29.2.2024
Kategorie: Politika

Slovak jim zas načural do mravenišťa

Sdílejte článek:

LADISLAV VĚTVIČKA

To se mi libi, jak ten Slovak s hranatu hlavu. kery fčil dočasně robi u našich vychodnich bratru premiera, tym chcivalkum zas načural do mravenišťa.

Misto aby si přečetl pozvanku od teho francuskeho vystajlovaneho chlapečka, těšil se, až si pochutna na šnekach a žabičkach, kerym z jakehosik divneho duvodu Francuzi trhaju nožičky, a hlavně poslušně držel hubu tajak všeci ostatni, tak to on ni.

Zrobil ze všeckych ostatnich panaku valkychtive netvory s krvežiznivyma očama, keři chtěju vlastni synky vrhnut do světove války.

Pravda, moc teho prozradit nemohl, bo přece enem ide o tajne materyjaly a nesluši se vypravjat na posezeni, že se třeba Polaci nebo Lotyši s Moldavanama chystaju vstupit do konfliktu mezi Anglosasama a Ruskem, vedenu na ukrajinsky ukor.

A nebylo by dobře, aby třeba ve Varšavě vypukly jakesik demonstrace proti valce předčasně, sudruzi. Proto se také věci robi tajně, aby v okamžiku, kdy se matky tych synku vzpamatuju a vyženu chlopy do ulic, už byly věci tak daleko, aby se nedaly vratit zpatky. Pravě polskeho premiera pry včerejši projev slovenskeho šefa šokoval.

A japato? Že by už Polak sedlal koně? A ten naš fialovy panaček tež nevypadal nadšeně. Asi pochopil, že tentokrat vyslal signaly kdosik jiny než on.

Tuž uvidime, co fčil mravenci v rozčuranem mravenišťu. Byt na mistě slovenskeho premiera, dobře bych si ohlidal, jestli ma jeho letadlo spravně nasazene zimni pneumatyky a jestli mu dobře funguju brzdy, anebo aby mu nahodu nedošel benzin za letu.

I když sem ho nikdy moc rad nemival a myslim, že se kdysik v minulych vladach dopušťal nehezkych věci, zrovna fčil by ho byla škoda.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (51 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
28 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)