29.6.2023
Kategorie: Politika

Komediantka

Sdílejte článek:

JANA MARKOVÁ

Markéta Pekarová Adamová se při zmínce o hlasování o manželství pro všechny emotivně rozplakala. Potlačím myšlenku, která mi vytanula na mysl první, a dala by se dala vyjádřit asi slovy: “Bože, to je komediantka” a posunu se k meritu věci.


O tomto zákonu toho bylo řečeno i napsáno už mnoho, takže asi nemá smysl to moc rozebírat, jen za sebe řeknu, že jsem zásadně proti a nevidím k tomu žádný důvod. Manželství je svazek muže a ženy a slouží k zajištění budoucnosti společných potomků. Všechno ostatní, jako majetek a děditství, péče jeden o druhého atd. mezi stejnopohlavními páry se dá řešit úplně v pohodě jinak.

Za mne je to pouze další otevírání Overtonových oken, které má sloužit k tomu, aby se tu za chvíli pomocí surogátního mateřství mohly prodávat děti. Jednu takovou kliniku už jsme tu ostatně v Praze měli a dlouho to nikdo “neviděl”. Takže mi neříkejte, že se to nemůže dít.

Co mě ale fascinuje je to, jak Markéta při svém plačtivém projevu říká, že si to přeje většina našeho národa. Ona na to má nějaký výzkum? Přeje si to? Nebo zase lže a bude to omlouvat jako svůj úlet s prezidentem Zemanem, že to nemohla vědět? A pokud takový relevantní výzkum nemá, není toto ukázková manipulace? Myslím, že by to buď měla dokázat, nebo se omluvit. A může si k tomu klidně vzít tři kapesníky a bulet jako želva.

 

Jana Marková

Redakce

Sdílejte článek:
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (57 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
74 komentářů

Vložit komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

:bye:  :good:  :negative:  :scratch:  :wacko:  :yahoo:  B-)  :heart:  :rose:  :-)  :whistle:  :yes:  :cry:  :mail:  :-(  :unsure:  ;-)