
Německo je na cestě k totálnímu ekonomickému a společenskému úpadku, úpadek tam velmi zrychluje
LUKÁŠ LHOŤAN
Německo je na cestě k totálnímu ekonomickému a společenskému úpadku, úpadek tam velmi zrychluje. Výdaje na sociální oblast raketově rostou. Viz. nejnovější informace níže. V Německu se dále masivně propouští v soukromém sektoru a vláda se to snaží zpomalit nabíráním dalších a dalších státních zaměstnanců a různými dotacemi, což je ovšem jen jiný marxistický způsob státem řízené ekonomiky.
Tolerance masové migrace z Afriky a islámského světa do Německa ještě více zhoršuje celou sociální situaci v Německu. Po přepočtu Německo utrácí stovky miliard korun českých na financování pohodlného život imigrantů a tyto peníze pak chybí na podporu rodilých Němců, kterým vláda a experti říkají, že se mají uskromnit, mají se smířit s poklesem životní úrovně a mají pracovat mnohem více, aby mohl současný německý režim dál financovat podporu masové migrace a zeleného socialismu = ekologické politiky ničící německou ekonomiku a životní úroveň obyvatelstva
…
K tomu všemu raketově roste státní dluh Německa:
V roce 2022 mělo Německo státní dluh 2 569 miliard euro.
V roce 2025 ji tento dluh byl 2 838 miliard euro …
Německo je prostě odepsaná země, pokud radikálně nezmění svou ekonomickou a společenskou politiku na tom ovšem nemají zájem ani německá levice a ani německá pravice. Jediný kdo to chce změnit je strana AfD …
Německo se do problému dostalo hlavně díky politice Green Dealu. Náklady Německa na klimatickou politiku, transformaci energetiky (Energiewende) a evropský Green Deal v posledních letech velmi prudce rostou. Aktuálně se roční investice spojené s přechodem na zelenou energii pohybují kolem 82 miliard eur, ale odborné odhady počítají s tím, že po roce 2030 budou muset tyto náklady vzrůst na 113 až 316 miliard eur ročně.
Proč náklady rostou tak rychle?
Dovoz drahých energií: Německo odstavilo jaderné i uhelné elektrárny a přišlo o levný ruský plyn. Přestože obnovitelné zdroje rostou, země musí drahým způsobem dovážet plyn, elektřinu ze zahraničí a do budoucna i obrovské množství zeleného vodíku (náklady na import do roku 2049 se odhadují na více než 2 biliony eur).
Záložní zdroje: Protože slunce nesvítí a vítr nefouká neustále, stát musí budovat drahé záložní plynové elektrárny (připravené na vodík) a velkokapacitní bateriová úložiště.
A druhým důvodem proč kolabuje německá ekonomika a mají drahé energie je ukončení dovozu levných energii z Ruska.
Ukončení dovozu levného ruského plynu v roce 2022 zasadilo německé ekonomice zásadní strukturální ránu. Na levném plynu z Ruska (který před válkou tvořil 55 % německé spotřeby) byl totiž postaven celý obchodní model Německa – levná energie umožňovala masivní export konkurenceschopných průmyslových výrobků do celého světa.
Německý průmysl musel bleskově přejít na zkapalněný zemní plyn (LNG) dovážený na lodích ze Spojených států nebo Kataru a na navýšené dodávky z Norska. LNG je však strukturálně dražší než plyn z potrubí.
Sektory jako chemický průmysl (např. gigant BASF), výroba oceli, skla, hliníku nebo hnojiv čelí obrovskému tlaku.
Náklady na plyn pro průmysl v krizových letech stouply až sedminásobně a i po stabilizaci trhu zůstávají dlouhodobě vyšší než v minulosti.
Konec levného ruského plynu odhalil strategickou zranitelnost Německa, kterou ještě umocnilo souběžné politické rozhodnutí definitivně odstavit zbývající jaderné elektrárny (v dubnu 2023).
