14.6.2023
Kategorie: Politika

Prázdná gesta plná důsledků. Piráti a jejich pirátění

Sdílejte článek:

ŠTĚPÁN CHÁB

Istanbulská úmluva, onen mezinárodní (snad až válečný) pakt, který nám vytvoří nadnárodní dozor hysterických feministek. Ty budou národní justicí nedotknutelné a nežalovatelné. A Piráti, jako ta nejspravedlivější úderka plná gest, už volá do prostoru, že Istanbulskou úmluvu je potřeba ratifikovat okamžitě. A do toho udělají vizuál (tak se tomu teď říká), nad kterým by Kléma zaplakal radostí. Místo politiky ohavná aktivistická příslušnost k davu.

„Už toho bylo dost! Sexualizovanému a domácímu násilí je třeba říct jasné NE!“ zahřímal do prostoru pateticky Ivan Bartoš, předseda Pirátstva a místopředseda nebohé znásilňované instituce jménem Vláda ČR. Podívejme na celý jeho příspěvek. I s tím vizuálem, z kterého na normálního člověka musí lézt osypky.

Otázkou pro Ivana Bartoše zůstává, jestli je ta česká realita tak strašná, že doposud neexistovaly žádné zákony, které by se postavily na ochranu obětí sexuálního i domácího násilí. Neexistují? Jak jsem vyrozuměl, tak Istanbulská úmluva neřeší v trestním právu nic nového. Ochranu oběti zajišťují naše zákony, adekvátní tresty pro pachatele sice nepadají, protože máme přeplněné věznice, ale v zákonech jsou přednastavené. Sexualizovanému i domácímu násilí tedy říkáme NE dostatečně. Jen ho neříkáme po pirátsku. Tedy s příslušným předáváním kompetencí nadnárodnímu spolku hysterických feministek GREVIO, které budou dle úmluvy českou justicí nedotknutelné.

Stačí si přečíst dodatek z důvodové části k Istanbulské úmluvě k článku 66, který lze nalézt v závěru úmluvy. Dodatek mluví o privilegiích expertní skupiny GREVIO, která celou agendu povede napříč státy. Dodatek zmiňuje tyto výhody: „(členové skupiny GREVIO budou užívat) …imunity vůči zatčení a držení ve vazbě a vůči zabavení osobních zavazadel, imunity vůči jakémukoli druhu právních postupů v souvislosti se slovy pronesenými či napsanými a činy uskutečněnými v rámci výkonu své funkce.“ Milé, pokud by Istanbulskou úmluvu podepsala Saudská Arábie, kde by pokrytecké GREVIO mělo skutečnou žeň v postihování týrání žen i jejich duší. Ale v naší zemi to je prostě nadbytečnost. Pravda, úmluva také dělá z mužů sprosté podezřelé, kteří se každému obvinění musí bránit. To je rozhodně plus. To nám v legislativě chybělo. 

Česká spravedlnost má legislativně sexualizované a domácí násilí ošetřené dostatečně. Jen mu k tomu nemůže s vyššími pravomocemi asistovat rozjuchaný spolek feministek? Proč mají turbogendeři z Pirátstva pocit, že udělat propletenec pravomocí ještě složitější, povede k větší spravedlnosti? Vždyť musí tušit, že to povede jen k větší podřízenosti naší země a nemožnosti si legislativu stavět po svém. Legislativa má být co nejjednodušší a nejpřehlednější, stejně tak mocenské kruhy. Čím víc je legislativní i mocenský koloběh složitý a nepřehledný, tím víc se začne propadat sám do sebe a bude pracovat už jen pro sebe sama. A jakou výhodu nese, když feministkám z GREVIA bude podléhat v určitých otázkách celá země? To je potrava pro Piráty. Oni do světa zakřičí, že jsme zaostalý stát, který takový spolek jim podobných patetických aktivistů pro chápání čehokoliv potřebuje. Osypky. I na očích. Z toho vizuálu s Pirátstvem určitě. Z naší budoucnosti ještě víc.

Naše právo je prakticky nevymahatelné, policie jen jako okrasa k sepisování hlášení, soudy často předpojaté a mstivé, ale můžeme si být jistí, že Istanbulská úmluva s takovým stavem neudělá nic jiného, než že ho ještě víc znepřehlední a zabetonuje do další hloupé byrokracie. 

A jen otázka. Tuším, že to je zcela zbytečná úmluva, která jen stvoří dobře placené funkce pro nemnohé a vytvoří další zmatek do genderového chápání světa, přesně dle aktivistických turbogenderů, jakými jsou Piráti. Zavádění nových pořádků bude přesto liknavé a takové povinné a samozřejmě dokonale bez jakéhokoliv dopadu na samotné násilí. Jen se prohloubí byrokracie, vznikne nový úřad, nový dohled, nové papírové povinnosti. Na samotné násilí to nebude mít pražádný vliv, protože násilnému debilovi je nějaká úmluva, stejně jako zákony, dokonale ukradená. Ve státech, které úmluvu přijaly, ke snížení násilí nedošlo. Podívejme na Německo, které úmluvu s nadšením podepsalo mezi prvními. Akorát je pod stále větším nátlakem feministických a lidskoprávních neziskovek s tím, že vláda nic nedělá a že by jim měla víc naslouchat (na povel poslouchat) a předat jim nějaká ta privilegia.

Teď pozorujme, jak naši šašci ze Strakovky budou burcovat pro přijetí úmluvy, jak budou plakat u řečnického pultíku o násilí na ženách, u toho vždy pokrytecky zmíní, že i někteří muži jsou obětí, aby zachovali korektní linku, přitom budou všichni vědět, všichni do jednoho, že přijetí úmluvy nedonese nic nového, jen víc prostoru aktivistickým spolkům a genderovým bludům, a část naší spravedlnosti předají na externí oddělení do zahraničí, na který nebudeme mít faktický vliv. Sledujme tu jejich malost. Bude to jako výstava toho největšího úpadku. A úmluvu ratifikují. Mají stoosmičku a jsou vymletí jako bláto v prasečím chlívu. V oné stoosmičce už nezbývá jediná česká buňka. Jeden Čurda vedle druhého. Jeden Biľak vedle druhého. 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
9 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)