Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Marek Polášek 500,- Kč, V. Trulley 500,- Kč, Hynek Řihák 140,- Kč, Bohdanka Hoťová 200,- Kč
Celkem za měsíc: ... 15 110,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
„Obrovská razie“? Když zadrželi jednoho? Vypadá to, že to Pulec před volbami rozjel. Inu, nepřítel, úhlavní nepřítel, koaliční partner.
Jen divadlo pořádané ministrem vnitra. Ten člověk nemá opravdu žádné zábrany. Akce postrádá smysl. Jde samozřejmě jen o sichrovačku proti koaličnímu souputníkovi.
Ten Jiříkovský je opravdu tak blbej,, jak vypadá.
No a kdy zadržijou pabla,opavskýho židáka a fialovýho kreténa????Ti nic????
Obrovskou razii s přestavuji tak, že 90% naší vlády skončí za mřížemi alespoň na 10 let, a několik oligarchů a dalších podnikatelů půjde na doživotí. Jinak jsou to čučkaři. Zadržet jednoho blbečka, tak na to je opravdu potřeba razie jak prase.
Divadylko pro pitomce, asi tak 😂
Karel Havlíček Borovský:
„Nechoď, Vašku, s pány na led,
mnohý příklad známe,
že pán sklouzne a sedlák si
za něj nohu zláme.
Ten Kuliočko je fakt už trapný.
Znovu a znovu: Jiříkovský není a nebyl obchodník s drogami!!!!
POté ci se tisíce fízlů utřelo od pokakané plínky že by mohl být ten jeden spící bezbranný člověk možná i nějak ozbrojen .. třeba sprostou slovní zásobou nebo plivanci po měsících usilovnhé sledování za naše peníze přesvědčilo že ani to jim nehrozí se s velkou slávou a odhodláním rozhodlo ukázat jací jsou to hclapáci a chlapandy s pérem viditelným jen pod mikroskopem a chrabře hrdině i s tanky a kulomety v přesile dvěstě na jednoho zaůtočli na toho strááššn nebezpečného jednotlivcea hrině ho zaklekli a spoutali a odvlkeli neznámo kam …. a jenom 10 u toho zkolabovalo nervozitou z toho stráášně bezpenečného riskantního hrdiného zásahu … sláma na kravíně hovada apartheidí vlastizrádci kteréžto zločiny kovidfašismu už vám nikdo nikdy neodpáře ….. no hlavně že na ozbrojené pedilní fízle soudce prokurátorky si nedovolíte že hrdinové v pamperskách od matela … ubožáčci ulhaní …. ani na toho soudce co už 3x znvážil vaši práci v hssytému a dal trest poškozeným, nikoliv pachatelovi a nebo spolupachatelům, z kauzy pravomocně odsouzené jako tretsný čin a podvod peněžitý za tu zlodějinu zaplatit zase znova znova a znova …..a do zad … neozbrojené .nakydat špínu po smrti nebo zmrzačení… .to taky umíte žejo .. to je takové no tipické pro … a co pr oty schvalovcače blažka a spol tretného činu na veřerjnosti a z pozice dokonce velevážené úřední osoby… nic .. aha .. tak to jo .. tak zase někdy ukažte dvojí metry hovada … už ste začali řešit cože to v té katatrofické pandemii plné mrazáky mrtvol děti bilogickej odpad říkal flegr na videu veřejně známém ani vycházet se nesmělo dělali a domlouvali za kšeftíčky vysmátí neorouškovaní nenabodaní lakáči v hospodě vo půlnoci vrchní kňahňátor a toho výrobce těch voken jak z nich padají ti svědci dozimetru zašifrovanýho rakušanova telefénu … už taky jste zažalovali a zakleli na něj .. přee nemže taková okna dál prodávat lidem když se z nich padá a umírá jakmile je v nějaké kauze shodou okolností s níčím to nesouvisí i vrchní mafiánek …..nic .. hmm .tak jo … ústava článek první věta prvá čezska sro kolonie poražených ve 2 světové .. každý z holoty untermenšové bude respektovata trpět dvojí metr ….. co všechny ty kauzy a nedoplatky co má vůči poškozeným justiční mafiíí ministerstvo které teda musel řídit mafiánek a tudíž jsou veškeré kroky za jeho vláýdy na minsiterstviu neplatné a v podezření ze závažné orgazniované tresné činnosti .. ty se budou řešit kdy?
