
Přijetí eura, zrušení práva veta a zničení národního státu v zájmu euroříše
SLOVANKA
Titulek není nijak náhodný, ostatně ilustrační obrázek dostatečně dokresluje, o čem – či spíš o kom – bude tentokrát řeč. Nejnovější prohlášení Petra Pavla je přesně v tom kolaborantském duchu jako ta předchozí.
K uvedenému bych mohla přidat i podporu Sudetoněmeckého landsmanschaftu a bylo by toho jistě ještě víc, co ukazuje, že pracuje zejména v zájmu Bruselu, Berlína a Kyjeva.
Nyní měl zopakovat, že podporuje přijetí eura. A jsou toho samozřejmě plná média. Přijetí eura je v souladu s tím, co již dříve tento kariérní komouš podpořil: zrušení práva veta a zavedení jakýchsi Spojených států evropských s vedením v Bruselu.
Jeho často až fanatičtí příznivci, kteří se chytili na kult osobnosti vytvořený korporátními médii, tvrdí, že na jeho požadavcích nic zrádného nevidí.
Ale zrádné je vše. Jeho požadavky lze dokonce souhrnně považovat za velezradu. Takže si to hezky postupně rozeberme.
Zrušení práva veta by znamenalo, že by za nás na půdě EU rozhodovaly země jako Německo a Francie. Nemohli bychom zablokovat téměř nic, pokud bychom nenašli dostatek dost velkých zemí, které by chtěly hlasovat stejně.
A stejně by na tom byla každá malá či středně velká země. Zcela by ztratily jakoukoli suverenitu.
Spojené státy evropské by znamenaly, že veškeré kompetence bychom odevzdali Bruselu. Doma bychom si rozhodovali jen o velmi podružných záležitostech. Tento model už v podstatě funguje nyní, ale ve stávající situaci stále existuje cesta, jak z něj ven.
Uvědomme si, že bychom se museli plně podřídit čemukoli, s čím by přišel Brusel: od nejradikálnější zelené agendy, přes povinné migrační kvóty až po nejradikálnější LGBTQ zákony.
Nebylo by nic, co bychom mohli na této politice alespoň „zmírnit.“ I když v současné době na tom jsme velmi podobně, jako kdyby skutečně nějaké SSE existovaly, stále máme ještě poslední rezidua vlastní suverenity, případně nástroje, jak se některým nařízením vyhýbat.
To by pominulo. Brusel by vše sám schválil a záhy také implementoval v plném rozsahu.
Také je třeba si uvědomit, že některé země jsou již islamizovány natolik, že je jen otázka velmi krátkého času, než se změní v chalífáty. To se mimo jiné týká Belgie, tedy země, která je sídlem EU.
Ale i Francie, Švédsko, Holandsko či Německo nabírají nebezpečný směr.
Chceme být součástí tohoto chalífátu bez možnosti jej opustit?
Mnoho nepříliš inteligentních zastánců euroříše (4. říše) tvrdí, že by to bylo něco jako USA. To je lež. Spojené státy mají jeden jazyk a v podstatě podobnou demografii napříč USA, která se také postupně mění.
Země EU mají mnoho různých jazyků, přičemž EU dokonce počítá za jeden z „jazyků EU“ i arabštinu. Tedy jasně zde vidíme, kam to směřuje.
Každá země má nejen svůj vlastní jazyk, ale i tradice a zvyky, což se však díky výměně obyvatel mění. Cílem EU je zničit národní státy a vyměnit obyvatelstvo. A euroříše je nejrychlejší cestou k tomuto cíli.
Spojené státy mají více společného s Kanadou, porovnání s případnou 4. euroříší je v podstatě nemožné.
Euro nám bere jeden z velmi důležitých aspektů národní suverenity: vlastní měnu. O ní už bude rozhodovat výhradně ECB, která již vydává digitální euro. To bychom museli automaticky přijmout také, stejně jako to budou nuceny učinit všechny země eurozóny.
Připravili bychom se tedy nejen o vlastní měnu, ale i ochranu hotovosti. Pokud ji ECB zruší, bude zrušena ve všech zemích eurozóny.
Být součástí euroříše nenese žádné výhody, ale jen zápory.
EU je stále totalitnější: prosazuje cenzuru, kontrolu chatu, kontrolu sociálních sítí pod pláštíkem „ochrany dětí,“ radikální zelenou agendu, výměnu obyvatel, islamizaci, LGBTQ agendu a válečné štvaní.
Čím více se budeme přimykat k EU, tím menší bude šance z ní jednou odejít.
EU ničí evropskou prosperitu; její politika vede k deindustrializaci, likvidaci zemědělství a ztrátě energetické bezpečnosti. Urychluje výměnu obyvatel a islamizaci Evropy.
A tuto politiku máme dobrovolně následovat?
Všechny kroky názorově flexibilního loutkového prezidenta, kterého si vodí Kolář, nasvědčují jedinému: jeho cílem je podpořit likvidaci našeho národního státu ve prospěch globalistické politiky Bruselu.
A nejhorší je, že se stále najde dost lidí, kteří tuto politiku podporují.
