30.3.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Rusofobní hysterie stoupá do nebeských výšin

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Patrně jste postřehli, jak BIS, pilíř naprosté totality vyrazila na pomoc českých válečným štváčům s falešnou, s nepoctivou historkou o jakési vlivové ruské organizaci a jakési webové stránce Voice of Europe.

Načasování ze strany BIS není nijak překvapivé, blíží se eurovolby, které chce BIS ovlivnit tak, aby v nich uspěli rusofobní váleční štváči. Nyní ovšem spojila BIS ve své falešné hře své síly i s jinými státy v Evropě, patrně aby váleční štváči uspěli v eurovolbách i v jiných zemích. Falešná hra BIS není bohužel první. Mám k tomu pár postřehů.

Je hodně pokleslé, když BIS vydává za nebezpečí a ohrožení demokracie poskytnutí rozhovoru nějakému webovému médiu, zde webu Voice of Europe, webu velmi velmi neznámému. Demokracie stojí na svobodě projevu, nikoliv na rozehrávání falešných protičeských zpravodajských her. Pokud BIS vadí svoboda projevu, měla by být zrušena, protože je zjevně bezpečnostním rizikem pro tuto zemi.

Z cizích politiků se chytil do této falešné hry nizozemský premiér Rutte. Ten hovořil své pokrytecké falešné fráze o ohrožení demokracie kvůli obecně neznámé webové stránce. Tak to je ten pravý ! V době covidového teroru v Evropě bylo Nizozemí zrovna zemí, kde byly nejbrutálnější protidemokratické policejní zásahy proti občanům. V Nizozemí se v době covidu na protestech občanů i střílelo, ze strany policie podotýkám.

Co to tak může být vlivová organizace ? České právo takový pojem nezná. České právo zná fyzické osoby, právnické osoby, nadace čí spolky. Je zjevné, že BIS vytvořila svůj český slovní novotvar, aby šířila v této zemi nedůvodný strach ze všeho ruského, aby zničila demokracii v naší zemi, aby ovlivnila nepřijatelným způsobem volby.

Pokud někdo páchá zločin, pokud někdo páchá protiprávní chování, měl by být obviněn, obžalován a odsouzen. Měli bychom vidět důkazy. Důkazní břemeno by mělo být nezpochybnitelné. Myslím, že od BIS se nikdy žádných věrohodných důkazů nedočkáme.

Politický vězeň Medvedčuk, je jedno jméno z nynější zpravodajské hry BIS. Tohoto Medvedčuka poslal ukrajinský totalitní stát do domácího vězení, Medvedčuk na západ od ukrajinských hranic nikoho fakticky nezajímá a nezajímal. Pochybuji o tom, že jeho pověst a faktická síla, jak se říká v politice „výtlak“, mohla ovlivnit jakékoliv volby, kdekoliv. Čekal bych, že uvidíme důkazy o tom, že pan Medvečuk, dejme tomu, ovlivnil 15 procent voličů u nás tak, aby prokazatelně chtěli odstranit demokratický řád. Pokud tomu tak není, tak je BIS zcela zbytečná instituce a bezpečnostním rizikem pro demokracii i naší zemi. Pokud Fialova protidemokratická vláda zařadila na svůj sankční seznam politického vězně Medvedčuka, tak to je vrchol trapnosti a další příklad dvojího kilometru. Medvedčuk asi nepojede z Ruska, kam raději uprchl před Zelenského totalitním režimem , k nám na dovolenou, či začít zde svojí novou životní éru. Jaký je rozdíl mezi Medvedčukem, Cichanovskou nebo Navalným ? Může mi to někdo vysvětlit, kdo je skutečně pronásledovaným ?

BIS rozehrává své protidemokratické a protičeské hry opakovaně. Americký agent Koudelka svého času tvrdil, že kritika pětidemoličních politiků je nebezpečím pro tuto zemi. Opět je vidět, že BIS chce zničit demokracii a svobodu projevu. Kromě toho, je judikováno ústavním soudem, že kritika veřejně činných osob včetně soudců je společensky přínosná. Dále je opakovaně judikováno, že veřejně známá osoba musí unést míru kritiky vyšší než běžný občan. I v tomto případě je očividné, komu vadí demokracie, svoboda v projevu v této zemi.

BIS rozehrála svou falešnou hru i tím, že chtěla změnit výuku dějepisu v této zemi. BIS vadilo zjevně české národní obrození a v té době vzniklý panslavismus. Panslavismus byl ovšem v té době, v 19-tém století přirozenou reakcí na sjednocení Německa, německou rozpínavost a pangermanismus a německý militarismus.

Opakovaně se ukazuje, že české tajné služby jsou zlo a bezpečnostní riziko pro tuto zemi, pro naše občany. Vojenské zpravodajství se podílelo na protiústavním zavedením cenzury v únoru 2022, BIS chce nyní pokračovat ve stejně odpudivých praktikách. Kdy uvidíme neprůstřelný důkaz o europoslanci Bystroňovi, že bere ruské peníze ? Já myslím, že nikdy. Prostě jednou čučkař, navždy čučkař.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 4,86 out of 5)
Loading...
29 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)