18.12.2022
Kategorie: Exklusivně pro PP, Politika

Pekarová šíří dezinformace a lže, jak když tiskne

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Tento týden prohlásila Markéta Pekarová, při výročí přijetí Ústavy ČR, že “Ústava je zárukou liberálně demokratického státu“. Tento výrok stále visí na webové stránce extrémistické politické strany TOP09.

Je pravdou, že Pekarová je často na čele žebříčku o nejhloupější českou političku. Zde se střídá o vedení v čele peletonu, s absolventkou zkrachovalé podivné kutnohorské vysoké školy Langšádlovou, či političkou za zločinecké organizace STAN Kovářovou. To ji ovšem neomlouvá.

Přečetl jsem si naší Ústavu a o liberální demokracii tam není ani zmínka, slovo liberální se v ní vůbec neobjevuje. Neměl by Pekarové někdo vysvětlit, že by si nejdříve měla přečíst to, k čemu se vyjadřuje ? Možná ani nerozumí psanému textu a není schopna pochopit jeho význam, kdoví ?

Hned v prvním článku Ústavy se píše o demokratickém právním státě, v preambuli o svobodném demokratickém státě založeném na úctě k svobodě. V Ústavě dvakrát stojí, že její součástí je Listina základních práv a svobod.

Myslím, že naše Ústava je zcela vyprázdněný dokument. Praxe života za 30 let ukázala, že na tom, co stojí v Ústavě a LZPS absolutně nezáleží.

Ústava mluví o úctě ke svobodě, ale základní lidská práva jsou neustále atakována – shromažďovací právo – zejména v době Babišova covidového teroru, ale i dříve (viz obsáhlá práce serveru Paragraphos). Nyní jsou ti, kdo chodí na nesprávná shromáždění, vláčeni kanály.

Ústava mluví o úctě ke svobodě, ale svoboda projevu díky Fialově totalitní vládě a její cenzuře fakticky zanikla, bolševický Fialův prokurátor Stříž občanům vyhrožuje, lidé s nepohodlnými názory jsou kriminalizováni, ostrakizováni, lynčováni, či vyhazování z práce jako třeba učitelka z Prahy 6, která říkala nepohodlnou pravdu o dění na Ukrajině, či je vyhazovem vyhrožováno jako panu Ševčíkovi či Drulákovi.

Ústava nepřiznává ústavnímu soudu právo rušit předčasné volby a přesto se tak stalo.

Ústava říká, že naše země má dodržovat své mezinárodní závazky. A co se stalo v roce 1999 ? NATO v rozporu se svými stanovami, které mu ukládalo a ukládá řešit věci mírovou cestou, napadlo teroristickým útokem v rozporu s mezinárodním právem zbytkovou Jugoslávii. Kde byl tehdy náš mezinárodní závazek lpět na tom, aby NATO konalo v souladu se svými stanovami ?

Ústava mluví o úctě ke svobodě, ale nám přikazují, jaká smíme používat brčka, vysavače, auta, žárovky, či poslední 2 výkřiky – připravovaný zákaz mini lahviček se šamponem v hotelích, či teror vůči babkám chovajícím venku na dvorku 2 slepice kvůli jakési ptačí chřipce.

Právo na péči a výchovu dětí pro otce neexistuje, ač ho zaručuje LZPS jako součást Ústavy. Znám pár otců, co z toho, že nemohou ani vídat své děti, natož je vychovávat , zešíleli, jejich život zcela zdegeneroval. I v mém případě jsem se kdysi dozvěděl od ústavní kreatury Kateřiny Šimáčkové, dna české justice, že právo na výchovu a péči vlastní dcery se dá stihnout za 1 den v měsíci a k tomu ještě stíhat společný rodinný život dalších příbuzných jako dědeček, strýcové, tety, sestřenice a bratranci.

Stávající poměry jsou dobrou vizitkou komunisty Rychetského, u kterého je také lepší, když mlčí, než když mluví, jako u Pekarové. Rychetský nemluví moc o svobodě a o tom, co konkrétně on pro ní vykonal, ale často blábolí o Babišovi, o Orbánově Maďarsku, navážel se drze do jednoho advokáta, který opřel obhajobu svojí klientky o židovskou etnicitu.

Myslím, že pokud bychom žádnou Ústavu neměli, nikdo by žádný rozdíl nepoznal. Bohužel.

Jsem zvědav, zda se dezinformací hloupé Pekarové o liberální demokracii a Ústavě budou zabývat hvězdy české dezinformační scény jako Cemper, Kartous, CTHH či Klíma z úřadu vlády. Myslím, že ne.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (39 votes, average: 4,90 out of 5)
Loading...
129 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)