ani pud sebezáchovy a trpí stockholmským syndromem.
A pan Vylíčil je opět naivka.
Ojroovce i na západ od nás na tom nejsou o nic lépe, trochu si zademonstrují a pak stáhnou ocasy a budou šlapat lajnu jako před tím. O příštích volbách si zase zvolí své katy do čela.
Konzum zdebilizoval všechny. Vždyť jen u nás je ten vzdělanostní a intelektuální sešup až neuvěřitelný. Dvě generace a všechno je ztraceno, populace upadla do středověku, někam před hromadné školní vzdělávání.
A to jsme jen chudí příbuzní kolektivního záchodu z pohledu pohodlí a konzumu.
Je vymalováno.
Jsem rad, ze jsem uz stary dedek s kockami, mladou trofeji a elektrackem.
Rudy
taky jsem rád, že nejsu mladej, protože ti mladí si to asi pěkně vyžerou, oni to zatím nechápou, ale asi zabečí. Až uslyší místo obecního rozhlasu řev z minaretu, bude pozdě.
Nezabečí.
Rovnou zařvou za IV. Říši.
Vinu na tom jednoznačně nesou jejich tupí ojroovčí rodiče.
Dovolím si nesouhlasit, když je někomu 30-40let, tak ho mám vodit za ručičku, nebo dokolečka vysvětlovat co je pro mě dobrý, co špatný. Nechtějí makat, ani spousta z nich šukat, jen se válet u moře a všudemmožně cestovat, hrát PC hry?!! Ale ono to není tak hrozný, jak hlásáš!! Jen je nevidíš, taky se jich spousta bojí a hlavně jsou apatičtí.
Němci už nějaké ty zkušenosti s obrannou válkou mají a někteří prostě nejsou nadšeni z přestavy jak leží mrtví někde ve škarpě před Moskvou jako jejich dědové a pradĕdové.
Bojovat za vlast snad ano ale ne v útočné válce navíc rozhodně opět prohrané.
Hodilo by se spíš napsat, dopředu už prohrané. Putin řekl jasně, pačemu nam svet bez Rasii?!!
To všechno jste mu měl vysvětlovat když mu bylo tak 12 – 15 let.
Ale to jste neměl čas, protože jste si hrál na zápaďáka co bude podnikatelem, ne?
Hlavne je potreba vymlatit puvodni obyvatelstvo pac jinak ten chalifat nevybudujeme.
Sorry k Pavel K.
Mikelo ma bohuzel pravdu. Uz od coronapodfucku.
Mikelo, Balik a dalsi s rozumem. Diky za Vas.
V pripade zajmu o kontakt jsem na [email protected]
„Jsem přesvědčený, že šlo o výkrmnu, kde psy chovali na jídlo. Jejich ubikace tak, jak byly udělané, vůbec neumožňovaly vstup dovnitř a odchod ven. Nebyli to psi, kteří by byli někdy vyvenčení,“ dodal Prokeš.
„Co asi museli prožívat? Strach, nemoci, bolest, bitky mezi sebou a na konci nůž a hrnec s olejem,“Očima prosili o záchranu
Při zásahu byl zvířecí záchranář plný vzteku a cloumaly s ním emoce. „Tlumočníkovi jsem řekl, ať přeloží chovatelce, co si o ní myslím, když tohle dělá, že má psy na jídlo. Začal mi vysvětlovat, že u nich je to normální, že jiný kraj jiný mrav. V tu chvíli jsem musel odejít,“ přiznal Prokeš.
https://www.blesk.cz/clanek/regiony-plzen/839369/otresny-nalez-na-tachovsku-vykrmeni-psi-meli-skoncit-na-taliri.html
To, že přijdou protesty, samozřejmě globalisti velice dobře ví. Jsou na ně připraveni „v plné polní“. Hantavirus způsobí jimi naplánovanou paniku, jistě jsou plánovány uzávěry známé z coronaviru, aby se lidé nemohli navzájem stýkat a část veřejnosti propadla takové panice, že bude vyžadovat povinné „očkování“. Tím bude pokračovat další díl likvidace evropského obyvatelstva. Coronavirus se spoustou úmrtí a vážných onemocnění nestači, válka se dvěma miliony mrtvých, navzájem a na povel se vybíjejících Slovanů také nestačila. Je nám přichystáno konečné řešení řízené největšími zločinci, co kdy žili na této planetě, současnými globalisty.
Co nás čeká? Protesty a cestování zmizí, protože budou eliminovány všechny možnosti jak proti tomu vystupovat z jakýchkoliv pozic. Občanské iniciativy zmizí, přijdou nařízení, zákaz vstoupit do obchodů neočkovaným a blokace jejich účtů u jakékoli (židy řízené) banky.
Tentokrát nám všem jde o život! Je o nás už rozhodnuto a zločinní globalisti jdou dnes najisto. Ví, jak nás spolehlivě nahnat ke konečnému řešení. Budeme jen čekat, kdy po tom obnoveném očkování zemřeme. JE O NÁS ROZHODNUTO, A TO DEFINITIVNĚ !
