Vážení čtenáři, chtěli bychom Vám všem poděkovat za finanční pomoc, kterou vyjadřujete podporu Pravému prostoru. Díky Vám tak můžeme stále nezávisle publikovat a pracovat na dalších vylepšeních. Níže uvedený graf představuje, kolika procenty nám Vaše příspěvky (dobrovolné předplatné) pomáhají na nutné měsíční náklady na provoz a zachování existence PP.
S úctou a pokorou děkujeme za jakýkoliv příspěvek, který nám společně pomůže PP dále rozvíjet. Můžete tak učinit platbou přes
PayPal, poslat
Bitcoin na adresu: 3HPkQ31E6U9Y9HhVSc1f2DXMkbmWq1ttJ5 nebo
příkazem na účet: 4221012329/0800
(Pro platby ze zahraničí: IBAN: CZ07 0800 0000 0042 2101 2329, BIC: GIBA CZ PX),
QR platbyPokud chcete podpořit PP a nechcete, abychom mezi dárci zveřejnili vaše jméno, stačí do zprávy pro příjemce uvést: Anonym. Pokud máte zájem o vydání potvrzení o poskytnutí daru (např. pro daňové účely), napište nám na redakční mail
[email protected] Příspěvky za měsíc ČERVEN 2026:
*****************************************
RNDr. Richard Čapek CSc. 400,- Kč, František Šmíd 1000,- Kč, ing. Antonín Zlínský 1000,- Kč, Jaroslav Jedlička 200,- Kč, Pavel Komínek 300,- Kč, Dana Lufinková 100,- Kč, Jan Procházka 500,- Kč, Dr. Ilja Baudyš 500,- Kč, Josef Tichý 1000,- Kč, Anonym 300,- Kč, Karel Vávra 200,- Kč, ing. Jan Dvořák 100,- Kč, Miroslav Andreska 300,- Kč, David Bezděk 50,- Kč, Anonym 50,- Kč, RNDr. Václav Vohánka 1000,- Kč, Lubomír Štěpán 250,- Kč, Martin Vacek 500,- Kč, Zuzana Karlová 300,- Kč, ing. Jaromír Válek 500,- Kč, Anonym 70,- Kč, ing. Jan Lipský 100,- Kč, František Burda 50,- Kč, Radomír Šimek 100,- Kč, Jiří Obermaier 200,- Kč, Marek Janicko 500,- Kč, Jiří Kobližka 400,- Kč, Dr. Věra Hýlová 250,- Kč, František Škoda 500,- Kč, Ivo Pimper 500,- Kč, Jan Petr 500,- Kč, Václav Tykvart 100,- Kč, Zdeněk Frič 200,- Kč, Jiří Ovčáček 100,- Kč, Antonín Glacner 500,- Kč, Anonym 100,- Kč, Anonym 150,- Kč, Petr Franc 500,- Kč, Ladislav Oudes 200,- Kč, Václav Červinka 200,- Kč, Marek Polášek 500,- Kč, V. Trulley 500,- Kč, Hynek Řihák 140,- Kč, Bohdanka Hoťová 200,- Kč
Celkem za měsíc: ... 15 110,00 Kč
Chci vlastní ikonu u diskuzních příspěvku.
Jak na to? Než začnete komentovat článek, přečtěte si prosím
pravidla diskuze.Podle českých zákonů jsme povinni na žádost orgánů činných v trestním řízení poskytnout veškeré informace o vás shromážděné systémem (IP adresa, pošta, vaše příspěvky atd.). )
Žádáme vás, abyste do diskuze na naší stránce nedávali komentáře, které by mohly naplnit skutkovou podstatu některých trestných činů zmíněných v trestním právu. Zejména nezveřejňujte příspěvky rasistické, podněcující násilí nebo nenávist na základě pohlaví, rasy, barvy pleti, jazyka, víry a náboženství, politického nebo jiného smýšlení, národnostního nebo společenského původu, národnosti nebo etnické skupiny atd. Zjistěte více o povinnostech diskutéra v pravidlech našeho portálu, které je povinen prostudovat každý diskutér. Zveřejněním diskusního příspěvku potvrzujete, že jste studovali, pochopili pravidla a berete za svůj příspěvek plnou zodpovědnost.
Jak přidat ikonu Pravého Prostoru na plochu mobilu či tabletu?
Návod ZDE.Náhledové fotografie k článkům jsou většinou ilustrační. Ne všechny články musí explicitně vyjadřovat názor redakce.
Pokud ze strany plné bezcharakterních grázlů a občas i tupců (nikdo další v TOP 09 není) jeden vypadne, nikdo nic nepozná…
No žádná velká škoda to pro národ a politiku nebude když paní Pekarová odejde, přesto jí přeji ať jí zdraví slouží, to je to opravdu nejvíce důležité v životě.
Krysy opouštějí loď. Svazačka Pekarová odchází, Fialenko začíná otáčet…(i když jim to nepomůže, internet je nejlepší archiv). Děkujeme Trumpe! Děkujeme Vanci!
Lze jen upřímně popřát brzké uzdravení. Pokud jde o zdraví, politika jde stranou. A věřím, že nějaké vážné zdravotní problémy má, protože s takovým tvrzením se přece nežertuje.Pěkný den všem.
Uvidíme, jestli se vrátí k bývalému oboru tak zkrachuje nějakej mobilní operátor…
první zbabělá krysa?
anebo dostala příkaz, který se neodmítá? super!
tuhle hloupou, arogantní a nevzdělanou husu nenávidí každý normální člověk, ať si vezme svoje kilo mouky a jde prodávat mobily, ten ksicht nemůžu ani vidět…
Děkujeme za dobrou zprávu. Jen tak dál.
