Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Marek Polášek 500,- Kč, V. Trulley 500,- Kč, Hynek Řihák 140,- Kč, Bohdanka Hoťová 200,- Kč, Aleš Votruba 250,- Kč
Celkem za měsíc: ... 15 360,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Nejsem překvapen! Co byste chtěli od Protiústavního soudu?
Ztratil jsem důvěru v naší justici. Ústavní soud je banda zkorumpovaných soudců, kteří jdou na ruku komunistickému rozvědčíkovi. A pak občane někde najdi zastání. Všichni se na tebe vyserou. Hovoří peníze.
Důvěra v Ústavní soud skončila s komunistou Rychetským.
Jednání tzv. ústavního soudu splňuje parametry ústavního puče. Občané musejí být nanejvýš ostražití, protože jde o další pokračování omezování práv voličů.
Vypadá to, že lžidovstvo co by majitelé protektorátu Čechy a Morava jdou na hazard a snaží se vytvořit provokace k nepokojům hrozícím přerůst v občanskou válku.
Dopoledne jsem opravdu nevěřil, že by se ty soudní figury odvážily jít proti vůli našeho lidu projevené ve volbách zvolením Babišovy vlády, protože by je to profesně degradovalo. Ani Jindřich Rajchl ani profesor Gerloch a ani další ne.
Je naprosto lhostejné, že jde pouze o předběžné opatření, protože vyprovokování nenávisti ve společnosti se jim podařilo vykonat dokonale.
Jindříšek si může péro natrhnout (péro = klávesnice , aby se neholedbal) , další koloušek, který ještě včera kadil do nočníku by ÚS zrušil a Alenka je zklamaná. Kámoš, či co? toho ještě včerejšího nočníkáře, hajlovače a pověřence? ale kým a čím – toť otázka, prý „bude odvážný“ a člověka, kterému nesahá NIČÍM ani po kotníky TAM NEPUSTÍ.
A tak tam pojednou ty „dvě sračky“ obdařené imunitou a jejich držtaškové. Tak a je to!
Leda? Že by do toho ještě nějaké vidle nebo snad i vidličku mohl hodit Ondřík Prokopů.
Veselé, za půl roku, Vánoce!
I když – v té naší zemičce je od října loňského roku veselo až až.
Co to zase lsyším od právníčka dnes korytáře ulhance c opráská demonstranty za nášivky fízlům a prokuratuře aniž bysi předtím přečetl zákon o křívém obviění nebo tvoření nových trestných činů prívníčky …… že justiční mafie je tu probém? Hmmm no to bych bvez jindry fakt nevěděl … ale lidi neřešte to jo … co je vám po těch stotisících rodinách naprosto nenávratně nproto bezdůvodně zničených justičníma mafiánama z 99 rcent pedrfilníma úchylama co neumí otevřít hubu bez toho aby nelhali až sej im od ní práší …. neřešte justiční mafii neřešte justiční mafii .. tu která aktivně podporovala kovidfašsius a fašismus podporuje doenes jako spolupaxhatelé …. příprau útočníé války posílání a prodej zbraní do válečnách konfliktů atd atd atd ….. prostě vivat jindra fantdit mu a justční fii neřešit.. kurty a kmenové bu%nky a spoysty faších aktivit přece nechxal bejt stejně jako tunely a podpvdy jiné že … beee bee bee k urně bee bee beee a douifat v dalšího spasitel kdo to za nás všehcno vyřeší jasně beeee … jojo to budou mít tihle korytáři zase pěknou dovšu co na malou si odskoček z hotelu k epsteinovy jako každej rok berušeně pohoda za .. hádejte čí prachy … vovce beeee …. kdyby se některá otrocká vovce zase naštvaně rozčilovala že nenmá ani na předražené chorvvatsko bbo určitě za to mže ten franta bedomovec na rohu kterého justiční mafie zničila už před lety a o vše okradla a dal pokyn ouředníčcím na sociálce a pracáu aby jeje zničili