6.2.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Napsal jsem presstitutce Cirokové z dezinformačního a konspiračního webu Seznam zvratky.cz

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Myslím, že se shodneme, že žumpa je užitečná věc, pokud žijete v domě bez kanalizace. Mediální žumpa je pravý opak a je jedno, zda se jedná o Seznam zprávy, web spíše známý pod přezdívkou Seznam zvratky.cz nebo Forum24. V tomto případě platí žumpa jako žumpa, zapáchá a smrdí. Praktiky presstitutů tam pracujících jsou v zásadě obdobné – lhaní, manipulace, vytrhávání věcí z kontextu, dvojí metr, bezdůvodné obtěžování lidí v jejich bydlišti. Je v podstatě jedno, zda se presstitut jmenuje Ciroková nebo JXD. JXD si dokonce tuhle stěžoval, že je obětí, že na něj někdo vylil vodu, protože ho obtěžoval v jeho bydlišti.

Presstitutka Ciroková z dezinformačního webu Seznam zvratky si po mediálním lynči na učitelku Bednářovou, která říkala nepohodlnou pravdu o dění na Ukrajině, vyhlédla jinou oběť – skvělou českou bloggerku Nikolu Bornovou. Presstitutka Ciroková se neštítila neohlášeně přepadnout paní Bornovou v jejím bydlišti při práci na zahradě, jako by jí snad nemohla poslat své otázky emailem. Na pomoc ve své pseudoreportáži si Ciroková si přizvala nějakého fízla z vedení české policie, která nás občany a daňové poplatníky stojí nemalé peníze. Ten šířil své právní bludy a dezinformace o tom, že nějaké chování může být na hraně zákona, či takřka za hranou zákona. Chování je buď v souladu s právem nebo není. Nic mezitím není. Nadto, každý občan může podle LZPS činit vše, co není zákonem zakázáno. Tedy Nikola Bornová může zcela legitimně klást veřejně otázky ohledně masové vraždy spáchané Davidem Kozákem, protože v té věci policie zcela selhala. Je ovšem možné , že fízl z vedení policie netuší co je Listina základních práv a svobod a možná tuto listinu ani nikdy nečetl. Každý policista má povinnost protiprávní chování vyšetřovat.

Pro mediální lynč presstitutky Cirokové na paní Bornovou, jsem se obrátil na paní Cirokovou s několika dotazy. Vypadá to ovšem, že se odpovědi nedočkám.

Dobrý den paní Ciroková,

jistě se shodneme, že patříte k nejodpudivějším, nejprolhanějším manipulativním presstitutkám v této zemi. Nejste v tom sama – server Seznam zvratky.cz, pro který pracujete, je taková obyčejná žumpa plná lidí Vám podobných. Zdá se, že Seznam zvratky soutěží o nejhlubší dno se serverem Forum 24. Stejné lži, stejné odpudivé praktiky, stejné nedůvodné obtěžování lidí v jejich domovech.

Paní Nikola Bornová je jedna z nejlepších českých bloggerek, o tom není pochyb. Její články jsou dobře ozdrojované, mají hlavu a patu, což bohužel není Váš případ. Její články jsou často citované i na jiných názorových webech.

Můžete mi zodpovědět pár následujících dotazů :

– proč není ve Vašem pomlouvačném článku uveden odkaz na webové stránky paní Bornové ?

– proč není ve Vašem pomlouvačném článku uveden odkaz na webové stránky názorového webu Pravý prostor, který Nikolu Bornovou rovněž zveřejňuje ?

– proč si nemůže čtenář sám utvořit svůj úsudek, po přečtení textu paní Bornové ?

– nepřipomínají Vám vaše praktiky, praktiky KSČ s Chartou 77, kterou bývalý režim odsuzoval ?

– kolik z diskutujících, pod Vaším článkem, dle Vašeho úsudku, text Nikoly Bornové četlo ?

– kde v našem právním řádu, je zakotven status samozvanců jménem Čeští elfové, jako etalon pravdy ?

– nešíříte úmyslně nenávist, vzhledem k obsahu Vašeho článku a diskuse pod ním ?

– o jako konkrétní a prokazatelné skutečnosti opíráte Váš názor, že čtenáři Nikoly Bornové, jsou jacísi hloupí zmanipulovatelní důchodci ?

– jaké konkrétní a prokazatelné informace, jste vypátrala (jako údajná investigativní novinářka) k autorství vyjádření na Telegramu, spojované s vrahem Davidem Kozákem ?

– kdo vyjádření na Telegramu spojovaná s vrahem Davidem Kozákem napsal, kdo je zveřejnil ?

– proč tato vyjádření na Telegramu papouškovala česká policie a zkorumpovaný sociopat Vít Rakušan ?

– jaké konkrétní a prokazatelné informace, jste vypátrala (jako údajná investigativní novinářka), k důvodům, proč údajné statusy na Telegramu spojované s vrahem Davida Kozáka papouškovala česká policie a zkorumpovaný sociopat Víta Rakušan ?

– od kdy v právním státě rozhoduje o tom, co je zákonné a nezákonné ve verbálních projevech (zde paní Nikoly Bornové) nějaký fízl, zde náměstek policejního ředitele a ne soud ?

– není vyjádření fízla – zde náměstka policejního ředitele, že je nějaký článek “na hraně zákona”, pokusem o zastrašování občanů, aby se báli vyjadřovat své názory ?

– je v souladu s Ústavou a LZPS, kdy tyto ústavní předpisy tvrdí, že každý může činit, co není zákonem zakázáno – tedy i paní Nikola Bornová ve svých komentářích, vyjádření fízla, že je něco na hraně zákona ?

– lze věřit českým tajným službám, vzhledem k tomu, že podílely v února 2022 na neústavním zavedení cenzury v naší zemi ?

– je Vaše obtěžování paní Nikoly Bornové v jejím bydlišti v souladu s jejím právem na soukromí, které jí garantuje právní řád ČR ?

– jste ochotna udělat se mnou rozhovor, já se budu tázat, Vy budete odpovídat ?

– můžeme tento rozhovor udělat ve Vašem bydlišti, tedy obdobně jako to bylo u paní Nikoly Bornové kvůli Vašemu článku ?

PS – nejsem důchodce, řetězové maily mi nechodí, mám VŠ i postgraduální vzdělání, umím několik jazyků a viděl jsem půl světa

Je pravdou, že jsem v úvodu svého mailu mohl paní Cirokovou oslovit slušněji, ale nedávno Městský soud v Praze judikoval, že se lidé mohou oslovovat hruběji, např. oslovení „ruská svoloč“ je nyní z pohledu práva již salonfahig. Pak si myslím, že platí „na hrubý pytel, hrubá záplata“. Také si myslím, ža paní Ciroková si zaslouží okusit vlastní medicínu. V Koulově ulici v Praze 6 má jakási Kristína Ciroková sídlo své živnosti. Nevím, zda jde o identickou osobu s presstitutkou, ale jsem si jistý, že nikomu v domě by se nelíbilo, pokud tam někdo neohlášeně přijde a bude zvonit.

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (51 votes, average: 4,92 out of 5)
Loading...
50 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)