26.11.2022
Kategorie: Politika

Mnohé rozum nebere

Sdílejte článek:

JINDŘICH KULHAVÝ

Z médií se postupně dozvídáme novinky, kterými se prezentuje současná vláda. Například o společném česko-ukrajinském zbrojním podniku. Jde o další ukázku ukrajinizace naší země. Zbrojnímu průmyslu se za současné situace samozřejmě daří, nicméně to, že bychom měli spoluvyrábět zbraně s jednou ze stran vojenského konfliktu, do kterého nám víceméně nic není, je prostě balancováním na špičce jehly. Zvláště ve chvíli, kdy je zjevné, kdo tahá za kratší konec, což je současný partner Fialovy vlády, tedy bijec Volodymyr.

Dalším počinem bojechtivé vlády je ukrajinizace našeho školství formou srovnávání úrovně a vzájemného uznávání zkoušek. K tomuto je třeba připomenout, že školství na Ukrajině je za naším výrazně zaostalé a důvodem k této devastaci toho našeho je přizpůsobit naše děti k potomkům pseudouprchlíků. Proč tupost vládních úředníků mají odnést české děti, to je otázka. Jde o čirý záměr nechat poklesnout úroveň vědomostí, nebo se tím má dát šance zaostalejším cizincům jednodušeji zapadnout mezi naše potomky? Rizika tu jsou však i jiná. Například uznávání vysokoškolských diplomů z ukrajinských škol, což by například u lékařů mohlo být velkým rizikem. Nicméně naše vláda si dala za úkol integrovat Ukrajince do naší společnosti za každou cenu, takže ji nic nemá zastavit. Jde za svým cílem či úkolem natolik razantně, že to často vzbuzuje údiv i v blízkém zahraničí.

Přímo strašidelnou je touha některých politiků a médií po vstupu České republiky do války. Společně s Poláky, kteří by tak rádi změnili svou dosud skrytou účast žoldáků bojujících na straně Ukrajiny v širší zapojení do protiruských aktivit, patříme spolu se Slovenskem k nejaktivnějším blbcům. Zasloužila se o to naše vláda a část generálů. Omílají stále častěji téma mobilizace a nutné potřeby být připraveni na ruskou agresi. Jde jen o další ukázku neochoty pochopit celou podstatu ukrajinské krize a naši roli kašparů sloužících především americkým zájmům. Komické na tom všem je, že jsme byli nejdříve v rámci falešné solidarity se Zelenského režimem odzbrojeni, abychom vzápětí chtěli válčit se světovou velmocí. Ztráta smyslu pro realitu je u nadšených bojovníků zjevná. Navíc ochota českých mužů narukovat a bojovat nikoliv za Českou republiku, ale především za úchylnou touhu Pětikoalice angažovat se ve válce proti Rusku, je rozhodně u většiny naprosto nulová. Na mobilizaci by tak asi plno našinců nereagovalo vůbec, nebo by prostě načas opustili republiku. Ostatně stejně, jako mnoho bojeschopných Ukrajinců nacházejících se momentálně mimo svou zemi. Vidět mladíky s modrožlutými vlajkami skandovat v Praze Slava Ukrajině, aniž by za ni šli bojovat, je směšné. Tím spíše tam nepošleme své syny.

Další zajímavostí je pohyb cen na trhu s energiemi. Jestliže se v tabulkách uvádí, že cena této komodity u nás stoupnula o cca 64%, což je zločin pod taktovkou vlády, jak je možné, že některým odběratelům byly zálohy navýšeny trojnásobně i více? Je evidentní, že jde o řízenou likvidaci české společnosti a zbytku našeho průmyslu, přičemž se k určité hranici znamenající zánik blíží i zemědělství. O devastaci mnoha oborů počínaje pohostinstvím, lázeňstvím, přidává se i amatérský sport ve všech kategoriích, o té nelze pochybovat. Ovšem to je jen začátek, v dalším průběhu se dotkne v podstatě všeho a všech s výjimkou politiků. Ti si nadále navyšují platy, odměny a refundace.

Ve značné a agresivní rusofobii pokračuje i Evropský parlament. Úsměv vyloudilo rozhodnutí zařadit Ruko mezi státy podporující terorismus. Za ten lze považovat před lety proběhlý Majdan připravený americkými a britskými tajnými službami. Také osmiletý atak Donbasu. Případně ostřelování záporožské jaderné elektrárny Ukrajinci, nezapomeňme na dvě rakety nasměrované na polské území. Či snad poškození Nord Streamů 1 a 2. Taktéž pokus o likvidaci mostu na Krym. Vyšší forma mezinárodního terorismu byly i Rusy zničené biologické laboratoře pracují na zákeřných virech a baktériích použitelných k vytvoření vážných lokálních i celosvětových pandemií. Nikde nevidíme ani stín terorismu jdoucího z Ruska. Nadšení našich europoslanců, namátkou Pospíšila z Top09, z vydaného prohlášení o ruském terorismu působí opět výrazně hloupě a kontraproduktivně. Zvláště při uvědomění si toho, že se evropské státy nedohodnuly na zastropování cen při nákupu ruské ropy. Ono by se stejně jen zařadilo k dalším trefám do vlastního kolene, protože po katastrofálních rozhodnutích týkajících se nákupu plynu by se Západní a Střední Evropa připravila o další životadárnou komoditu.

Mohli bychom dále pokračovat. Zvyšování daní, věkové hranice odchodu do důchodu, razantní snižování počtu policistů, nárůst každoročních schodků rozpočtu, další nákupy vakcín, které nikdo nechce, pokračování v zavádění covidpassů, přestože je stále více důkazů o tom, jak škodlivou byla celá covidománie pro očkované. Je vcelku jasné, že jsme účastníky obrovských světových změn vedoucích k totální destrukci. Dle všech indicií jsme mezi prvními na řadě, koho to má semlít. Netušíme, kolik a čeho dostala česká vláda za odměnu, bude li nápomocna k likvidaci České republiky. Jisté je, že odměna za tento stav, do kterého nás Fiala & spol. dostali, je asi dostatečně vysoká. A my pořád mlčíme.

Jindřich Kulhavý

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (38 votes, average: 4,89 out of 5)
Loading...
41 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)