31.3.2024
Kategorie: Společnost

Odtajněné dokumenty německé RKI ukazují, jak nám lhali o rouškách

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Jak již víte, tak nedávno byly odtajněny alespoň zčásti zveřejněné dokumenty německé RKI z „doby covidové,“ které ukazují, jakým způsobem byla celá plandemie „organizována“ a vedena.

Jak bylo patrné od prvního dne „plandemie,“ tak naše vláda doslova kopírovala vše, s čím přišlo Německo. Podobně se chovala už jen rakouská vláda, což bylo patrné i na faktu, že později zaváděné respirátory žádné další země jako povinné nezaváděly.

Už nějakou dobu je jasné, že šlo jen a pouze o to, aby si někdo pořádně „namastil kapsu“ nejen na testování či genových injekcích, ale také na rouškách, zejména těch jednorázových.

Přitom od prvního dne vyhlášené „plandemie“ vlády moc dobře věděly, že neexistují žádné vědecké důkazy, které nošení škodlivých roušek či dokonce prachových respirátorů podporují.

To se ukazuje i nyní, kdy se podařilo rozkrýt dokumenty německé RKI z roku 2020. Otázka je, co dalšího bychom se dozvěděli, kdyby značná část těchto dokumentů nebyla začerněná.

Co tedy německé dokumenty říkaly o rouškách?

V prvé řadě novináři, kteří chtěli hned na začátku vyhlášené plandemie předložit studie, které dokazují oprávněnost vydání nařízení k nošení roušek, byli záhy umlčováni.

Pak už dokonce nebyli vpuštěni na tiskovky. Proč? Jednoduše se příliš ptali – a vláda neměla důkazy o oprávněnosti zavádění těchto nařízení.

Dva vědci, Oliver Hirsch a Kai Kisielinski, nyní podrobili odtajněné (a nezredigované) protokoly RKI vědecké analýze, která se zaměřuje zejména na povinnost nosit roušky.

Pokud jde o jejich význam, oba osvědčení odborníci dospěli ke zdrcujícímu závěru.

„Nalezené pasáže textu bohužel – alespoň ve svém prostředí – obsahují i rozsáhlejší údaje, které se mohou týkat i dalších důležitých informací k tématu ‚roušek‘. Proto se také s velkým zájmem těšíme na verzi protokolů, která bude brzy zcela neredigovaná,“ píší oba odborníci v článku v časopise „Cicero.

Došli k zásadnímu zjištění: Vyhlášenou pandemií prošli „bez důkazů.“ Z toho je také pochopitelné, proč se objevilo tolik nenávisti a agitace proti novinářům, kteří vytrvale žádali důkazy.

„V protokolu RKI ze dne 26.02.2020 je uvedeno, že neexistují žádné důkazy o ochraně úst a nosu (MNS), dokonce ani studie, které by prokazovaly kontraproduktivitu,“ píší oba vědci.

„Důležitý dokument WHO ze září 2019 také odpovídajícím způsobem potvrzuje, že v době přípravy protokolů RKI neexistovaly žádné empirické vědecké důkazy o alespoň střední nebo silné účinnosti masek proti virům při použití v běžné populaci.“

Ale je to ještě horší:

„Komplexní metaanalýza Cochrane Society zveřejněná v listopadu 2020, která shrnuje situaci dat v roce 2020, neukázala žádné přesvědčivé důkazy o účinnosti roušek při používání proti virovým respiračním onemocněním.

Cochrane Society je obecně považována za nejrespektovanější vědecký zdroj důkazů a je skutečně na nejvyšší vědecké a analytické úrovni. Je příznačné, že aktualizace této Cochranovy metaanalýzy Jeffersona et al., s přihlédnutím k dalším aktuálním zjištěním pandemie, v roce publikace 2023 opět dochází ke stejnému závěru jako v roce 2020.“

Oba vědci uvádí: „Jednotlivé studie o negativních účincích roušek, které jsme zahrnuli do našeho přehledu, však byly v té době již k dispozici. Naše recenze byla k dispozici v německém překladu již na konci roku 2021.“

Zdá se, že pouze v politicko-mediálním komplexu se o to nikdo nezajímal. Studii obou autorů o negativních účincích roušek vzala německá odborná rada v úvahu až mnohem později v hodnotící zprávě.

Na mezinárodní úrovni byla citována WHO jako zdroj v pokynech Covid-19.