Chvála bohu, mají nahnáno, tak přišel čas se co nejdřív zdekovat :). Nějakou tu korunu si vydělala, tak strádat nebude.
Tak ona yido-rómská Entita Pekari marodí!? A marodí z obětavé služby lidu!? Své cenné zdraví položila na oltář blaha obslužných otroků na koloniální parcele Czéchia s.r.o.!?
Tak to je velmi vážné… Ještě že se toho nedožil knýšepán Kchárl Šlafenberk fon Poserplena, který Entitu Pekari objevil a do „české“ vysoké Pětisračkové politiky nasadil, stejně jako nasadil Afro-Róma Fery, toho mu pro změnu obětovali za ty jeho kriminální prcačky do lochu.
Co bude s yido-brňákem Pyjalou-Kalergi PanEvropou? A co bude s dozimetrem Ukrochazarem Kulizrakem?
V tuto chvíli si odpustím všechny invektivy, vyplývající z toho, že paní Pekarová opravdu nepatří k mým politickým favoritům. Je to mladá a hezká žena, má snad ještě hodně velký kus života před sebou, a proto přeji brzké uzdravení. Možná dostane příležitost vidět svět jinak než z poslanecké sněmovny a něco důležitého o světě a lidech v něm pochopí…
Asi měla málo bůstrů, měla by si jít přidat další a bude zdravá natošup. Mezitím si může uplést svetry a navléct na sebe aspoň 3, aby jí nebyla zima, kdyby náhodou došel plyn.
Paní Pekarove gratuluji k rozhodnutí. Necháme zahrát v rozhlase a posíláme klíčenku, kytičku a pletací stroj Dopleta po mamince.
blbka cítí že loď se potápí…. vida co ji politika naučila…
cit : Můj současný zdravotní stav mi neumožňuje účastnit se náročné předvolební kampaně, lékaři mi to naopak důrazně nedoporučují…
…paneču to je souvětí…to je logika.
.
Myslím, že Pekarová už toho osočování a napadání má plný kecky. Ovšem pozor, toto nemá být nic na její obhajobu. Ona je fakt hlupaňa, která na vrcholnou politiku nemá a nikdy neměla. Odejít měla už dřív a ne teď, kdy už je na ní vidět chronická únava a kdy už má očividně hejbnuto se zdravím a nervama. No, nahrabáno má, nebude muset prodávat mobily.
Pekari přeji, aby se uzdravila a zabřezla.
Ještě by se na to mohli vykašlat ostatní vládní poslanci, senátoři a hradní sliz Pávek. Nikdo by nebrečel.
co se asi podává za odpad na těch recepcích , když to má zdravotní následky , nezapomeneme
žádná škoda, tohle arogantní primitivní monstrum asi zjistilo, že by nemuselo uspět ve volbách a tak bere kramle
Lékaři = psychiatři
Já bych se nedivil, kdyby jen sondovala , jestli se nestrhne lavina pláče a beznaděje, že tak pracovitá a obětavá politička končí v politice, protože si chuděra zničila zdraví.
A když se budou ve velkém podepisovat petice pro její návrat, tak uroní slzu a řekne……..tak já se tedy vrátím!!!
Přeji jí brzké uzdravení a hodně pevné zdraví,aby při zostřených výsleších a následně v rukou kata za svoje zločiny vydržela co nejvíc!!!
Ještě možná na její odkaz politický pro desolé v podhradí vzpomínat budeme a ty dva svetry se stanou pro ovčany realitou ještě v předjaří letos, či na podzim. I ta instrukce nekoupati, jen rozkrok za studena frotírovati, jakož i zažlouté a zahnědlé prádlo toliko na luftu větrati.
Podívejte se jak dynamicky rostou ceny plynu v uHniji, a jak dynamicky klesá stav plynu v zásobnících.
Ne, zdaleka nejsme za vodou….A počítejme nyní i s tím, že vzteklé plačky z Mnichova s radostí dají clo a ještě zvýší LNG cenu molekul svobody z USA, RU LNG tankery pak chtějí pod velením minibritů skandinávské a pobaltské čivávy bez cavyků potápět.
Markéto hodně štěstíčka a pozdravuj tam předskokana Zemského škůdce orlického z vaší TOP antisociální sekty. Ty jistě nebudeš vystavena léčbě na dálku, v noci tě z emergency nevyhodí, po mobilu léky nebudeš složitě poptávat – na Válka určitě číslo si necháš.
Jedinný zdravotní problém co ta husa má, je absence mozku.
Se divím. Blbost přece nebolí.
Drazí přátelé, kteří čtete mé komentáře.
Naše drahá a „milovaná“ Trojsvetrová Pekarová dostala avízo od svých poradců.
Že je absolutně nevolitelná a pokud bude v zasraném Práglu kandidovat proti Černochové, tak už ani omylem nedostane těch cca 50 000 kroužků ve volbách, protože je naprosto pitomá a zjistilo se to až po minulých volbách, do kterých ji místo sebe prosadil tehdy již částečně dementní dědula Schwarzenberg.
To není z mé hlavy, ale to se šíří v Poslanecké sněmovně. Mám tam své kamarády a bývalé kolegy a mám to z první ruky.
Už se jí chystá hezká trafika, něco jak Jourové.
Alenko, Vaše slova o zbabělé kryse vypovídají o tom co sama jste.