1.1.2023
Kategorie: Společnost

Takové malé zúčtování, aneb největší trapasy roku 2022 …

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

1) Markéta Pekarová Adamová a její svetřík. Opravdu mimořádný moment naší předsedkyně Sněmovny, který bezpochyby vejde do historie a učebnic. Její perla na hranici černého humoru (můžu napsat černý?), ale asi jo, je Silvestr a máme tu pořád tu otravnou svobodu slova. Takže vezměte si svetr navíc a porazíte Putina i imperialistické Rusko.

2) Twitter files: Po převzetí Twitteru Elonem Muskem vyšlo najevo, že Twitter za předchozích majitelů byl v podstatě prodlouženou rukou Demokratické strany a paní Obamové. Demokraté si za velké částky peněz objednávali mazání a potlačování Donalda Trumpa a republikánů obecně. Dále si platili za mazání veškerých informací spojených s korupční kauzou kolem syna současného prezidenta Huntera Bidena. A já za to mám ještě deset dnů ban tady na FB na oficiálním profilu. Ale jako jo, ty fotky nechcete vidět.

3) Pytle na mrtvoly Víta Rakušana. Když si myslíte, že Markétu nic nepřekoná. (Obecně vždycky, když si myslíte, že to nemůže být horší, může.) Ministr vnitra ČR si za peníze daňových poplatníků rozjel PR kampaň s pytlem na mrtvoly s tváří Vladimira Putina. Nakonec tuhle akci ještě musela hlídat policie 24/7, asi aby nikdo nešplhal po budově ministerstva vnitra v noci a v mrazu jen proto, aby zneuctil mistrovo dílo. To fakt nemáme jiné starosti a lépe vynaložené peníze? Třeba ještě jeden svetr?

4) Duch Kyjeva: Jeden z největších fake posledních let. Po mnoho týdnů nás média zaplavovala údajným hrdinou, který má nad Kyjevem sestřelovat jedno ruské letadlo za druhým. Když od počátku mnoho lidí poukazovalo na to, že tento údajný hrdina je až příliš za vlasy přitažený, byl takový člověk okamžitě označen za hlásnou troubu ruské propagandy. Jenže se nakonec ukázalo, že duch Kyjeva byl jednoznačný výmysl a zkrátka blbost. Říkal to i Chuck Norris. Na celé téhle akci je zarážející to, že mainstreamová média tento fake šířila jak pominutá, ale v momentě kdy Ukrajina sama přiznala, že to byla lež, tak jsme už slyšeli jen hrobové ticho.

5) No a pak řízené a neřízené rakety nad Polskem, kdy nás polovina naší Pětismečky posílala bez jakýchkoliv důkazů na hranici jaderného konfliktu a zachránit to musel až strýček Joe, kterému i ve stádiu pokročilého stáří bylo jasné, že tohle už je opravdu moc. I na něj. Na Janu Černochovou, Mirku Němcovou, Tomáše Zdechovského, Markétu (zase ona?) ne.

6) Maki a její prezidentské vyznamenání, nevyznamenání. Markéta si vymyslela, že Miloš Zeman nechtěl vyznamenat osobnosti navržené Poslaneckou sněmovnou. On chtěl, možná nerad, ale ony to odmítly. A omluva? Já jsem to nevěděla a vědět ani nemohla. (Ani ti námi placení asistenti?) A i kdybych to věděla, bylo by mi to asi jedno. Tak ještěže to nebylo stejně výbušné, jako ta raketa.

7) Péťa a jeho předsednictví EU. Víc vám řekne poslanec Verhofstadt, protože my na to nemáme žaludek.

 

Jana Marková

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (48 votes, average: 4,98 out of 5)
Loading...
77 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)