16.8.2023
Kategorie: Multikulturní soužití

Uniklé vládní dokumenty naznačují, že invaze muslimů zničí Británii (video)

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Myslíte si, že organizátoři muslimské invaze netuší, jak dopadnou země, které jsou touto invazí nejvíce postiženy? Samozřejmě to ví velmi dobře, podobně, jako politické loutky.

Ve všech zemích bude původní obyvatelstvo postupně přečíslováno muslimskými nájezdníky, zatímco budou doslova ždímány jejich sociální systémy, což postupně povede k úpadku každé muslimy „obohacované“ země.

Logicky pak dojde ke kolapsu sociálních systémů. Vyžírky už nebudou dostávat luxusní ubytování v hotelích a štědré dávky, neboť dřív či později na ně nebude mít kdo pracovat. Mezitím muslimové začnou získávat minimálně v některých lokalitách silnou převahu – a vše logicky přeroste v občanské války.

V takové Francii – jak se ukázalo – k tomu mají velmi blízko.

Proč myslíte, že například Merkelová si pořídila vilu na opačném konci světa? Protože ví, že již velmi brzy nebude i díky její politice život v Německu bezpečný – a to už ani v menších obcích.

To, co ukazují odhalené britské dokumenty, samozřejmě platí i pro země jako Švédsko, Itálie, Rakousko, Německo, Belgie, Francie či Nizozemsko.

To budou první evropské chalífáty – a možná mnohem dřív než kdo tuší. Minimálně však ti, kdo aktuálně vládnou, to moc dobře ví a dělají maximum pro to, aby se přechod k chalífátu – k němuž se dospěje po zhroucení sociálních systémů občanskou válkou – urychlil.

Všichni tito politici si jistě – podobně jako Merkelová – našli „únikové cesty.“ Lze předpokládat, že jsou tyto loutky dosazené do vlád za svoji podvratnou činnost velmi slušně korumpovány Katarem, Tureckem či Saúdskou Arábií.

Co jiného si myslet, když moc dobře ví, jakou cestou se jejich země vydala a namísto zastavení tohoto trendu jej nadále podněcují?

Nyní tedy unikly tajné dokumenty britské vlády, které jasně potvrzují, kam povede pokračující muslimská invaze. A to se děje za údajně konzervativní vlády.

Dokážete si představit, jak špatné to bude, pokud se labouristé vrátí k moci a „Velká výměna“ zajistí, že zmenšující se základna daňových poplatníků nebude stačit na podporu rychle se rozvíjejícího sociálního státu?

A úplně stejný problém jako Velká Británie budou již brzy řešit také další země. Uniklé dokumenty navíc prozrazují, že politici velmi dobře ví, kam tato politika povede. Přesto v ní i nadále pokračují.

A – což je ještě neuvěřitelnější – přesto se stále najde dost lidí z řad původního obyvatelstva, kteří tyto politiky volí…

Umíte-li anglicky, můžete se podívat na video níže, ve kterém se dozvíte detaily z uniklých dokumentů, které jasně potvrzují, že britská vláda si je velmi dobře vědoma, že dalším přijímáním muslimských parazitů vede vlastní zemi do pekla…

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
14 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)