23.11.2022
Kategorie: Společnost

Také vidíte rudě?

Sdílejte článek:

MILENA DOUŠKOVÁ

Patříte do skupiny lidí kterým se líbí Fialova vláda i s jejími šílenými dopady? Nebo jste jako já a vidíte rudě jen při pohledu na některého z nich a když se vám potom dostane do rukou takové „lejstro“ tak se ruce sevřou v pěst?

Myslím, že je doba abychom se stali fandové jisté kabelky, dát do nich pár miláčků a jít si pro vysvětlení přímo do sněmovny. Ono se to žvaní u pultíku, sedí se na prdeli za stolem když na účet naskakují výplaty od debilního lidu České republiky. Oni si mohou topit, svítit a vařit jak je jim libo a z té své arogantní povýšené povaze nehodlají koukat dolů na to, co vlastně tropí a co se rodí v hlavám lidí. Ti kreténi o nás neví vůbec nic a pokud ano a přesto to ignorují, tak nevím proč máme pořád nějaké ohledy na vyšší třídu.

Dožili jsme se totality jakou jsme nezažili ani za normalizace. Tohle je doba svobody pro všelijaké podivné sexuální maniaky, pro rádoby všeználky všech oborů a politiky bez skrupulí. Pokud máte svědomí a morálku, tak se v té podhradní džungli ztratíte jak v labyrintu a jen čekáte až vás tam někdo sežere za živa jako bájný Minotaurus.

Stojíme na čele zemí kteří se nebrání, nereptají a pořád doufají že to dopadne všechno dobře a vrátí se to do normálu. Nevrátí a bude hůř a pamatujte až nebude co do kamen a co do huby bude pozdě. Pak už jste naprostým otrokem co si nedokázal ubránit nic ze svých základních práv a vše co se vám děje vám patří. Komu stačí narvaný vozík a že zatím nic moc ze svého blahobytu nemusel slevit, tomu už není pomoci. Všechny země zajišťují svoje občany a snaží se o nějaký sociální smír a u nás? U nás se fouká do napůl vyhořelého ohně a zapomíná se, že pak vzplane pár nejodolnějších jisker a pak to bude hořet a sálat a vezme to sebou vše nepotřebné.

Až bude zle, tak se politici zachovají jako tatíček Masaryk když nechal střílet do protestujících dělníků. Nevěřte jim ani slovo a konečně se začněte starat o sebe a svoje rodiny. Naše pidi armáda tady totiž není pro nás, ale na ochranu vyvolených. Máme mezi politiky hodně válečných štváčů a pamatujte, že ti na válce vydělají nebo prodělají, ale obyčejní lidí ztratí své děti, rodiny a život.

 

MILENA DOUŠKOVÁ

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 votes, average: 4,87 out of 5)
Loading...
31 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)