1.10.2018
Kategorie: Politika

Trump vyhrál velkou bitvu – jeho kandidát na soudce Nejvyššího soudu prošel

Sdílejte článek:

ONDŘEJ HÖPPNER

Právní výbor amerického Senátu v pátek podpořil kandidaturu Bretta Kavanaugha na místo soudce Nejvyššího soudu. Kavanaugha navrhl prezident Donald Trump. Hlasování bylo těsné: 11 pro (všichni republikáni) a 10 proti (demokraté).

[ad#textova1]

Podpora „Spravedlivého Bretta“, jak se soudci Kavanaughovi přezdívá, byla pro prezidenta Trumpa klíčová. Jen s pomocí tohoto soudce totiž může Trump dostát slibům, kvůli kterým byl voliči zvolen. Mezi ony sliby patří například omezení svrchované moci žen nad nenarozenými dětmi. Tedy: regulace potratů, které jsou výhradně na libovůli žen ve společnosti, jejíž populace dramaticky klesá.

Soudci Nejvyššího soudu mezi které teď míří „Spravedlivý Bratt“ svými rozhodnutími ovlivňují chod společnosti na dekády dopředu. Je zvykem, že jde o doživotní funkci. Kavanaugh v případě zvolení vychýlí jazýček na misce vah definitivně na Trumpovu stranu.

Hlasování provázely protesty zfanatizovaných žen, které se aktivizovaly po porážce Hillary Clintonové v prezidentských volbách. Tyto ženy představují významnou genderové-neomarxistickou sílu, která má za cíl vypudit muže z vlivných pozic, a zaujmout jejich místo.

Jako zbraň k dosažení těchto cílů používá toto genderové hnutí obvinění ze sexuálního obtěžování, či dokonce znásilnění, které nelze ani potvrdit, ani vyvrátit, a většinou jde o historku starou desítky let. Ženy pro tento účel zneužívají médií, která jejich historky rády uveřejňují, protože jsou čteny nehledě na pravdivost.

Tyto čistky na základě nepotvrzených a nepotvrditelných obvinění mnozí přirovnávají k nenávistné štvanici na údajné komunisty v USA v 50. letech. Mnozí tvrdí, že nyní, kdy se společnost ideově a uměle rozdělila na dva znepřátelené tábory podle pohlaví, je to ještě horší.

Totéž se stalo v případě Bretta Kavanaugha, kterého obvinila jeho zapomenutá spolužačka ze studií jménem Fordová (nyní psycholožka) z jakéhosi incidentu, který se stal před 30 lety, všichni byli opilí a nikdo si nic nepamatuje. Jak její vystoupení před výborem okomentoval prezident Trump: „Je to milá dáma“ a mezi řádky dodal: „Ale nevěříme ji ani slovo.“

Ničím nepodložená obvinění paní Fordové z údajného pokusu o znásilnění během studentského večírku vyhnalo do ulic desítky tisíce ženských aktivistek. Měly na hlavě růžové rohaté čepice a v rukou transparenty, které jim rozdaly organizátorky protestů.

Byly na nich nápisy jako: „Věřím Fordové“, „Kava lže“ a „Trump je sexista“. Některé agresivní aktivistky, které působily dojmem, že jsou na drogách, pronikly i přímo do sálu, kde se hlasovalo o budoucím soudci Nejvyššího soudu,  a musela je vyvést ochranka (policisté, kteří budou jistě obviněni ze sexuálního obtěžování).

Genderové aktivistky rozjely proti soudci Kavanaughovi kampaň na sociálních sítích pod heslem „Kava nope“ jako pokračování štvavé kampaně „Me too“. Útočily i proti jeho rodině, které je tradiční (manželka, dvě děti).

Co proto dostal i republikánský senátor Jeff Flake, který do poslední chvíle nebyl rozhodnutý, zda Kavanaugha podpoří. Před hlasování ho u výtahu napadla skupina ženských aktivistek a nechtěly ho pustit. Několik jich ho hlasitě obvinilo ze sexuálního násilí.

„Neodvracej zrak, podívej se mi do očí a řekni mi, že to, co se mi stalo, není důležité,“ ječela na senátora Flakea, který se snažil nastoupit do výtahu jedna za fanatiček. Senátor později uvedl, že pokud si vzpomíná, žádnou z aktivistek od výtahu nikdy předtím neviděl.

Genderové hnutí se v USA již vymyklo kontrole. Mnoho firem již odmítá přijímat ženské uchazečky o práci, protože mají obavu, že po přijetí obviní vedené firmy ze sexuálního obtěžování (a tím ji zničí).

Zvolení „Bretta Spravedlivého“ je po trapném a hysterickém vstoupení tenistky Sereny Williamsové ve finále US Open další velkou prohrou genderových fanatiček.

Podle mnohých se tak ženské hnutí dostává zpátky o 50 let dozadu, kdy byla většina žen sekretářky a na úřadech se smělo kouřit.

[ad#pp-clanek-ctverec]

Autor: Ondřej Höppner, securitymagazin.cz

Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (32 votes, average: 4,84 out of 5)
Loading...