Zda se tím dopouští velezrady, již ponechávám na vašem úsudku…


Pávek je vlastizrádce a na to přece máme paragrafy.
Zkrátka je to vlastizrádce a na vlastizradu jsou řece paragrafy.
Potřebujeme Gabčíka s Kubišem na tu vlastizradnou svini Reinharda Pávka!
Můžeme s panem prezidetem nesouhlasit, ale uznejte, že kdyby ve třicátých letech všichni politici všech evropských zemí a sovětského svatu smýšleli také tak, druhá světová válka vůbec nemusela být. Prostě by se vše dobrovolně sjednotilo pod třetí říši již tehdy…
Můžeme uznat jen tolik, že jste absolutní bezmozek. A pana soudruha prezidenta si, vy hloupá náno, strčte do řitního otvoru!
Pane, Vy jste to vůbec nepochopil. Je mi to líto. Trochu ironie nikoho nezabije.
To bohužel v dnešní době v téro zem
,řízené vskutku reprezentasvními vzorky rektálního alpininisty ,vlastizrádce,chciválka a likvidátora vlastních spoluobčanů nemusí být ironié ale hořká realita současnosti,
Jelikož jsou snad všechny státy Evropy,včetně budoucích vládců RF exkrementy vylovené chorošovci ze samého dna lidské žumpy stačí jen náznak pokynu z bruselské brusele a máme tu RaJ …….za rohem.
To není ironie,ale jen varování.
poděkujme těm ocasům co ho volili a budou volit znova. je jich bohužel většina. jde to tu všechno do sraček. pomalu ale jistě.
Evropská komise vydává stanoviska k dočasným kontrolám na vnitřních hranicích v schengenském prostoru
Evropská komise dnes vydala stanoviska k dočasnému znovuzavedení kontrol na vnitřních hranicích Rakouskem, Dánskem, Francií, Německem, Itálií, Nizozemskem, Norskem, Slovinskem a Švédskem.https://ec.europa.eu/commission/presscorner/detail/en/ip_26_1223 ani ten šengéneček už není jak by měl být, tak kašlat i na euro
Už aby šel fousatý vlastizrádce a celá EU nenávratně do *rdele!!!
Z EU je možné odejít kdykoliv. Musí se jenom zemřít, jinak nic. Jenže po úplné ztrátě suverenity by zmizeli politici, kteří by případný czexit mohli zorganizovat a zemi po něm vést. Nahradily by je servilní úřednické typy bez fantazie, které by jenom plnily směrnice. Jednoho takového jsme si už mohli vyzkoušet v osobě brněnského profesůrka Fialy. Potom by ale zbyli jenom samí Fialové. A to není hezká představa, i když mizení politických osobností začalo už vstupem do EU. Kde je dneska formát Klauze nebo Zemana? Možná Macinka, až uzraje. Nikoho jiného nevidím.
Ostatně, dozorci od plynových komor taky jen plnili směrnice a prováděli příkazy.
Naše vytoužená cesta na západ se podobá příbĕhu Titaniku, stojíce frontu na palubní lístek nejlepší nepotopitelné lodi si davy štastlivců vystâli úmrtní list, stejně tak my naivní hlupáci toužící být na palubě západní demokracie a ekonomiky.
Bohužel jsme si nevšimli, spíše nechtěli vidět ty díry, kterými už tehdy silně zatékalo, nyní už jsme na palubě loď se potápí a záchranný člun nikde, tak sbohem hluponi, kteří jste si ten prohnilý lístek na tu trosku lodi EU zakoupili svým hlasem v referendu, tak teď zaplatíte znovu a možná cenu nejvyšši a to svým životem, až darebáci spustí to jejich další tažení na Rusko.
„Mnoho nepříliš inteligentních zastánců euroříše (4. říše) tvrdí, že by to bylo něco jako USA. To je lež. Spojené státy mají jeden jazyk a v podstatě podobnou demografii napříč USA, která se také postupně mění.“ — lež to je, což o to, ale z úplně jiného důvodu.
Jeden jazyk nebyl v průběhu dějin USA nijak jasný, do ameriky utíkal z Evropy kdekdo, takže byly německé enklávy, francouzské, španělské. Do toho USA v rozporu s Ústavou dobylo Floridu, Kalifornii a Nové Mexiko, které byly v dané době především španělsky mluvící.
Ta demografie nebyla pravdou nikdy nijak, to ani za komentář nestojí.
Proč EU za stávající konstelace nijak nepřipomíná USA je v jádru nadvlády: V USA je Ústavou daná moc federální vlády striktně vymezena a je velmi malá, jo vím, že přerostla, ale na to stačí jeden osvícený Ústavní soud a bude čisto – kupříkladu školství, zdravotnictví, sociální systém ani tajné služby nespadají do pravomocí fedrální vlády a příslušné úřady jsou ze své podstaty protiústavní. EU má už dnes z hlediska formální nadvlády větší pravomoci nad členy než má federální vláda USA nad jednotlivými státy a chce jít ještě dál!
Takže formální název je irelevantní, už dávno máme těsnější spojení než jednotliví členové americké unie a jen v drobných detailech zůstává národním státům více pravomocí.