
Nesmíme se zlobit na prezidenta, nemá to smysl. On totiž je jen obrazem svých voličů
EVA HRINDOVÁ
Náš pan prezident svými výroky neustále ukazuje, že si nedělá hlavu s naší suverenitou. Klidně by nás zbavil práva veta, zavedl euro, rozpustil náš stát v nějakém pofiderním jednotném evropském státu. A nakonec to „zaklincoval“ svou záštitou projektu, jehož součástí je sjezd Sudeťáků v Brně.
Nesmíme se zlobit na prezidenta, nemá to smysl. On totiž je jen obrazem svých voličů. On je nejviditelnější částí společnosti, která to tak prostě má.
Když byly prezidentské volby, celkem mě z toho mrazilo. Jeho voliči naprosto fanaticky stáli za člověkem, který nebyl prověřen žádnou státnickou funkcí a těžko mohl něco tušit o tom, jak suverénní stát funguje. Jeho voliči nemají ani ponětí o nějaké geopolitice, fungují pouze na základě letmo zachycených hesel a vyjádření různých celebrit a influencerů. Jeho voliči nesnáší kohokoliv s jiným názorem a stydí za každého, kdo projeví vlastní úsudek. Vzhlíží se ve světě korporací a nějakých nadnárodních aktivistických skupin. Podléhají módě instagramu a dají se ovládat reklamou jako nikdo.
Prezidentovi voliči jsou přesně ti, kteří stereotypizují Čechy jako nositele ponožek v sandálech a posluchače Ortela a Daniela Landy. Pohrdají dělným lidem a považují se za intelektuální elitu a k tomu jim stačí jen hlasitě projevovat schválené názory. Staví se proti zdravému rozumu, který považují za projev lidového „sedláctví“ a toho se oni štítí jako ničeho jiného. Když jim správná osoba řekne, že odporné olomoucké SEFO (psala jsem o něm nedávno) je „krásná“ moderní architektura a komu se nelíbí je buran, budou to schvalovat a budou u toho hýkat nadšením, jak je to moderní a krásné.
Prezidentovi voliči jsou problém – ne prezident. On jen mluví jejich hlasem. Víte, co s tím? Já ne. Protože prezidentovi voliči jsou drženi ve své bublině určitým snobstvím, které jim neumožňuje vidět své limity a nedostatky ve vlastním úsudku. A budou podle svých povrchních kritérií volit v každých dalších volbách…
FB


Opravdu jste tak pitomá nebo jen zoufale krátkozraká?
Že Vás v období volby prezident mrazilo je škoda, že nezmrazilo. Paní Evo Hrdinová, hrajete, čtěte správně HRAJETE, si na vševědku. Móda, hudba, kdo by měl být čím a hlavně asi KÝM pověřen? Vás, paní Evo Hrdinová, pověřil k výplodkům skutečně primitivně až humorným kdo? Vy sama sebe.
Pan prezident Petr Pavel ani jho voliči nejsou problém. Pan prezident je obrazem svých tří milionů voličů a možno to vyjádřit i tak, že tři miliony voličů jsou obrazem pna prezidenta.
Vy, paní Evo Hrdinová, máte jiný názor, evidentně též jiný vkus na ledacos, ale to Vás ještě neopravňuje dehonestovat lidi, kteří mají jiný názor než Vy. Nebudu, protože jsem slušný člověk – jeden z těch tří milionů a samozřejmě stejně jako pan prezident, poplivávat třeba zrovna na Vás. To totiž dělají jen lidé z nějakého důvodu, ale především ve svém privátnu, flustrovaní.
Ještě k těm ponožkám v sandálech. Už to, protože jen hlupáci mají rádi puchýře na nohách, zase frčí. Protože je to praktické. Takže příště, paní Evo Hrdinová, k Vašemu něčemu k ranní kávě, třeba něco i o spoďárech!
Jarek Stejskal
19. 5. 2026 21:09
poradim – odstavte dezole weby a trestejte nepravdu a lzi na netu !!
…. a bude lip.
nepoluzeli to, odstatve socky. bez nich je zivot zajimavejsi a opravdovejsi … a svet se uklidni.
Ten první odstavec otevřeně požaduje zrušení svobody slova
Ten druhý, zde je autor, progresivní neonacista Jarek Stejskal, s vylikvidováním třídních nepřátel verbálně o stupeň zbabělejší.
Příspěvek je z iděsu dnešního pod článkem Německo rozjelo přípravy na válku a pěkně ilustruje ty tři miliony.
Dále jsme národem, kde jediný na světě sbírali na raketu pojmenované po ncistce po haličském spůsobu a chtěli s bombardovat. codé mosky, Moskvu,
potěší, že se stali obětí podvodu dědka z Jablotronu a jeho UA komplice Timura zlatého WC Mindiče, oba soukmenovci, jak jinak.
