15.1.2021
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Osmdesátníci, nástup na očkování!

Sdílejte článek:

VOJTĚCH MACHÁLEK

Dlouhodobý režim strašení  statistikami nakažených a  počtem údajně zemřelých na Covid, zahlcenými nemocnicemi  a nestíhajícími krematorii, prognozami  o mrazácích s mrtvolami na ulicích, to vše organizátorům tohoto běsnění přináší konečně nějaký výsledek.

Očkování je zde a na řadu přichází ti nejohroženější. Občané nad 80 let ! Údajně se hlásí sami a rádi. Syn matky si přes media stěžuje , že přihlásit  maminku do registru zájemců o očkování mu trvalo 1 hod a 37 minut! Chce to vylepšit organizaci!
 .
Znovu se nám tedy  servíruje nepravda o tom, jak se všichni velice těšíme!!
 .
Dnešní novinový rozhovor se šéfem ÚZISu p. L.Duškem  je  ve více ohledech  poučný! Na otázku jak je to s přeplněnými nemocnicemi pacienty s Covidem sdělil, že těch lehkých je tam 37%.  Za Prymuly to bylo 42%, kteří tam neměli co dělat. To byla jeho slova.
 .
Převedeno do čísel: Dnes je v nemocnicích 7031 pacientů s Covidem. Takže 37% je 2061 pacientů, kteří teď zabírají lůžka těm, kteří je určitě potřebují více, ale byla jim odepřena lékařská péče! A je možné, že těch 2061 nemocných, kteří neměli tu “správnou nemoc, ale třeba jen rakovinu na to doplatí životem !!
 .
A na dotaz o obrovském množství zemřelých na Covid odpověděl, že statistika zahrnuje úmrtí osob, které byly pozitivně testované:” Bez ohledu na to, jaké byly příčiny úmrtí !”
 .
A uvedené příčiny budeme muset teprve  určit a ověřit !!
 .
Navíc jen dodávám ,že ” bezvýchodnost zdravotnické situace ” určitě nepotvrzuje skutečnost, že od 1.12. do dnešního dne se uzdravilo 265 962 lidí, většinou samoléčbou doma a bez styku s lékařem!
 .
A teď k osmdesátníkům, ke kterým také patřím.
 .
Každý z nás byl již někdy nějakou nemocí napaden. K léčení dostane na předpis nějaký ten lék. A jestli se nepletu, v každé krabičce s léky je vždy a nezbytně příbalový leták. Držím v ruce jeden z nich Má rozměr  45 x 14 cm.  Oboustranně potištěn a ve dvou sloupcích o šířce 7 cm. Takže varování  je dlouhé 4 x 45 cm tedy 1 metr a 80 cm varování a upozornění!
 .
Nebudu je uvádět, ale důležité je, že obsahuje důrazné varování, aby nebyl použit v kombinaci s dalšími 15, o kterých jsem v podstatě nikdy neslyšel. Aby bylo jasno. Jde o obyčejný lék na snížení žaludečních kyselin. Žádná dramatická medicina. Ale v případě nedodržení těchto pokynů , by zřejmě dramatická a možná i fatální situace mohla nastat.
 .
Ukažte mi nějakého osmdesátníka, který nic neužívá. Možná existuje, nevím. Ale drtivá většina něco bere, a nejsou to  léky na snížení žaludeční kyselosti , ale léky na vážné srdeční choroby, podpůrné po prodělání mozkových příhod, léky po chemoterapiích a mnoho dalších vážných zdravotních stavů. Takže jsou to majitelé těl, které mají již své za sebou. Žádní sportovci, žádné perspektivní organismy.
 .
A ti mají teď s nadšením nastoupit a být prvními skutečnými králíky. Vakcíny určitě nemají příbalový leták dlouhý 1.80 m . Také jej mít nemohou, protože nedokončili předepsané klinické testy a záruky 
a různá potřebná varování  nejsou schopni inzerovat. Prostě proto, že NIC NEVÍ! Možná až na konci roku 2023 !!
 .
A mezitím to životem zaplatí ti, co se spolehli na kecy těch, co vakcíny nakoupili a potřebují je uplatnit za každou cenu. Tedy těch, co o tom ví tolik jako většina občanů.
 .
Zkoušet to na těch nejstarších je nejméně riskantní. Když zemře ,tak se to snadno svede na jeho věk a jeho těžké nemoci. Přesně opačně, než jak se to dnes dělá s mrtvými  na Covid či s Covidem. Tam je prozatím vždy vinen Covid!
 .
To slovo prozatím zřejmě zůstane již navěky. I přes ujišťování L.Duška, že se budou tato úmrtí někdy v budoucnu ověřovat a určovat na co vlastně dotyčný zemřel. Technicky je to blbost, protože buď budou již všichni zakopáni nebo šustí v plechovce.
 .
A do dokumentace to již napsali. A  nikdo nic neodvolá, protože jde o peníze pro nemocnice.
Redakce
Sledujte PP

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (22 votes, average: 4,59 out of 5)
Loading...