13.8.2023
Kategorie: Ekonomika

Kvůli růstu ekonomické migranty ze třetího světa nepotřebujeme

Sdílejte článek:

SLOVANKA

Možná jste dnes také natrefili na článek na aktivistickém Seznamu. Po nějaké době mi nedalo opět nahlédnout na slaboduché žvásty tamního kecálka.

Prý potřebujeme nekvalifikované ekonomické migranty, protože  nám chybí nekvalifikovaná pracovní síla.

Nějací ti Ukrajinci zde vždy na stavební práce byli a nepochybuji, že budou i nadále. Pokud jde tedy o zaměstnávání Evropanů coby „ekonomických migrantů,“ pak v tom nevidím žádný problém. Nicméně zvát sem jedince ze zemí „třetího světa“ je už docela něco jiného.

Průběžně sleduji podobné procesy hledání legálních migrantů v jiných zemích a aktuálně státy EU hledají nejčastěji v severní Africe, Bangladéši či dokonce zemích subsaharské Afriky.

Ekonomická migrace ze zemí „třetího světa“ je totiž už nějakou dobu v rámci EU legální, hlasovalo se pro ni asi před rokem.

Například Itálie tak plánuje přijímat ročně téměř půl milionu této „pracovní síly,“ přičemž i v době, kdy nemá daný „legální migrant“ žádnou práci (má jít například o sezónní pracovníky) může stále na území EU setrvávat.

Nicméně tento institut „legální pracovní síly“ se zneužívá zejména tak, že v Itálii již žijící cizinci založí fiktivní firmy a vyžádají si pracovníky například z Bangladéše.

Většinou jde o jejich známé, kteří ovšem na území EU pracovat nehodlají. Na oko nejprve pracují v dané „firmě,“ aby byli posléze „propuštěni,“ ale podle regulí EU mohou s pracovním povolením jako legální migranti nadále zůstávat v Itálii (nebo jinde v EU) a dokonce berou i nějaké dávky.

Touto cestou si nyní například přiváží nigerijská mafie nové drogové dealery a prostitutky.

Tito „legální migranti“ si samozřejmě časem sloučí své rozsáhlé rodiny a v zemi již zůstanou. Odstrašujícím příkladem jsou pro nás Turci v Německu.

V první generaci ještě docela pracovali, dnes tam žije již 3. – 4. generace.

Mladí Turci mají na svědomí nemalou část kriminality (ale v kolonkách statistiky jsou již vedeni jako „Němci“), většina zůstává na dávkách, jsou do značné míry radikalizováni v mešitách, patří spolu s Araby a Nigerijci k čelním prodejcům drog v zemi a budou také hlavními protagonisty přeměny země na chalífát, co je proces již v současném stavu věcí nezvratný.

Povídačky o potřebě „legální migrace“ jsou jen papouškováním nesmyslů z Bruselu. Žádnou legální migraci ze zemí mimo Evropu zde nepotřebujeme.

Stačí zkrouhnout dávky jisté skupině obyvatel, která celý život jen sedí doma na sociálce a přinutit tuto skupinu k práci. A především je nutné posílit porodnost podporou rodinné politiky namísto podpory LGBTQI agendy, která je čistě depopulační.

To znamená, že je třeba zajistit dostupné bydlení mladým, kteří musí mít nějakou jistotu, že budou mít kde a za co své děti vychovat a jistě by pomohly i různé daňové úlevy pro pracující rodiče.

Namísto cpaní miliard do politických neziskovek, na předražené zbraně a další nesmysly, by se mělo jednoduše investovat do budoucnosti této země, ale ne se vydávat stejnou cestou, jakou se vydalo Německo.

Tam je právě díky podobné politice, jakou eurosoudruh v článku prosazuje, tíživá bezpečnostní situace. A podobné je to i ve Francii, která zprvu brala migranty ze svých kolonií údajně také na „podřadnou práci.“

Právě jejich potomci nám ovšem při nedávných nepokojích ukázali, jak se Francii tato politika „vyplatila.“

Většina těchto „pracovních sil“ tak vesměs končí na dávkách a i ti, kteří jsou zaměstnaní, buď pracují pro některou promigrační neziskovku (tedy jde o zaměstnanost umělou, ze které stát nic nemá) nebo vykonávají velmi nekvalifikované práce, často na zkrácený úvazek, takže nejsou žádným přínosem, protože ještě berou další dávky, které se vyplácí v případě minimálních mezd.

A bonusem navrch k této „legální migraci“ je samozřejmě onen multikulturalismus, islamizace a například v Berlíně aktuálně 8 pobodání nožem denně. Přesně to by chtěl zřejmě časem eurosoudruh ze Seznamu i pro tuto zemi.

S ekonomickými migranty ze zemí třetího světa nás tak čeká úpadek, vznik muslimských no-go zón, rekordní kriminalita a v budoucnu další velká zátěž pro sociální systém…

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (8 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
3 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)