19.5.2023
Kategorie: Exklusivně pro PP, Ze světa

Potkal jsem osobně Zuzanu Čaputovou

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Koncem dubna jsem byl něco vyřizovat se středně velkém slovenském městě Martin. Toto město je srostlé s menším městem Vrútky. Něco jako u nás Chomutov a Jirkov. Ten den se to na místní pěší zóně v Martině hemžilo policisty, což mne zaujalo. Za chvíli přijelo na pěší zónu několik drahých aut, přijela slovenská prezidentka Čaputová. Co bylo pro mne zajímavé a podnětné, že občany Martina tato paní vůbec nezajímala. Žádní občané jí nevítali, žádný Slovák či Slovenka jí nemával. Byl čas kolem oběda, takže někdo mohl spojit návštěvu pěší zóny v Martině s obědem, ale Čaputová a občané Martina – absolutně žádný průnik.

Čaputová je tragickou postavou slovenské politiky. Dá se charakterizovat nejlépe následujícími pojmy – myšlenková prázdnota, dvojí metr a zbabělost.

Čaputová ráda mluví o demokracii, ale slovenský lid a jeho demokratická práva z duše nenávidí. Když v době covidového teroru, který byl na Slovensku násobně horší než u nás, střílela policie do demonstrantů gumovými projektily, Čaputová mlčela. Když v době covidového teroru, pořádal protestní jízdu opoziční politik Fico, protože v té době „slovenští demokrati Heger, Mikulec a Naď“ anulovali shromažďovací právo, a Fico byl účelově zatčen, Čaputová mlčela.

Čaputová zmařila referendum, které by zkrátilo volební období, nyní již rozvalené slovenské vlády Matoviče/Hegera. Prostě jí vadí vrchol demokracie, tedy referendum, ona ráda o demokracii jen žvaní.

Čaputová se nikdy nezastala stávajících slovenských politických vězňů, např. Vydavatele časopisu Zem a Vek, pana Rostase, dále opozičního politika Kotleby, či jiného politika od Kotleby, který něco říkal v rádiu o Cikánech.

Čaputová se nikdy nezastala účelově kriminalizovaných podnikatelů, kteří v době covidového teroru, odmítli zavřít své provozovny. Někteří přijali podmíněné tresty, jeden statečný nakonec svou věc u soudu obhájil a ukázalo se, že slovenský stát neměl zákonné právo provozovny zavírat, respektive slovenský stát své právo opíral o vyhlášku, která neumožňovala státu provozovny zavírat.

Čaputová se nikdy nezastala diskriminovaných neočkovaných lidí v době slovenského covidového teroru, ale často a ráda žvaní o údajné diskriminaci slovenských jinosexuálů. Neočkovaní svého času nemohli na Slovensku chodit ani do všech obchodů, bez testu ani na poštu či do zaměstnání.

Když Hegerova totalitní vláda minulý rok nechala vypnout slovenské opoziční názorové weby jako Hlavné správy nebo Infovojna, Čaputová jako obvykle mlčela. Cenzura jí nevadí a proto ráda žvaní o demokracii.

Čaputová je zbabělá a proto čas od času zveřejní různé hysterické výlevy, jak jí občané kritizují, urážejí, a ona je chudinka. Tak proč, proboha lezla do slovenské politiky ? Za vrchol její zbabělosti považuji její žaloby na ochranu osobnosti proti opozičnímu politiku Ľuboši Blahovi. Ten jí po právu označil za americkou loutku a ona se s ním soudila. To, že je Čaputová americkou loutkou je prokázané. Bez mrknutí oka podepsala smlouvu o pobytu amerických okupantů (pro někoho spojenců) na Slovensku. To, že jí vrchní státní zástupce Žilinka upozornil, že tato smlouva je v rozporu se slovenským právním řádem, naprosto ignorovala. A už se ukázalo, jaká chyba byla smlouvu podepsat. Podle některých slovenských webů chodil po Banské Bystrici americký voják s nožem v ruce. Údajně sloužil na letišti ve Sliači a údajně prostě neměl svůj den, tak si vyrazil do ulic s nožem v ruce. Na takové jednání amerického vojáka, je nyní díky loutce Čaputové, slovenská justice krátká.

Proto se ani nedivím, že prezidentka Čaputová již mnoho Slováků nezajímá, jak jsem se osobně přesvědčil v Martině.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (48 votes, average: 4,96 out of 5)
Loading...
34 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)