Jestli dnešní situace není doopravdy na občanskou válku, tak už asi nic.Smějou se nám do ksichtu a a chčijou do ksichtu, ani se to nesnaží vydávat za déšť.Budeme muset vzít kvéry do ruky, nic jiného nezbyde.
Tohle znám na vlastní kůži. Proč nesebrali Blažka? Prijďte k Městskému soudu v Praze 27.10.2026 9:00 místnost č. 101. V mé řeči uslyśíte, čeho je NCOZ schopná.
Lepší být mrtvý a zabit v boji, než žít tady v tomto šíleném světě.
coco
„“Ten Jiříkovský je opravdu tak blbej,, jak vypadá.““
možná jen uvěřil slovu ministra spravedlnosti 🤣🤣🤣
jaký revoluce jaký odpory lidi držte dalších xx let hubu a krok až do chve kdy jako všichni ostatní zlikvidovaní co to dělali pplně stejně budete postižení nemohoucí bezmocní litovat sami nad sebou proč sjte jeom čekali a nic neudlai dokud to jeětě ěl oa těm zmetkům co vám osobně ublížil ise nic nikdy nestalo a dpokojeně i dožili jako prasata v žitě ze svých lumpáren vůči vám …. a jiným bližním na které jste taky nakákali sovjí pasivitou a mlčící většinou co firt na něco čekala … jo to není jako bezdomovec v zimě v nouzáku hladovej špinavej plej štípajících blech co si vezme 5 smradlavejch rozmrazenejch odpadních housek v hitlermarktu .. to by sjte s nasaením vlastního života a zdraví ho zadržovali občansky a řvali potrestat za každou cenu co nekonáš fízle jak čertíci z krabičkek …. ale že vám někdo zku..l život zničil vašich dětí i těch potencionálních které se díky tomu fašismu nikdy nenarodí to je vám naprost ofuk na to kašlete nehente prostem pro nikoh oani pro sebe …. takovejch sou plný krchovy bez poct salv a bez řádku v kronice kterým zbylo už jenom litovat cože to dopustili a jakpak se na ně budou dívat předci kteří za jejich pohodlnej život plnej možnostíá zabránit otmu iopoakovanání dějin nasazovali krky životy umírali bojovali naprosto zbytečně jak vidno bo nevděčníci si dají knedlík zelí aby vydrželi další a další trojtou směnu jen aby nemuseli za svojr práva na život a srpavedlivou odměnu a aby se nekradlo nehlalo nepodvádělo v erárku a nefašousnovalo i za práva ostatních hnout ani prstíkem …..
já jenmom seču trávník před sněmovnou já jenom vezu trohlíček fízlům a a koblížek já jenom peču prot tu chátru zločinců blablabla .. já jen točím tady tím koleškem s nápisem gas ve sprše .. jasný … vy nic … vy jen čekt na volby a makat držet huby a krok co je vám po upáleném lčlověku před soudem po nějakých mrtvých na fakultách nebo paní v macoše či skoku pána který si na rozloučneou rejpnul že si nenechá svoji posledn sovobodu zvolit si smrt vzít od té bandy zlodějských mafiánů a justičních mafiánků …. to bude mrzeníčko až budete v jejich kůži jendou taky .. to že budete je snad už každému dnes dávno jasné bo to jak uboze a sprostě netajně ti šmdjdi konají co páchají .. to už prostě dávno není ani trochu sranda …
komu se ani po tom co se profláklo že si zeleneksje údajně strašne napadenej tím strašným nepřitelem hřehe pr..l ruským plynem nerozsvítilo v palici jaká šaškárna se na nás všehcny hraje prosté lidi opět jako vždyv dějinách kteréto epochy útaku a bídy končili vždy pouze revolucí nebo defenterací ta arogance jelit a poskoků jejich všech erárníčků byla prostě nenapravitelná a rozlezlá fakt hodně …tomu fakt není pomoci ..
Ten uz ty bitcoiny ma schovane jinde a lepe.