31.10.2022
Kategorie: Politika

Lidovecký fašounek

Sdílejte článek:

PETR ŠTĚPÁNEK

Prosím, seznamte se! Tohle je Jan Bartošek, politický gauner, jenž svými skutky destruuje demokracii, místopředseda KDU-ČSL a místopředseda Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky, jedna z nejodpudivějších postav současné české politiky. Prostě takový lidovecký fašounek.


Z televizní obrazovky aktuálně vyhrožuje těmito slovy: „Zítra projednám s ministrem vnitra, zda by bylo možné za výroky na včerejší demonstraci (myšlena páteční demonstrace na Václavském náměstí – pozn. pš) podat trestní oznámení.“ Takhle si nestoudní potentáti Fialovy protektorátní pětikoalice představují svobodu projevu zaručenou Ústavou České republiky.

Co k tomu říct? Tohle prostě nevymyslíš. Lidovecký fašounek a politický gauner, jenž si sám nevidí do úst, se chce obrátit na dalšího koaličního výtečníka, Víta Rakušana, capo di tutti capi hnutí STAN, neboli centrály zdejšího politického organizovaného zločinu, toho času též místopředsedu vlády a ministra vnitra, jenž v rozporu se zákonem, s obyčejnou lidskou slušností i všemi myslitelnými zásadami zahraniční politiky a diplomacie vyzývá k zavraždění prezidenta země, se kterou udržujeme diplomatické styky, aby zorganizoval kriminalizaci vlastních spoluobčanů za to, že si něco myslí a že to jako svobodní lidé také nahlas říkají. Běs!

Pane Bartošku, všeho do času! Třeba dojde i na ty soudy. To až před nimi za to, co jste provedli s touto zemí, budete stát vy a vám podobní.

 

Petr Štěpánek

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (75 votes, average: 4,95 out of 5)
Loading...
83 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)