finančně …. jojo vovce … bee tak šu pšu azse do mě něco o fetu alkoholu a tak k tématu a hrách panáců ulhánků k té naší justiční mafii a těhc rozkrádačkách …. jist+ě hodnotné příspěvky to budou jako vždy ….jistě svým útokem na moje psaní se vám vše mzačne dobře blahobitně žít a probémy miliartdářských synků a dcerek budou ze společniosti tytam i tu dovčiu v karibiku díky ptoku na styl psaní programátora bývalého dnes krypla bez prostředků a bez socální pomoci stihente jistě … kdepak řešit tyhle miliardářské syky dcerky z justiřční mafie aten bordel který díky nim vzniknul rozkrádačskej zotročující … nene …to vůbec .. na to vovec nemá … beeeee..a až jí dojde že jí celou dobu lže jindra tak co .. ta si najde azse nějakou modlu jinou ulhnaou předem mafií vybranou žejo … něco jako ten milaordářskej synek bureš co s pouhou půlmilardou v devadesátkách vod papáínka zařínal stejně vod píky jako každej jinej nedůležitej řaodvej stbáček člověk z lidu . .jasně …. prostě jdeen superman vedle druhého … jen tak z ničeho nic v mafiánském ůrostředů s justičín mafií plpatnou až běda uhlanou každej z nich zbohtatnul pohádkov tou poctivou prací … tou pílí … ty člínečky jindra ve vládě dnesak píšen kejspíš z drůhé dimenze bo této se jistě věnuje té politice pro lidi na sto dvacet proscent za ty prachy co pobírá že .. jasně …. jeden jako druhej . .nějaká šichtařovíá bon uch řekla celkem jasně jak to je celje ten šaškec na lidi .. vovce … a ž se takovýho šakecu nemá cenu účastnít že to je pod proveň inteligence normálního človkěa takovej podvod na lid …..že volbama nějakou politkou se nic neřeší nevyřeší že to je celé tyjítr nic víc …. ale vocím je to fuk…. i když sej im to řekne nerovinu přímo človkěa co se ke korytu dostal a videla a pozvracenej odešel že má svojí čet a úrove%n … do té doby sem si myslel oní kde co .. ale po tomto už vím, že to není xindl jako všeci co se tvířej u koryta že jako neco budou dělt pro lidi nebo se o to jakkoliv snaží .ensnaží … jen kradou lžou a oblbujou vovce nic víc … jsou rto zloději stejně jako celá justiční mafie . bez vyjímek .. bez vyjímek … nikžým nevolná bez mandátu od lidu v rozporu pstavou si přisvojují pravomce úřadu …..a prívníčci z otoh děsně rádi těží neorpváněně jak jinak …
Ještě jeden úhel pohledu.
Takhle nějak budou vypadat rozhodnutí o ústavních stížnostech pětikolalice na zrušení zákonů přijatých Babišovou vládou. V podstatě všechny zákony budou prohlášeny za protiústavní a všechny zrušeny.
Toto rozhodnutí ústavních figur má být posledním varováním, aby se Babišova vláda nedotýkala zájmů lžidovských majitelů republiky a světovládců na genocidu bílé populace.
Dneska dostala Babišova vládní koalice a občané jasný vzkaz. Choďte k volbám, jak chcete, volte si, koho chcete, ale konečné rozhodnutí patří majitelům protektorátu Čechy a Morava a jejich globálním šéfům.
Celý Ústavní soud bych poslal do prdele a jeho výroky bych ignoroval.
Já bych se na to židobolševický a lampasácký prase normálně z vysoka vysral-ať rozhodnou tak nebo tak,ale ne jak se jim to momentálně hodí,aby když tam pak bude někdo jinej najednou otočili!!!😡
kdyby bylo po mém, tak havlistický ksindl nemá žádná práva
Když vezmu v úvahu, že jsem se před časem rozváděl sedm let, musím konstatovat, že se od té doby soudy ve vyřizování agendy významně zrychlily.