„Studie posloužila jako základ pro zrušení povinnosti nosit roušky pro běžnou populaci a zejména pro děti v některých státech USA, například v americkém státě Montana“, jak píší vědci.

Obzvláště bizarní: „Evropské středisko pro prevenci a kontrolu nemocí (ECDC), které zde zmiňuje RKI, nedoporučovalo nošení roušek zdravým lidem v běžné populaci a samotné RKI to doporučovalo pouze v domácím prostředí, pokud se vyskytl případ onemocnění.

V důsledku toho vyvstává otázka, proč o dva měsíce později, dne 27. 4. 2020, byla ve Spolkové republice Německo – i jinde v Evropě – přesto zavedena obecná povinnost nosit roušky.

To nelze vysvětlit ani z vědeckého hlediska obecně, ani z dosud zveřejněných protokolů RKI, přičemž zjištění se změnila během pouhých dvou měsíců,“ říkají oba vědci:

„Kromě toho vyvstává otázka posouzení rizik a přínosů, která také dosud nebyla zodpovězena, s ohledem na (ne)bezpečnost roušek pro některé členy běžné populace (jako jsou nenarozené děti v děloze těhotné ženy, děti, dospívající, starší osoby a osoby s již existujícími onemocněními).“

Závěr obou kritických výzkumníků:

„Před pandemií koronaviru měli zákonodárci vždy pravdu, když prováděli metodologicky správnou analýzu rizik a přínosů pro zdravotnické prostředky a léky. Vycházelo se z předpokladu, že se zpočátku předpokládá maximální riziko, dokud se neprokáže opak, a že od riskantních a nejasných opatření se upouští, pokud není jasně prokázána převaha přínosů.

Příkladem je směrnice EU z roku 2013, která je pro tvůrce politik závazná. Dne 19.03.2020 si RKI podle protokolů, které byly nyní zveřejněny, byla vědoma toho, že existují problémy s označením CE roušek.

Jako řešení problému se uvažovalo o zrušení tohoto znepokojivého nařízení bez dalších okolků, ale roušky byly i přesto nadále povinné.

Oba vědci se ptají: „Nechtěli vědomě připustit, že populace může být dosti poškozena necertifikovanými produkty?“

Pokračují: „Již 08.06.2020 se objevila výslovná a konkrétní varování od předsedkyně Svazu německých filologů, že nošení roušek ve škole má masivně negativní dopad na výuku.

Ani s ohledem na tento účinek opatření se nelze spokojit s tím, že jsme prostě neznali nic lepšího.“

Bod po bodu oba stateční muži rozebírají politiku nošení roušek. Článek je natolik obsáhlý a podrobný, že obsahuje i mnoho dalších příkladů.

Za všechny lze uvést například zjištění, že od prvního dne věděla německá vláda (a pak i ostatní, které vše slepě přebíraly), že jsou respirátory FFP2 zcela nevhodné.

Dokumenty RKI dokonce přiznávají, že příbalové letáky k respirátorům FFP2 pravidelně upozorňovaly na to, že tyto respirátory nemohou poskytnout ochranu proti virovým infekcím.

Příbalové letáky proto byly ve všech zemích, kde se respirátory zaváděly, úmyslně odstraněny.

Německá vláda velmi dobře věděla, že roušky nepomáhají a zejména u některých skupin obzvlášť škodí. Přesto byly nadále nařizovány – a to samozřejmě i u nás, kde jsme velmi slepě přebírali vše, s čím přišli v Německu.

Tímto se tedy potvrdilo podezření, že vlády lhaly a podváděly, a že jim v tom pomáhala korporátní média. Ostatně, nezapomínejte, že i sami politici a „rádoby odborníci“ byli často sami přistiženi bez roušek v době, kdy je ostatním přikazovali.

Věděli, že roušky nejen nepomáhají, ale dokonce škodí.

Alarmující je, že to všem těmto politikům i nadále prochází. V Německu se po všem, co se již ví, očekával skandál, ale mainstream o zredigovaných dokumentech RKI zatím zarytě mlčí.

A co není v mainstreamu, jako by nebylo.

To jen potvrzuje, že v tom jeli všichni společně, tedy nejen politici a rádoby odborníci, ale také propagandisté.

Nyní je v Německu vyvíjen tlak na odtajnění zatím ještě redigovaných částí dokumentů. Copak se ještě dozvíme??

 

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (21 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)