Mějte se hezky.
👍
protesty ? směšné…
Přece ojroovčí protesty.
Něco jako rozhořčené příspěvky na netu a pár jalových demošek s flasteneckými plakáty a ukroczechyja vlajkami.
Hned potom ojroovce poletí makat do korporátního otroctví aby měly na složenky a mohly ještě o kousek více zaizolovat polyšem majetky, které zvelebené později „dobrovolně“ odevzdají svým řezníkům.
Mikelo. Vaše surově vypsána pravda vážně vyděsí. ANO, bude líp.
Zdraví Dave
Eu vlivem jednání svých papalášů se propadá do stále hlubší a smrdutější žumpy.
Ať žijou mladí!
Ať si žadatele o azyl ubytují u sebe doma ti, kteří invazi nekompatibilních „uprchlíků“ do Evropy prosazují. A také na své vlastní náklady.
Opakování matka moudrosti: Eu vlivem jednání svých papalášů se propadá do stále hlubší a smrdutější žumpy.
Pane Přibyle, proč takový poraženecký tón? Návrh řešení byste neměl?
Jediné řešení by bylo vyměnit tupým ojroovcím jejich ojromozky za nějaké neojro a funkční.
Myslíte, že je to proveditelné?
Mikelo, to bohužel možné není.
Vážená Alice
Reakce obyvatel naší země na proticovidová opatření byla žalostná. Lidé zalezli do bytů a pokud možno nikam nevycházeli. Očkovaní požadovali po nás, neočkovaných, abychom se neprodleně dali opíchat neznámou látkou, o níž nikdo nic nevěděl.
Navíc očkování musí chránit očkované v infekčním prostředí!!!
Ale v mysli lidí byl chaos. Globalisti z toho museli mít škodolibou radost, jak snadné je obelhat davy. Jenomže nechat se obelhat a vůbec netušit, že jde o nehorázný podvod je předzvěstí toho, že nemáme právo žít dál na této planetě. Kdo nedovede vyhodnostit nebezpečí, nemůže mu vzdorovat. Podlehnout propagandě znamená podlehnout těm, kdo ji vedou s určitými úmysly. Ovce jsou skutečně vedeny na jatka a přitom radostně bečí. On ten řezník je přece tak sympatický! Udělá vše, co nám na očích vidí. A pak nastaví paži. A za nějaký čas se s nimi zatočí svět. Ale mohlo to být horší, řeknou ti, co se nás, nemyslících, ubohých tvorečků chtějí zbavit. A co udělají tvorečci? No přece radostně bečí!
Už mě nebaví stále dokola vysvětlovat, že ti, co nepřečtou nástrahy, v podstatě našlapují na miny, co jim globalisti kladou do cesty.
Takže „očkování“ obětí, pak válka s dvěma miliony mrtvými Slovany. (Náhoda, že zrovna Slovani padli této válce za oběť)? A znovu očkování a obelhávání oveček. Kdo se globalistům postaví, toho splašené ovečky ušlapou. Je jich moc. Je to vyděšené stádo, které bojuje o svůj život tím způsobem, že dá zapravdu svým řezníkům. Vůbec si neuvědomuje, že v odmítnutí „opatření“ globlistů, židů spočívá jejich přežití. Pokud to nechápou, nebudou žít. Pokud nadšeně bekají cestou na popraviště, jejich kat, řezník bude mít radost. S ovcemi hrnoucími ses důvěrou pod nůž je radostná práce. Je to totéž, jako když za války šli Židé do plynu s přesvědčením, že je čeká po dlouhé cestě sprcha. a dokonce mohli věřit, že ARBEIT MACHT FREI !
Mějte se hezky.
Ještě je důležité dodat, že v Osvětimi za války bylo bestiálním způsobem zavražděno mezi 1,1 až 1,5 milionů obětí, především Židů.
VÁLKA NA UKRAJINĚ MÁ UŽ NA 2 MILIONY OBĚTÍ ! KRUTOST GLOBALISTŮ JE TEDY ŘÁDOVĚ O STATISÍCE OBĚTÍ VYŠŠÍ !!! PŘEDČILA BESTIALITU NACISTŮ !
Pane Přibyle, také nejsem očkovaná. Vím, že z nás tehdy Babiš s Kenem dělali občany druhé kategorie. Nemohli jsme si ani sednout v kavárně ke kávě. Ale byly i slušné provozovny, hospody, kde to šlo.
Přesto všechno jsem pak se skřípěním svých zubů volila ve druhém kole Babiše. Nechtěla jsem v čele státu lampasáka. No, nevyšlo.
Stejně si myslím, že vždy je nějaká cesta, třeba sypat písek do soukolí. Vím, zdá se to málo, ale použila bych spojení: Moc bezmocných.
Jak říká Alice, ať imigranty u sebe ubytují a živí je voliči vítáčských stran. Jenom nechápu neustávající enormní zájem muslimů o Evropu, kterou principiálně nenávidí.
