31.5.2024
Kategorie: Multikulturní soužití

Lze islamizaci Německa ještě zastavit?

Sdílejte článek:

HELMUT K.

Na německých školách školách už se učí více než 1 mil muslimských dětí. Podle Svazu německých učitelů je žádoucí zavést plošnou výuku islámu. Zatím prý je to řešeno individuelně v Bavorsku a  Badensku-Württembersku, kde se na výuce islámu podílejí místní muslimské organizace. Ty jsou většinou napojené na zahraniční muslimské nadace (Turecko, Qatar, Saudská Arábie…) To prý ale už nestačí a islám by měl být vyučován celoněmecky.

Nápad horlivců z řad svazu učitelů jistě padne na úrodnou půdu protiněmeckých politiků. kteří pracují na islamizaci své země. Islamizace Německa a Evropy ale není z jejich hlav. To je nápad globální finanční oligarchie, která ho začala prosazovat za pomoci svých 5. kolon v jednotlivých zemích. Výsledky vidíme každý den, většina velkých západních měst už je nevratně islamizována a cesty zpět není. Určitou naději na záchranu mají obyvatelé bývalé NDR, kde ještě existuje celoplošný odpor proti likvidaci jejich země. Jak budou úspěšní, ještě uvidíme.

Jak jsou na tom Češi? Islamizace do země nabírá na obrátkách a nedávno schválený migrační pakt vše ještě akceleruje. Češi budou brzy konfrontováni s masivním počtem muslimských „uprchlíků“, kteří budou dovezeni cíleně, aby „legálně“ islamizovali zemi. Plně odpovědná je za to vláda P. Fialy z ODS (a i ty předchozí jako Babiš, Sobotka atd.). Jenže Fialu a jeho druhy to nijak netrápí, ostatně ani nejsou Češi a zájmy globální finanční oligarchie jsou jim bližší než zájmy hostitelských zemí.

Helmut K. Berlín, Německo

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (14 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)