To je taky hondotář, jako vy a s. Pávek z komunistické špionáže rodem.
Mimochodem, iděs má velmi tuhou censuru na příspěvky, na jisté. Tenhle text progresivního neonacisty očividně byl no problem.
Když jste slušný člověk, podle sebe sama, tak proč se paní Hrindové ptáte, jestli je pitomá?
No, a k panu prezidentovi: když nevidíte ten křivý charakter a pokrytectví jeho samého a hlavně ´jeho´ Koláře, tak nevím ´, co tedy vidíte. Z těch tří milionu voličů půlka volila podle vzhledu (asi Vy), druhá půlka proti Babišovi (což bohužel také není pozitivum, my bychom potřebovali nezávislého vlastence).
Já nevolil ani jednoho a doufám, že do příští prezidentské volby to Kolář/Pávek zabalí.
Bůh je mi svědkem , že něco tak pitomého a zároveň arogantně povýšeneckého jsem dlouho nečetl !
Opět musím gratulovat , tvá idiocie postoupila na další , vyšší level !
Bublina prezidentových voličů se ale nijak zásadně neliší od bubliny těch Babišových. To je na tom nejšílenější. 99% aktivních voličů řeklo v posledních parlamentních volbách, že se chtějí mít hůř a chtějí další generaci dopřát zkušenost s totalitním státem z první ruky – asi jako projev altruismu.
Tohle vzájemné osočování lidí, kteří v praxi hlasovali pro úplně stejnej propad, jen s jinou tváří, mi prostě nedává smysl. Žádná alternativa před volbami nebyla, šlo jen hlasovat pro okrajové partaje, které se nepřihlásili ani k jedné skupině diktaturychtivých politiků – Stačilo, Motoristi i SPD už před volbami jasně deklarovali, že s. Burešovi s tím budováním diktatury pomohou. Motoristi teda řekli, že s tím helpnou klidně i Fialovi.
Článek vystihuje ralitu dobře a váš diskusní příspěvek také.
Ale tupým ojroovcím se to nedá vysvětlit, je to jen ztráta času.
Oslovovat soudruha nekomunistu pane ,to chce mít opravdu zbrusu nový, naprosto čistý mozek.
A jak ho oslovovat? Kdyby byl pořád komunistu, tak by bylo možné jej oslovovat soudruhu. Jenže komunisty zradil a přeběhl na druhou stranu – fandím stranám jako ODS, TOP, STAN, které rozhodně komunistické nejsou a propagují rostoucí nerovnost. Takže takové oslovení také nedává smysl. Oslovení náš zelený mozek je moc dlouhé a přijatelná krátká oslovení, byť výstižná, je zase možné napadnout jako netolerantní. Takže já bych to oslovení nevyčítal. Vybrat něco vhodného je opravdu těžké.
Co třeba Reinharde ?
Myslím že výsledky voleb které poslali ODS, TOP a STAN do opozice ukazují, že voliči takovéhoto prezidenta nechtějí. Prostě před prezidentskými volbami vypadal lépe, než jaký ve skutečnosti byl. To se stává u mnoha politiků, zvlášť když mají možnosti mít ten správný marketing.
Tohle může napsat někdo kdo si myslí, že myslí a přitom vůbec nemyslí.
A tohle má něco vysvětlit, nebo jen píšete co si myslíte když si myslíte že myslíte a při tom nemyslíte? (-:
Naštěstí ta gumová onuce dočasně okupující hrad,
tam nebude dost dlouho na to,
abychom ho viděli (i se soudružkou prezidentovou) přebarvené na žluto,
s čínskou vlaječkou na klopě,
poslouchali o jeho prozření ze západního pokrytectví,
a sledovali jeho „upřímnou“ snahu své chyby mládí odpracovat.
Otázka je, kolik škody dokáže do té doby ještě napáchat. Já už nad českým státem zlomil hůl – respektive křupla, když jsem se o ni chtěl opřít…
Já bych rád využil své ústavní právo na svobodu názoru a flusnul tomu kryploj co si tady říká prezident do ksichtu.
já se na to bolševické prase teda zlobím
Současný obyvatel Hradu hovoří hlasem svých poradců: Petra Koláře, Jana Dobrovského. Ti mu také zařídili ten správný marketink, aby byl zvolen.
Je podělanej strachy. Tak vyslintá cokoliv, ale stejně se nezachrání. Dostane nakonec kopanec do řiti jako každej slouha, co už dosloužil.
Vzhledem k tomu, že byl Pávek zvolen jen proto, aby nevyhrál Babiš, nelze o „jeho voličích“ mluvit. Pávka nikdo nevolil, volilo se proti Babišovi.