Co na zájmu muslináků o gayropu nechápete?
Nechapu ze nechapete. Prectete si koran. Muslim musi viru sirit.
V Nemecku je vllada de fakto u konce, jen to jeste nechce priznat. Jde jim o zivot. Oni totiz vedi, ze na dalsi vlade bude muset byt zucastnena AfD, zed sem, nebo zed tam. Merz totalne selhal a vllada se zabyva jen svymi problemy, ktere se nedaji s temito blbci vyresit. Stale vymysleji nejake reformy, ktere take nic nevyresi. Byvaly doby, kdy takto neuspesna vlada podala demisi, nebo navrhla predcasne volby. Na neco takoveho ti dnesni podvrataci uz davno nemysli. Lide je prohledli a i ti nejvetsi debilove, kteri je volili, by jim uz nedali hlas. Mohli by se jit past. Presne tak se chova Starmer v male britanii. Co do ruky vzal, to podelal, ale na sven kresle lepi, jak hovno na kosili. To jsou dnesni socialisti. A opravdu to jsou vsechno jen socialisti, jedno jak se nazyvaji. Bylo by zapotrebi v kazdem state mit jen dve strany, levou a pravou. Zabranilo by se koalicim, coz je podvod na volicich a nehadali by se koalicni partneri mezi sebou, jak SPD a CDU v Nemcku
Vše bylo mnohokráte řečeno …. justiční mafie justiční mafie justiční mafie ….jedna stávka spojená s defenestrací justičních mafiánů …. zbytek fašousnů zdrhá za oceán jako vždy … ne ..no tak ne vovce .. nechcete to vidět nechcete to řešti tak ne no .. tak si dál lezte do zádel fašousnkým fízlům pečlivě přebraným aby za ždlák škodili národům stříeli do lidí atd a chcárili zločince při prřípravách na tu velkou válku podle stejného scénáře opakovaní dějin minulého století …. a vebte kedjeakého miliardáře. . ti se ovd narození přece ne a ne rozdat .. chudáčci pořád jim někdo cpe víc peněz než stračej rozdat potřebným chudým …. docela určitě to na tom světě takhle chodí …. beeeeeeeeeeee beeeeeeeeee beeeeeeeeeeee jedne miliardíř jeko druhej .. jako chudej se narodil do chudé rodinyu makal na sobě učil se makal férově podnikal férivě platil svoje zamětnance aby se měli dobř měli výhody volno pokud ožno co nejvíc konkurenci nelikvidoval nelobocal prostě mirej dušín a najendou ani neví jak měl milairdu pak dvě pak sto pak biliardu a tak dále…. úplně jasně to tak je … beeee já fakt si nestěžuju na to že tu máme feudalismus se vším všudy neustále .. mě jenom fakt vadí lidi to neustálé pokrytectví ty lži že to tak prej není …a že tomu mám věřit jinak mě bude ten feudální erárkem posokci likvidovat dokud to neuznám tu lež o dmeokracii rovnosti svobodě achránění míru lásky a soužití zajištění balhobytu lidem ze stray eráku a těch vůdců dmeokratickejch prej .. padni komu apdni právní stát prej ……. pro aparhtedčíky valstizrádce pediflní fízle … příprava útočné války je zločin který máte povinost stáíhat … můžse se tomu říkat pomoc nebo obrrna nebo jak chce .. přáíprava útočné války je trtná a%t se jí říká jak chce a mezi povinnosti patří i požádat sio vydání toho kterého připraváře z imunity …. a nečinnost je tretná a to každej den nečinosti znova a znova jako pokračující trestněj čin … hypotéku neřešte … stejně vám bude podle toho paragrafu za nečinot zabaven veškerý majetek včetně ponoižek podle zákona …..
Nejlíp tu bylo za Husáka , klid a pohoda , 30 let stejné ceny, ale v zaměstnání nám pravidelně přidávali !
garik
jo, jo, no, chyběli nám banány, moře v Rumunsku stálo za prd, lepší je ležet na šutrech v Chorvatsku, štvalo nás, že zubaři za úkony nechtěli peníze, léky na recept za 1,-kč, že nás nenechali zadlužit a drze chtěli, aby jsme splatily jednu půjčku a pak jsme dostali další, že jsme mohli dát děti na tábor, který financovala firma, že dětem do školy jsme museli koupit pero, tužky a obaly. Štvalo nás, že za byt jsme museli zaplatit 27000,-kč, že nám na stavbu domu dali 150000,-kč nevratnou půjčku, že jsme za vodu platili paušál 100,-kč za rok.
Jo, jo to byl ten hnusnej socialismus.
👍👍👍👍👍👍🙋♂️
Mluvíte mi z duše.
Ale dnes je to lepsi, kdyz vam v Hitlermarketu prodaji hovno pekne zabalene v pozlatku. A pak to nekup!
Kdepak, hovna se teprve chystaji a budou drahy. To „jidlo“ jsou brouci.