Totalitní svoboda

Sdílejte článek:

KAREL KŘÍŽ

Zdá se vám titulek jako protimluv? Nikoliv v současné České republice a potažmo v celém “západním” světě. Ano … vrchnost nám pomocí svých presstitutek hlásá svobodu, volný trh, bohatství a nekonečnou prosperitu, avšak ve skutečnosti žijeme v totalitním eurosocialismu bídy a ekonomického otroctví.

A situace se stále zhoršuje. Po malém svobodném nadechnutí v začátku devadesátých let minulého století, už můžeme jen pozorovat jak se nám utahují společenské i ekonomické šrouby. Nový světový řád západního typu vyrábí ze svých občanů společensky ustrašené zadlužené otroky, kteří mají mít za svůj hlavní životní cíl jednou za čas volit ke korytům své otrokáře a pod hrozbou těžkého kriminálu platit daně, aby politická věrchuška měla z čeho krást do vlastních kapes.

Lidé sice tiše mručí, nelíbí se jim ani pomalu rostoucí bída, ani zkorumpovanost politiků, ani nekonečné jejich tlachy o zářné budoucnosti, ale velká většina jede brázdu s ohnutými zády, neboť má prostě a jednoduše strach. Velký strach. O sebe, o svou budoucnost, o děti, o život jako takový. Nikdo nechce žít s roubíkem v puse a okovy na nohou. Nechce žít pod kuratelou dluhů s myšlenkami jak zaplatí zítra všechny složenky. Jenže systém své občany drtí. Nedovolí jim ani malé svobodné nadechnutí, neboť je založen právě na tom, že občan drží hubu a krok a platí státu výpalné.

Nejsmutnější na tom je, že vládnoucí vrchnost už ani nemá pomalu alternativu. Demokracie je vláda většiny. Kolik lidí na Západě si vůbec uvědomuje co se s nimi vlastně děje? Jednotky procent? Možná … a to na nějakou volební revoluci zdaleka nestačí. Podívejme se na českou politickou scénu. Alternativa parlamentním stranám téměř nemá šanci. Zaplacené a cinknuté volební průzkumy skutečně opoziční mimoparlamentní strany, které by mohly znamenat změnu směru současného vývoje dle mainstreamových pokynů téměř nezobrazují, aby český volič náhodou pro ně nehlasoval. A český volič je v pasti. Existuje sice hodně lidí, kteří se probouzejí a hledají si svoje informace a chtějí alternativu volit, ale je jim ze strany vládnoucí většiny bráněno. Jsou nálepkováni jako dezinformátoři, dezoláti či proruští trollové. Naopak obrovský prostor dostávají v masových médiích provládní kolaboranti. Společnost se tak potom tváří, že Fialova klika je normální stav a vše jiné je nehodno současného Evropana. Že nová totalita je svoboda, a že tak to je normální a správné.

Jakou tedy mají ti probuzení, kteří si uvědomují současný katastrofální stav, šanci? Dokud nebudou v ulicích hořet sociální bouře, lidi nebudou mít na chleba a budou je vystěhovávat věřitelé z jejich domovů na ulici, tak malou. Vývoj sice spěje k tomuto scénáři, ale je to cesta do pekel. Máme povinnost tomu zabránit. Otočit kolo dějin a postavit se na stranu rozumu. I třeba pomocí svobodných internetových zpravodajství jako je Pravý prostor. Jinak nás opravdu čeká čiré zlo, katastrofa apokalyptických rozměrů. Zelená bída, islamizace, politická totalita, státní násilí … 

Není na co čekat. Vyhazují z práce a zavírají do kriminálů za svobodomyslně pronesená slova, okrádají a drtí nás více jak 65% daněmi, zadlužují další generace, “tisknou” ničím nekryté papírky, kterým říkají peníze, prosazují zelené šílenství, válčí za mír … vše jen proto, aby se udrželi u koryt. Nedávejme Fialovému hnusu další šanci. Nedávejme svými postoji a myšlenkami šanci Leyenové, Bidenovi, Sorosovi a dalším architektům NWO. Říkejme a pišme pravdu a upozorňujme na současnou kritickou situaci. Je to to nejmenší co můžeme udělat.

Nesvolávejme ovce, ale probuďme lvy!

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (15 votes, average: 4,73 out of 5)
Loading...
46 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)