9.2.2024
Kategorie: Exklusivně pro PP, Společnost

Legitimní otázky

Sdílejte článek:

PETR ZDOBINSKÝ

Ještě se vrátím k zabíjení Davida Kozáka a mediálním lynči presstitutky Cirokové na blogerku Nikolu Bornovou. Presstitutka Ciroková z dezinformačního webu Seznam zjevně nemá dost témat, proto své články recykluje a hrůzný čin Davida Kozáka propojila ve svém dalším článku doslova titánským oslím můstkem s blázny co veřejně tvrdili, že napodobí Davida Kozáka a článkem Nikoly Bornové, který se zabýval ruskou stopou, kterou jako králíka z klobouku, zcela jistě náhodně vytáhli ihned fízlové a ministr vnitra a vaků na mrtvoly Vít Rakušan jako tu správnou vyšetřovací stopu. Dle Cirokové, jsou ti blázni a Nikola fakticky jedno. Opravdový odporný cirokovský hnus! Když nelže na Seznamu Ciroková, lže a manipuluje Rambousková – že údajně lid žádá manželství pro všechny. Tedy manželství muže se skříní atd. atd. atd. Nevím jak vy, ale já jsem žádné referendum, kde by lid ukázal svojí vůli, na toto téma nezaznamenal.

Mně osobně se dotklo řádění Davida Kozáka tak, že jeden můj potomek mi napsal textovou zprávu, zda jsem v pořádku, že v Praze se střílí. Druhý mně zavolal, že je v Palladiu, a že se v centru města pohybují policajti se samopaly, které viděl. Druhý den jsem jel tramvají kolem Rudolfina a jeden opilý blázen s vizáží bezdomovce v tramvaji vykřikoval, že mrtvých bylo málo, a že smrt si zaslouží zejména ti „z Bartolomějské“. Ukazuje se, že díky bohu čin Davida Kozáka vybudil pouze spíše neškodné blázny, a ne jeho následovatele.

I já si kladu od toho dne, kdy řádil David Kozák, stejně jako Nikola legitimní otázky :

– proč policie a ministr vnitra ihned po činu vytáhli ruskou stopu ?

– kdo zřídil ten telegramový účet, kdo napsal ten text ?

– proč asi ruská stopa zase rychle vyhasla ?

– na základě jakých konkrétních prokazatelných skutečností vyjma školního rozvrhu se policie domnívala, že David Kozák půjde do vedlejší budovy školy v Celetné ulici ?

– proč a z jakých konkrétních důvodů se policie domnívala, poté, co našla mrtvého otce Davida Kozáka, že je David Kozáka jen takový takřka neškodný sebevrah a reagovala silnou nečinností ?

– který konkrétní policista a s jakou služební funkcí a proč odvolal hlídku PČR z budovy FF u Rudolfina ?

– proč nepřišli na pomoc policisté z úřadu vlády na Malé Straně, kteří to měli takřka nejblíže ? Např. Petr Fiala měl na svém facebooku fotografii, kde jsou v jedné ose 3 budovy – úřad vlády, Rudolfinum a budova Filozofické fakulty – tak je to blízko.

– kdy se David Kozák radikalizoval ? Proč se David Kozák radikalizoval ?

– není na Filozofické fakultě toxické prostředí, jaké myšlenky a názory se tam šíří ?

– jak pomůže stát pozůstalým ? Zaplatí jim psychologickou pomoc, když psychologů a psychiatrů „na pojišťovnu“ je naprostý nedostatek ?

– kolik přispěl osobně do sbírky pro pozůstalé Vít Rakušan, Petr Fiala, policejní prezident, Marián Jurečka a jim podobní pokrytci ?

Pokud se podívá člověk na masové vrahy, tak mnozí z nich si vyžadují pozornost veřejnosti – Breivik, ten co zabíjel muslimy na Novém Zélandu a vysílal to přes internet a jiní další. Proto pokud bych chtěl získat co nejvíce pozornosti já, v době mých studií na ČVUT a chtěl si to vyřídit se světem, tak půjdu do hlavní budovy fakulty v Dejvicích a ne do vedlejších budov, které veřejnost nezná, bez ohledu na to, kde mám výuku. Kladu si tedy závěrečnou otázku, to opravdu živíme z našich daní u policie takové hlupáky, že je tato logická úvaha nenapadne ?

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (29 votes, average: 4,69 out of 5)
Loading...
12 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)