Němci prostě dobrovolně volí politiky, kteří páchají kolektivní sebevraždu Německa …. měli bychom se z toho poučit a nedělat v České republice stejné chyby …
K tématu doporučuji k přečtení:
- Ruský prezident Putin: Chce EU válku nebo spolupráci?
https://www.luxor.cz/edice/3406 - Problematika vyšší porodnosti muslimů
https://www.luxor.cz/…/problematika-vyssi-porodnosti… - Putinovo poslední varování Západu před válkou
https://www.luxor.cz/autor/63924
- Chirurg z Belfastu - 14.6.2026
- Ještě jednou o umělé inteligenci - 14.6.2026
- Humanitární dávky cizincům: Každý pátý případ je podvod, potvrzuje Policie ČR - 14.6.2026


„Jediný kdo to chce změnit je strana AfD…“
A to je problém. Jediní kdo aktivně usilují o změnu jsou neschopní a mají sklony k extremismu. Ale myslím, že ve světě je to podobně. Tenhle režim který je tak odolný a úspěšný v konkurenci ostatní režimy porazil a zabydlel se všude. Všude jsou dluhy a navíc buď bída nebo přistěhovalectví. Jsme v době, která jen čeká, až se objeví někdo schopný. Je jen otázkou, zda ten někdo bude podobný spíše Hitlerovi nebo Leninovi. Ale v dnešní době médií a pokročilého marketingu budu lidé jistě nasměrování tím správným směrem.
Nebojte lidi —šup šup do práce makat nestávkovat nebouřit se …. koneční řešení všech našich otázek .. tedy národů … mají dávno fašousni a jejich od mališka vychovávaní potomci jistě v šuplících přirpavené …. znáte ho a nevadí vám to .. nevadilo vám to 80 let .. ten generální pardon ani nechat se nahrnout do fašousnkého spolku zvaného eu von der lejno ……. platáte na to hoem dolem otročíte na to katždej den každou šichtu …. nadáváte likvuidovaným do dezolátů a kdováčeho celou dobu…. tak vyčkejte na to konečné řešení ….. vovce …. beee bee beee a bacha na co2, sluníčko, stromy bay na vás neskočil kůrovec, uhlí ropu plyn z ruska a k bližnímu pokud na něj zrovna neplivete nebo do něj nekopete ebo jej neokrádáte tak aby skočil do macochy nejlépe se nepřibližujte na méně než 1,5 metru bo nakej kovid nebo hemtenviruis nebo prej ………. beeeeeee beeeeeee beeeeeeeeeee a jak uvidíte nějakou emerickou nebo nemeckou pr…l . .tak hop .. do ní ….. je jedno že tam nejadete logicky pouze von der lejno to tak obvykle v pr..i bejvá …. beeeeeeeeeee beeeeeeeeeeee beeeeeeeeeeeeeeeeee hlavně si nevažte pravdy věřte jeom lžím dobře oblečeným navoněným …. bee beeeeeeee beeeeeeeee a pííípat pááápat baksteři s erárkem se o digiyální nuly a jedničky jakože prašule virtuální jistě dobře postarají otrokům …. vše pro jejich dobro .. rozdali by se …. ti superboháči nebo stření eráení třída i ti chudší otroci …..
To je naprosto brutální.
– Politici AfD dostávají ukončení účtů.
– Politici AfD jsou na stranických konferencích loveni jako zvířata.
– Politici AfD nemají přístup k veřejné službě.
– Politici AfD nejsou povoleni ve volbách starosty.
– Politici AfD nedostávají povolení hrát za fotbalový klub FC Bundestag.
– AfD nedostává viceprezidenta Bundestagu.
– AfD nedostává křeslo v prezidiu Bundestagu.
– AfD nedostává žádné předsedy výborů v Bundestagu.
– Nadace Desiderius Erasmus přidružená k AfD nedostává žádné státní finanční prostředky.
Je to tak zřejmé: AfD je nejvíce diskriminovanou stranou v Německu – možná dokonce po celém světě.
proto dostali zálusk na naše pohraničí
Vlastně se těm skopčákům tolik nedivím, že k nám chtějí přijet sudeťákovat, když po nich „jejich“ stát chce, aby si utáhli opasky kolem krku a poslušně, ideálně s písničkou na rtech zdechli ve jménu kalergiády… Tam už je vymalováno a poslední nemusí ani zhasínat – zhasne grýndýlově samo!