No, za mně. Chudák Hrad. Takovou hrůzu, uhnízdění kolaborantské křivácké a komunistické rodinky ve svých prostorách, od svého vzniku nezažil. A to zažil ledacos. Husity, nácky, komunisty (kteří ale tvrdě stáli za naší zemí), šmejda Havla atd..
Nekonstatuji, ale ptám se. To, je milý pane, rozdíl mezi větou oznamovací a tázací.
U Vašeho „“JEHO KOLÁŘE“ mě napadne jediné. Umíte číst? Zmiňuji se někde o panu Kolářovi? Opět otázky, nikoliv konstatování, kdyby jste byl na pochybách zda konstatuji nebo se ptám.
No a Váš úsudek, že polovina voličů volila pana prezidenta podle vzhledu (prý asi i já) mě ani nerozesměje, ale ani nerozpláče. Plýtvat úsměvem či slzou nad pitomostí, kterou jste napsal je jako zlévat při dlouhotrvajícím dešti květiny. Možná by to napadlo nějakého echt vlastence. Samozřejmě nezávislého.
K panu Babišovi, kdy píšete, že druhá půlka hlasů pro Petra Pavla byla vlastně projevem Babiše prezidentem NE, je docela možné, opravuji nikoliv možné, ale jisté, že jako prezident by naší zemi škodil mnohem méně než nyní.
Nevím kdo to kdy zabalí, ale jednou to zabalí každý člověk. A nevezme si sebou ‚ NIKDO NIC!
To, co rika pani Hrdinova, rikam jiz roky. Nenadavejte politikum, nadavejte debilnim volicum, cili sobe. Jste nejblbejsi narod v Evrope. Vsude jinde stale vice sili pravicove strany, jen vy blbci volite stale ty same prisery. V Nemecku je uz delsi dobu nejsilnejsi stranou AfD, z ktere maji vsichni levaci strach a ve vychodnich zemich se muze stat, ze dostane absolutni vetsinu. A co delaji ti nasi idioti u vlady? Vymysleji triky, jak nedemokraticky oslabit AfD. Vsechny nelegalni prostredky jim jsou dobre, neco na ni nastrazit. A ted jim nakonec doslo, ze mit pres 50% v nejakem zemskem parlamentu, by mohla AfD vymenit uredniky na dulezitych mistech.
Ani jim nenapadne, zmenit svoji politiku tak, aby byla dodra pro obyvatelstvo a volici jim to za to hodili. Dobry napad, ale v cem? V socialni politice, nedavat penize cmoudum a ilegalum, ale jen Nemcum a pracujicim. V hospodarske politice? Vzdyt o ni nemaji ahnung. Jim jen napadne, jako komousum, brat bohatym a davat parasitum. Ve vojenske politice? Jejich hlavni zajem je valka proti Rusku a zbrojeni. Co z toho maji lide? V migracni politice? Vyhazet vsechno neevropske, jedno s jakym pasem. Stale tady slysime, Nemec nekoho zapichl. Ale zadna lzidomedia nereknou, ze je „Nemec“ zrovnatak dva dni a jmenuje se Ahmed Mohamed. Pritom maji Nemci takovou vyzkousenou vec-koncentraky a pece. Wir schaffen das!
Je to samozrejme tak jak pi.Hrdinova pise. Ta trefena husa v diskusi to jen potvrzuje. Ono je to soucasti ceske nátury. Za Rakouska se ti lipsi cesi stydeli za sve koreny a v nobl ceskych rodinach se mluvilo po nemecku. Cestina byla jen pro delny lid. A je to tu znov!. Nobl cesi ce citi evropany. Cesstvi jim v podstate smrdi. Oni si ve sve prostote neuvedomuji ze pro echt nemce jsou byli a budou auslendry z vychodu. Stejne je na tom inas pan prezident.Mocnosti, ktere je pouzivaji jen jako uzitecne idioty jsou si moc dobre vedomi, ze tihle jejich pohunkove jsou jen hadr na podlahu, ktery az ho nebudou potrebovat pri nejblizsi prilezitosti vyhodi. Proto tahle skupina tak nesnasela Klause a Zemana, protoze jsou to vlastenci.
Klaus vlastenec? Vy jste spadl z maliny na znak!
Kdyby byl Miloš Zeman vlastenec postará se o to, aby jeho dcera žil a pracovala jako dcera toho kdysi nejvýše postaveného vlastence – prezidenta republiky, v České republice. Ve své vlasti.
To je nejlepší plnou hubu keců, ale skutek utek.
Stejně tak vlastenec Babiš a jeho děti.
Jděte do prdele – podívejte se jak ti naši politici kecají a jak jinak žijí oni a jejich děti.
Určitě dá K. Konečná studovat svoje dítě do Ruska, stejně jako Vidlák.
Ty vole, Vidlak posle sve obrezane parchanty studovat Kabalu do Tel avivu.